P: Browning Buck Mark Field .22LR + náboje

Příspěvek od Andreas » pon 04.6.2012, 22:56

Prodám sportovní malorážku pistoli Browning Buck Mark 5.5" Field .22LR. Zbraň je ve velice výborném stavu, veme všechny náboje. Důvod prodeje je, že jsem pořídil přebíječku a půjdu na jinou ráži. Se zbraní jsem začínal byla to moje první zbraň a opravdu je to speciál na sportovní střelbu (ať už mířenka nebo nějaké akční). Pokud bych si měl vybrat znova malorážkovou pistoli šel bych do této. V případě zájmu může případný kupující přiject a zbran osahat (klidně ji i rozeberu). Jinak zbraň čištěna po každé střelbě WDckem a následně konzervována Konkorem 101 od Coyote.

Zbraň má mikrometrická mířidla (možnost cvakání jak vejškově tak stranově), záchyt závěru, pojistku, kapacita zásobníku 10 ran, originální střenky dřevěné, atd.. Případné dotazy rád zodpovím mailem případně telefonicky (na požádání zašlu číslo)
Upozorňuji že toto není verze Standart, tato zbraň Field má délší hlaveň a je víc sportovnější.

Dále ke zbrani zásobník, náhradní gumička která drží tyčinku s pružinou, náhradní tyčka s pružinou pro chod závěru, imbusní klíč pro montáž demontáž lišty, kufřík plastový (ten originální mi prasknul). Náhradní díly jsem kupoval pro případ, že by některý z nich odešel, ale do teď jsem nic neměnil.

Ke zbrani přidám krmivo (hodnota přes 1000,-) a to 785 nábojů S&B Standart; 50 nábojů American Eagle; 50 nábojů Remington

Lokalita: Most a okolí

Cena: Vzhledem k tomu, že nová zbraň je např. na webu Alliancze za 16500,-(bez střeliva a náhradních dílů). Cenu za celý komplet bych viděl na 10000 Kč i s náhradními díly a střelivem.

Kontakt: andreas.rolli@seznam.cz , pro rychlejší komunikaci piště na mail.

Kupujici: držitel ZP+NO

Foto: ( na požádání pošlu mailem více fotek )

Obrázek

Obrázek