P: sklopná pažba FAB pro SA58


Již neplatné inzeráty.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

P: sklopná pažba FAB pro SA58

Příspěvek od SEIKEL » čtv 14.11.2013, 0:49

Prodám černou pažbu od FAB DEFENSE pro SA58 v provedení sklopná s absorberem zpětného rázu.

Koupená zde: http://www.armyshop-outdoor.cz/pazby/40 ... a58-1.html

Pažba má 8 poloh nastavení délky a lze ji sklápět vpravo i vlevo (podle toho na jakou stranu se při montáží uživatel rozhodne)

Pažba byla používaná 4 měsíce na krátké Gazele a je jako nová.
Důvod prodeje - přecházím na stejný typ pažby, ale bez absorberu zpětného rázu.
Funguje výborně, ale při mé postavě při zapichování jsem schopen ho silou stlačit a cítím v rameni lehké "pružení" a to mi nevyhovuje ... subjektivní pocit.

Cena -1000 Kč proti nákupu, tzn. nyní 3.450,- Kč.
- v případě dobírky + poštovné 150 Kč
- v případě platby předem na účet - poštovné zdarma
- osobní předání Brno a v horizontu nějakého týdne možno i Praha, HK, OL a OV - dle domluvy

K pažbě nabízím i destičku s okem pro řemen - mezikus mezi pažbu a zbraň + delší šroub pažby.
Destička je upravena pro tento typ pažby - větší středový otvor a vyfrézované lůžko pro protikus pažby - profi úprava ve strojírenské dílně (žádné samodoma na koleně)

Destičku jsem dokoupil a nechal upravit extra pro tento prodej pažby - používám tu stejnou (stejně upravenou) + na ní mám dodělané druhé oko pro řemen na druhou stranu (pro leváka).

Destička je původně koupaná zde: http://www.sa58.cz/products/podkladova- ... by-expert/

V případě prodeje současně s pažbou, je cena zaokrouhlená (včetně úpravy) na 400 Kč.

Dokud se pažba neprodá, tak destičku samostatně prodávat nebudu. Pokud se pažba prodá bez destičky, tak tuto nabídku samostně k prodeji za cenu 450,- Kč a podmínky dodání stejné jako u pažby. Případní zájemci o samostatnou destičku se mohou průběžně psát do pořadí ... ale myslím si, že pažba se prodá i s destičkou ... je to vychytaná kombinace.

Na prodej nespěchám, takže nebudu v dohledné době slevovat.

Snad jsem na nic nezapomněl ... případné dotazy rád zodpovím ...
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

Re: P: sklopná pažba FAB pro SA58

Příspěvek od SEIKEL » úte 11.3.2014, 7:53

Sleva na 2.950,- Kč.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

Re: P: sklopná pažba FAB pro SA58

Příspěvek od SEIKEL » pon 07.4.2014, 10:09

Prodáno.
Možno uzamknout.
Děkuji za prostor.

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz