P: CZ858 vč. střeliva a příslušenství


Již neplatné inzeráty.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 211

Registrován: čtv 01.8.2013, 11:19

Bydliště: České Budějovice, Plzeň, Klatovy, Sušice

P: CZ858 vč. střeliva a příslušenství

Příspěvek od MouseSentinel » stř 25.5.2016, 10:29

Zdravím všechny střelce, po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodl, že pustím do světa svou Kosu - Brodskou CZ858 s veškerým příslušenstvím a střelivem co mám. V součastné době spíš přezbrojím na AR .223 a pořídím přebíjení na Lugery. Prodej se tedy týká samonabíjecí kulovnice CZ858 v základu za 85oo. V ceně je i kompenzátor Zendl, ten je dopasovaný puškařem. V ceně zbraně je dále origo sklopka i pádlo, origo čistící sada, boresnake .308, 2x origo mag se sumkou AČR, bodák s pochvou, popruh a krabička cvičných nábojů BXN. Další příslušenství prodám separátně, se slevou pokud si ho vezmete spolu se zbraní. Flitu jsem kupoval jako novou v roce 2013 a hlavní prošlo kolem 32oo ran. Počáteční problémy s hermexem odstranil puškař. Jinak spolehlivá a udržovaná flinta. Prodej pouze držiteli ZP s NP na samonabíjecí pušku.

Takže prodávám: (před lomítkem pokud to vezmete samostatně/za lomítkem pokud společně se zbraní)
85oo - CZ858 s výše uvedeným

45o/35o - nový plastový zásobník FAB
4oo/3oo - 3x origo hliníkový mag
4oo/3oo - twin-mag se sponou od ESP
4oo/3oo - dětský zásobníček Komax na 10 včeliček
25o/2oo - 5oks nábojových pásků BXN

12oo/1ooo - vypouštění zásobníku a závěru na pravou stranu od Zendla
12oo/1ooo - polymerové předpažbí FAB
8oo/6oo - polymerové předpažbí CSA
6oo/4oo - přední sklopná rukojeť FAB
5oo/3oo - rukojeť FAB se schránkou ve které jsem měl boresnake, který jsem tak měl pořád u sebe
5oo/3oo - rukojeť Arsenal ve tvaru AR15

49oo - 7ooks vč. nábojové schránky, československé střelivo BXN, tyhle jsem si schovával na tu nejhorší dobu jako železnou zásobu (pouze dohromady)
24oo - 4ooks, maďarské střelivo SM (pouze dohromady)
115oo - 21ooks, střelivo LBE, z toho 11oo ještě nenačatá bedna (pouze dohromady)
6oo - zbytek různých nábojů které jsem měl na zkoušku, dám je jako dárek zdarma tomu, kdo by si vzal všechno střelivo najednou :) (19ks poloplášť SB, 47ks poloplášť Barnaul, 12ks STV se zelenou lakovanou nábojnicí)

U střeliva jsem ochotný přistoupit na výměnný obchod. Měl bych zájem o sypačky SB 5.56mm, přebíjenky 9mm Luger od Alsa Pro a 9mm Makarov SB. O poměru bysme se domluvili podle toho, co by to bylo. Dále bych měl zájem o AR15 magy Magpul PMAG s okénkem nebo transparentní Lancery L5 AWM. Co se cen týče, tak na prodej nijak nechvátám. Pokud budu něco posílat poštou, tak ještě o stovečku poštovného více. U střeliva mě pochopte a prosím respektujte, že se mi nevyplatí rozdávat náboje po pár kusech. Kdyby chtěl někdo všechno střelivo dohromady, jsem ochotný o ceně jednat. Pochopte, že příslušenství a střelivo budu samostatně prodávat pouze po prodeji zbraně samotné. A preferovat budu ty, kteří toho budou chtít více najednou, případně toho, kdo by chtěl všechno;)

Foto: http://mousesentinel.rajce.idnes.cz/Prodej/
Lokalita: České Budějovice, Plzeň, Klatovy, Sušice
Kontakt: pouze zde přes PM
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 211

Registrován: čtv 01.8.2013, 11:19

Bydliště: České Budějovice, Plzeň, Klatovy, Sušice

Re: P: CZ858 vč. střeliva a příslušenství

Příspěvek od MouseSentinel » stř 25.5.2016, 14:01

Rezervováno vše krom předpažbí CSA.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 211

Registrován: čtv 01.8.2013, 11:19

Bydliště: České Budějovice, Plzeň, Klatovy, Sušice

Re: P: CZ858 vč. střeliva a příslušenství

Příspěvek od MouseSentinel » pon 30.5.2016, 10:06

Prodáno.

Zpět na „Archív inzerátů“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz