HK SFP 40


Ostatní "plastové" pistole

Uživatelský avatar

Příspěvky: 218

Registrován: stř 05.6.2013, 22:31

Zbraň: Glock 23

Bydliště: Blatná.Jihočeský kraj

HK SFP 40

Příspěvek od michalkolen » stř 29.3.2017, 21:39

Musim se priznat...po nekolika letech souziti jsem zradil sveho mazlika v podobe olivove 23. prave timto novym mazlkem,ktery rozsiril mou rodinu.S teto nemecke krasky se stal muj novy kazdodeni partak pro zivot...
Je super oproti glocku ma mnohem lepsi uchop,diky vymenemu hrbetu a i bokum pazbicky jsem si tuto krasku uzpusobil presne mym rukam...
Dalsi prednosti je.spoust,je proste luxusni,bez jakekoli upravy...
Moznym dalsim plusem aspon pro mne je to,ze neni tak vsedni,jen tak ji nikdo nema :-)
HK je vetsi a s trinacti nabojema vazi 1023gramu to je mozna nevyhoda oproti 23. Ta vazi se trinacti nabojema 897gramu...ale spravne pouzdro a pasek tuto nevyhodu promeni ve vyhodu v okamziku strelby...dalsi pro me drobnou nevyhodou memecke krasky je hrozne maly zachyt zaveru,me osobne to nevadi pri strelbe nepouzivam,ale spustit jim zaver je kumst :-)
Vyssi porizovaci cenu neresim,jelikoz i vzhledem k cene zvolene raze je porizovaci cena zanedbatelna polozka...Hlavni nevyhodou a to dost velkou,ktera me osobne od koupe odrazovala jsou miridla,ty jsou luminiscencni naprosto necitelne za zadne situace,proto je treba pri koupi pripocitat k porizovaci cene zbrane jeste cenu miridel...to uz se dostavame na 27000 coz je proti 23.uz rozdil...
Ale nadruhou stranu je to HK :-)
Glock 23...cz 858...cz 527 Varmint Laminated
Uživatelský avatar

Příspěvky: 218

Registrován: stř 05.6.2013, 22:31

Zbraň: Glock 23

Bydliště: Blatná.Jihočeský kraj

Re: HK SFP 40

Příspěvek od michalkolen » stř 29.3.2017, 21:52

Glock 23...cz 858...cz 527 Varmint Laminated

Zpět na „Jiné plasťáky“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz