P: kopie Fallkniven F1, VG10


Již neplatné inzeráty.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

P: kopie Fallkniven F1, VG10

Příspěvek od havran » úte 11.2.2014, 10:06

Prodám přesnou kopii nože Fallkniven typ F1.
Jedná se o neoriginální nůž - kopii.
Materiál VG10, pouzdro kůže.
Nikdy nepoužitý, nebroušený.
Originál krabička.
Čepel není lamino nýbrž jde o plný materiál VG10.
Dostal jsem ho darem, nemám pro něj využití.


Cena 800,-

Osobní předání Brno, jinak pošta (na mě).

Kontakt SZ, mail.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: ned 17.1.2010, 4:39

Zbraň: Glock34,Norinco1911

Re: P: kopie Fallkniven F1, VG10

Příspěvek od MRBLUE » úte 11.2.2014, 10:31

Myslis takyto falsifikat?
http://www.aliexpress.com/item/Sweden-F ... 82935.html
...tieto napodobeniny Fallkniven F1 z Ciny su z nekvalitnych materialov. Ocel okolo VG-10 ani nesla a plast sa po chvili pouzivania rozpada. A je divne ze "nevyuzity darcek" za tri stovky predavas za 800. Co ta zablokovali na Aukre,tak skusas tu? :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: P: kopie Fallkniven F1, VG10

Příspěvek od havran » úte 11.2.2014, 11:05

Ano, vzhledem k tomu, že se jedná o kopii tak pravděpodobně bude z Číny, jak nečekané, téměř jako objevení Ameriky.
Rozpoznání / nerozpoznání VG10 po netu je majstštyk, k tomu gratuluju a doporučuju využívat do budoucna k obživě, mohl by ses třeba nechat někde zaměstnat jako kvantometr.
Na Aukru jsem, leč pod jiným nickem a nezablokován, poslední prodej tam mám před několika lety, hodnocení vypovídá o zbytku, takže sorry ale tady zase vedle.
Cenu v Číně neznám, je možný že to ty tři stovky budou, proč ne, každopádně toto jsem neověřoval takže díky za info.
U inzerátu je jasně uvedeno, že se jedná o kopii, což se dá v češtině interpretovat i jako falzifikát, na věci to nic nemění.
Kolik za něj chci ti může být s prominutím u prdele, buď se prodá, nebo zlevní, nebo zůstane doma, tak to holt v tržní ekonomice chodí.

Takže já tímto děkuji za analýzu a komentář, a zároveň prosím adminy o smazání těchto dvou příspěvku, bo dle pravidel nemají v burze co dělat.

Díky.

Přeji MRBLUE mnoho štěstí v jeho investigativním šetření a ještě jednou děkuji za věcný komentář doplněný kvalifikovanými odhady na dálku téměř ke všemu co jsem napsal.

Krásný den. :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: ned 17.1.2010, 4:39

Zbraň: Glock34,Norinco1911

Re: P: kopie Fallkniven F1, VG10

Příspěvek od MRBLUE » úte 11.2.2014, 11:10

Na nete je niekolko testov tychto napodobenin z Ciny,kde su testovane aj materialy. Kedze tvrdis ze je to ocel VG-10 tak si podvodnik!!! A este k tomu predavas fake. Myslim ze cely tento inzerat by mali vymazat a teba zablokovat. Ziadne slusne forum predavanie fejkov nepodporuje!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: P: kopie Fallkniven F1, VG10

Příspěvek od havran » úte 11.2.2014, 12:04

Takže jsou to informace veřejně a snadno dostupné - myslím testy a kvalita. Že to je fake/kopie/falzifikát je v tomto příspěvku uvedeno už potřetí. Věřím, že každý soudný člověk, co dokáže porozumět psanému textu, toto pochopí a pochopil. Taktéž si každý soudný a svéprávný člověk dokáže rozmyslet zda a na co ho chce nebo nechce. Toť vše. Zda to admin smaže či ponechá je jeho rozhodnutí v jeho kompetenci. O tom asi my dva nerozhodujeme. A s tím podvodníkem a blokováním.... no nevím, to třeba mě příjde daleko víc přes čáru, než mnou jasně popsaná a specifikovaná, tebou analyzovaná nabídka. Mimochodem bys dle této logiky musel smazat a zablokovat všechny, co nabízejí kopie různých kolimátorů, popruhů, lišt, baterek a podobně, takže jestli není nic dalšího k věci, tak bych toto opustil. Pokud tě inzerát dráždí natolik, že nejsi schopen toto přejít, tak ho nečti, nenavštěvuj, ignoruj... Jak prosté :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: P: kopie Fallkniven F1, VG10

Příspěvek od havran » úte 11.2.2014, 12:07

Mimochodem, to o materiálu VG10 je informace kterou jsem k tomu obdržel a mám, bohužel toto nemám jak ověřit, proto se musím spolehnout na info, které k tomu mám. Jakmile se po tvém vzoru naučím přepínat do režimu kvantometr, provedu analýzu a přesné složení oceli promptně doplním.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: P: kopie Fallkniven F1, VG10

Příspěvek od pitt » úte 11.2.2014, 15:21

jak jsi se dostal k informaci že je to VG10 a nemáš ji jak potvrdit?
mimochodem.....dárky se neprodávají......pokud pro to nemám využití, daruji je dál. :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: P: kopie Fallkniven F1, VG10

Příspěvek od havran » čtv 13.2.2014, 14:27

Vyreseno. Prosím o presun. Diky za prostor.

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz