P: Prodám batoh COP 11 L Model 939 BAG-S


Pistole, pušky, příslušenství a další věci na prodej, koupi či výměnu.

Příspěvky: 38

Registrován: sob 11.7.2015, 10:54

P: Prodám batoh COP 11 L Model 939 BAG-S

Příspěvek od ratb » sob 29.10.2016, 13:18

Taktický batoh z nylonu odolného proti oděru a protržení. Na zádovém dílu a ramenních popruzích je batoh vybaven vložkami z prodyšného materiálu, a tak se nepotíte na ramenou a zádech při nošení tohoto batohu. Batoh je rozdělený na 3 přihrádky, z nichž 2 jsou ploché kapsy se suchým zipem pro připevnění pouzder na suché zipy (lze použít ccw ) . Všechny přihrádky se uzavírají zipy s textilním poutkem, které usnadňuje přístup i v rukavicích. Ramenní popruh vede diagonálně od ramene k protilehlému boku. Takové uložení batohu umožňuje jeho přetočení na břicho a otevření, aniž byste ho museli sundat ze zad. Kolem boků vede ještě jeden popruh, který lze použít jako druhý ramenní popruh v případě potřeby. Oba popruhy lze rychle rozepnout díky umělohmotnému uzávěru.
Materiál : Nylon. Barva : černá. Objem : 11 L. Rozměry 48 x 30 x 6 cm.
Batoh je jako nový, měl jsem ho jen několikrát. Na vrchní kapsu jsem našil suchý zip.
Původní cena 1.690,- Kč. Prodám za 900,- Kč a zaplatím polovinu poštovného dle dohody. Důvod prodeje je to, že se mi sešli dva podobné a oba je neunosím.
http://www.police-shop.cz/batoh-cop-11-l-
ratb@seznam.cz

Příspěvky: 38

Registrován: sob 11.7.2015, 10:54

Re: P: Prodám batoh COP 11 L Model 939 BAG-S

Příspěvek od ratb » sob 29.10.2016, 17:13

Čekám na platbu od zájemce.

Zpět na „Prodej / Koupě / Výměna“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz