Forum.MujGLOCK.com
https://forum.mujglock.com/

POZOR ---> Blacklist bazaru <--- POZOR
http://forum.mujglock.com/pozor-blacklist-bazaru-pozor-t5963.html
Stránka 1 z 1

Autor:  MujGLOCK.com [ pon 17.5.2010, 17:14 ]
Předmět příspěvku:  POZOR ---> Blacklist bazaru <--- POZOR

I zde v bazaru se samozřejmě může vyskytnout neseriozní jednání kupujících nebo prodávajících v další fázi dohodnutého obchodu.

Sice zde na fóru byla odjakživa vzájemná důvěra a poctivé jednání a většina z nás se nikdy osobně nepotkala, známe se pouze pod přezdívkami, ale i přesto zde proběhly stovky "kontraktů" k absolutní spokojenosti všech stran.

Rádi bychom, aby to tak zůstalo i nadále a proto v tomto zamčeném vlákně budou ( samozřejmě po pečlivém a individuálním zvážení administrátora) zveřejňováni jedinci, u kterých výše napsané věty zřejmě neplatí. Zejména se to bude týkat nezaplacení zaslaných věcí, nezaslání přestože peníze dorazily (a je jedno jestli se jedná o 300,- Kč nebo 30000 Kč), záměrné zaslání úplně něčeho jiného, než bylo dohodnuto, atd.
Tipy na tyto výtečníky zasílejte přes SZ (Soukromé zprávy) a prosím...po pečlivém zvážení, nebudeme řešit oděrky na povrchovce, či zaslaných 998 hilzen místo 1000 :!:

Budeme zde zveřejňovat i poškozenou stranu a "potrefené husy" se můžou případně bránit prostřednictvím PM - zde se nediskutuje.

Znovu upozorňujeme: nebudeme dělat nikomu rozhodčí a zabývat se špatnou komunikací nebo nedostatkem technických znalostí :!:

Autor:  berny15 [ sob 31.8.2013, 10:02 ]
Předmět příspěvku:  Varování před prodejcem

Dovoluji si upozornit případné zájemce nekupujte nic od Martina Vaníčka z Ústí/Labem který prodává zbraně s příslušenstvím.Slibované příslušenství které je součástí prodeje na schůzku nepřinese a slibuje ho dodatečně zaslat poštou což potom neučiní.Varuji důrazně tímto ostatní před případným nákupem u tohoto pána.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/