P: Prodám SVOU Anschutz A1907Rep "Grinch"


Pistole, pušky, příslušenství a další věci na prodej, koupi či výměnu.

Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

P: Prodám SVOU Anschutz A1907Rep "Grinch"

Příspěvek od Grinch » úte 04.6.2013, 20:30

Obrázek

Čas se nachýlil a je na čase jít dál.

Vzhledem k tomu, že mám doma již Tikku T3 v 308WIN a chci se pořádně vrhnout na long range a vzhledem k tomu, že mi domů přibude ARka na takové to domácí picáníčko, tak jsem se s těžkým srdcem rozhodl dát pryč moje "stradivárky".

Zbraň je 3 roky stará, odstříleno mnoho ran, přesto v A1 stavu díky osobní péči a dá se říci, že každý rok prodělala zásadní úpravy, takže stále jako nová.

Žádné opotřebení laufu (díky technice čištění a péči), povrchovka jeví známky mírného opotřebení...

Co se týče sestavy:

- železo Anschutz 1907Rep je továrně upravená jednoranka 1907 (následně mnou po 3 roky vychytávány mouchy aby byla 100%), upravená zásobníková šachta pro bezchybné přebíjení vnořená do duralového krytu, cena nového systému cca 25tis (momentálně nový již nesehnatelný)

- pažba originál McMillan A4 s uložením block bedding (komplet celý systém uložený do přesného uložení v duralovém bloku), cena ingotu pažby u nás cca 16tis + block bedding a práce 10tis

- custom ocelová kapka závěru (výborně se drží díky váze a dost pomáhá přebíjení), 600,-

- weaver lišta Mwerks 20MOA, cena ve státech cca 2tis

- 3ks zásobníků + jednoranový podavač, cena 3x 1700,- + 600,- = 5,7tis

- šroub na harrisky (ty nebudou součástí prodeje)

- duralový adaptér na Benchrest místo harrisek

- optika Sightron SIII 10-50x60 LRIRMH, stáří od března, záruku samozřejmě vždy vyřídím, cena nového 37tis

- vylapované montáže Burris, cena 2tis

Celá sestava je připravena a vyladěna na letošní sezónu, má za sebou dost vítězství a jak ocelek funguje bezvadně.

Celkem se v ní tedy pohybuje (nepočítám dvě pažby, které měla předtím, ani spoustu drobností, které k ní dám):
- zbraň cca 59,300Kč
- optika 39,000Kč
- celkem tedy investováno cca 98300,-

Nabízím k prodeji za 77300,- a cenu je možno individuálně upravit v závislosti na rychlosti anebo charakteru zájemce!

Zbraň musí jít v kuse - systém a pažba, protože železo bylo upraveno tak, že NELZE DÁT DO TOVÁRNÍ PAŽBY!!!

Možno na prodej zvlášť jako puška (48000,-) a optika s montážemi (36000,-)

Nepotřebuji nutně prodat, inzerát tu může být roky. Ta zbraň má svou cenu a kdo zná mne anebo tu zbraň, tak ví, že ano...

Připravena ke střelbě "ready to shoot". Možno odprodat za zvýhodněnou cenu střelivo Lapua CenterX vybrané na tuto sezónu (cca 8-10mm ops).

Výsledky zbraně možno vidět na http://www.takticka-malorazka.cz anebo nějaké zde:

Střelivo Lapua Standard+ (pod 2,-)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Střelivo Lapua CenterX (3,78,-)
Zcela první terč po sesazení flinty - 5 ran/12mm opsaná kružnice (střelivo lapua Center X, 50m)
Obrázek

Druhý terč po sesazení flinty - 5 ran/10+mm opsaná kružnice (střelivo lapua Center X, 50m)
Obrázek

Asi pátý terč po sesazení flinty - 5 ran/8mm opsaná kružnice (střelivo lapua Center X, 50m)
Obrázek

Jinak výsledky zbraně na 100-150m jsou ZDE

A tady nějaké fotky z historie mojí anči:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Aktuální fotky mohu dále zaslat...
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: P: Prodám SVOU Anschutz A1907Rep "Grinch"

Příspěvek od Grinch » úte 04.6.2013, 20:32

Lokalita Třebíč až Chrudim
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz

Zpět na „Prodej / Koupě / Výměna“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz