V cem si bezne nosite piti do prace?


Nezařazené příslušenství (optiky, pouzdra, obaly) a další

V cem si bezne nosite piti do prace?

Plast
10
21%
Kov
5
11%
PET (nakupovane a znovu pouzite)
11
23%
Termoska
6
13%
Sklo
0
Žádná hlasování
Jine
2
4%
Nenosim zadne
13
28%
 
Celkem hlasů: 47
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od reddog » ned 23.2.2014, 7:20

Docela by mne zajimalo, jake lahve bezne na piti pouzivate. Kov, plast, obyc pet, sklo... Myslim tim, jake lahve (a zda vubec) si nosite bezne do prace. Jasne ze se asi bude tohle lisit od outdooru, ale prave proto se ptam 8-) . Muzete oznacit az 2 moznosti.

A pokud si vzpomenete, klidne v komentari pridejte i CO za piti v tom svem nosici nejcasteji mate.

Za mne SIGG (posledniho ctvrt roku) a PET (obvykle tri az ctyrikrat naplneno, pak vyhazuji). Ale ty PETky uz jsou hooodne na ustupu :mrgreen:

Příspěvky: 51

Registrován: pát 28.12.2012, 19:20

Zbraň: CZ75

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od Gemator » ned 23.2.2014, 10:34

Na cestu do prace mam 0.5l Nalgene v praci pak litrovku abych nemusel behat porad pro piti. Uvnitr nejcasteji cista voda. K litrovce je dobre poridit naustek pac ma hrube hrdlo a cinta pri piti.

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od E-Ryc » ned 23.2.2014, 10:46

My kancelarske krysy si natocime z kohoutku v praci :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 296

Registrován: sob 04.5.2013, 7:51

Zbraň: Glock 19C, SA58

Bydliště: Praha - Pankrác

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od PatrikChrz » ned 23.2.2014, 12:57

Také si točím kohoutkovou. Do ní si dávám šťávu, co mám v šuplíku.

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od nico » ned 23.2.2014, 14:17

Tak ne zrovna do práce, ale dle situace typicky bereme jednu až tři litrové Nalgenky z tvrzeného polykarbonátu. Na ty s širokým hrdlem máme "sipper". Za jízdy ale raději piju z té s úzkým hrdlem. Pak máme futrál Maxpedition, do kterého se jedna dá vzít přes rameno. Krásnej, dobrej, ale za ty šílený prachy asi nestojí. Naše střelecká taška (Maxpedition Centurion) má kapsy na dvě. To je v létě pro dva lidi tak tak. Někdy přibereme třetí lahev. Pokud jdeme někam na skok, tak bereme jen půllitrovku od Lock & Lock. Materíál je asi obyčejný tvrzený polypropylen. Obsah jak kdy. Třeba voda s trochou vymáčknuté limetky a mírně doslazená stévií. A třeba na inlajny beru nějakou tu "sportovní" 0.5l petku s vodou, kterou u auta opakovaně doplníme a nakonec vyhodíme. Většinou jí držím jen tak v ruce. Nepohodlné, ale aspoň člověk pořád pije. Vlastní náplň při sportu je obvykle ionťák, třeba Isostar. Jo, a v zimě na střelnici litrová nerezová termoska s čajem plus nějaké normální pití do auta.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od S474N » ned 23.2.2014, 15:30

Gemator: Nalgene ma novy model MultiDrink, ktery kombinuje jak siroke, tak i uzke hrdlo a take i brcko:
:arrow: http://store.nalgene.com/Nalgene-MultiD ... idrink.htm

Jinak co vim, tak jeden clovicek tady z fora si do toho leje i uvarenou polevku, na to je idealni prave to siroke hrdlo.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od nico » ned 23.2.2014, 17:22

Čím složitější věc, tím horší čištění. A pokud z toho mám opakovaně pít, tak to musí být opravdu čisté. Držel jsem to v ruce a přišlo mi, že s tím bude mít problém i myčka. Osobně preferuji obyčejnou lahev a kvůli snadné údržbě s širokým hrdlem. Jinak do nalgenek lze obecně nalít horký obsah. I originál čistící tablety se zalévají horkou vodou.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od reddog » ned 23.2.2014, 17:31

No já se tou SIGGou donutil nosit hned ráno do auta. V pushpacku je boční kapsa jak pro ni a i když jdu bez pp, tak mám láhev v ruce. PETky jsem s obvyklou pravidelností zapomínal na stavbách a na rychlá jednání jsem si je nosit nemohl, vypadalo to, že mi partneři vodu ani nenabídnou :mrgreen: . Ti pravidelní si na SIGGu zvykli docela rychle a ve dvou případech už si ji i oni pořídili 8-) . K nákupu jsem se rozhodl ve chvíli, kdy jsem doma nenašel nic na naplnění a věděl jsem, že se nedostanu ani na benzínku (znáte to, prostě zaspíte, už na vás čekají a vyhlídka na minimálně deset hodin zápřahu v kuse to jen podtrhuje) a pod víčkem po opakovaném používání už bylo něco, co by se s úspěchem dalo použít k otravě půlky města :mrgreen: .
mmch, čištění jedlou sodou a kypřícím práškem s horkou vodou mne právě velmi zaujalo :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 176

Registrován: čtv 10.10.2013, 19:39

Zbraň: Glock 17 2 gen

Bydliště: Kladno

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od fejfarz » ned 23.2.2014, 18:35

Taky nic nenosím. Mám v kanclu lednici tak si udělám vždycky do petky šťávu s vodou z kohoutku a je to. :lol:
CZ 75 TS

Příspěvky: 51

Registrován: pát 28.12.2012, 19:20

Zbraň: CZ75

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od Gemator » ned 23.2.2014, 20:25

Diky Satane, vypada velmi sympaticky. Asi upgraduju :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od kuba » ned 23.2.2014, 21:55

nalgene :) litrovka a pulitrovku na caj :)

teplo tomu nevadi, jen je blby vzit studenou vodu a ohrat ji v mikrovlnce, ten tlak co v tom byl plus velka teplota vody co se diky tomu udelala tak vypoukla dno, trocha horkovzdusky to ale spravila :-D
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od pitt » ned 23.2.2014, 22:20

do práce normálně petky a pak je vyhazuju. Na tréninky nosím Nalgene 1l jedno jestli s úzkým, nebo širokým hrdlem.
Na vejlety tahám nalgenku,ale vždycky sebou beru i emérickou čutoru....jen kvůli "ešusu" do kterýho je vsazená. Sigga nemám jen kvůli tomu že má malý hrdlo a vnitřní nátěr,kvůli kterýmu "nejde hodit do ohně"

"široká" nalgenka je fakt dobrá v tom že se do toho dá nastrkat spoustu. Osobně v tom tahám musli, natrhám do toho šípky na čaj i tu polívku místo do zavařovačky,když někam jedu....no a různý podobný nesmysli
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od SEIKEL » pon 24.2.2014, 6:27

Mam 1,5 l SIGG WMB (kombinace sirokeho a uzkeho hrdla) nosim v neoprenovem obalu. Spokojenost ...

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od cmk » pon 24.2.2014, 10:24

Sorry za OT, ale implikuje to ve mě Šimka:
- Býval jsem ředitelem velkého podniku, do práce mě vozil řidič Tatrou 613 a kafe mi vařila mladá krásná sekretářka. Přišli za mnou, abych přispěl 5.000 Kč na pohřeb člena ÚV KSČ. Tak jsem jim řekl, že za 5.000 pohřbím celé ÚV sám.

- Tak jsem se stal ředitelem malého podniku, do práce jsem jezdil Tatrou 603 a kafe mi vařila stará sekretářka. Přišli za mnou, že jsem nebyl na poslední schůzi KSČ. Řekl jsem, že kdybych věděl, že je opravdu poslední, přišel bych i s transparentem

- Tak jsem dělal mistra. Do práce jsem jezdil vlastním autem a kávu si vařil sám. Na zdi jsem měl obraz Husáka a Bridgite Bardot> Rekli mi, at tu kurvu sundam. Sundal jsem Husaka

- Tak jsem sel delat do vykopu. Do prace jsem jezdil na kole a kafe si vozil v termosce. Prisli za mnou, at si kolo schovam, ze tudy pojede sovetska delegace. Rekl jsem, ze je to zbytecne, ze kolo je zamcene a pojistene... A od te doby jsem nezamestnany...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192

Registrován: čtv 06.6.2013, 22:43

Zbraň: G26

Bydliště: Brno

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od SEIKEL » pon 24.2.2014, 12:47

:-D :-D :-D :-D :-D

Příspěvky: 7

Registrován: pát 12.4.2013, 12:38

Bydliště: Karlovarsko

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od 2leon » čtv 27.2.2014, 11:05

cmk- :thumbsup: :-D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od kolaCZek » pát 07.3.2014, 20:35

Mam pres chodbu kuchynku s takovou tou masinkou na filtrovanou studenou a horkou vodu. :-) Nemel by pitny rezim zajistit zamestnavatel..? Pokud si tedy nejsi panem. ;-)
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od reddog » pát 07.3.2014, 20:41

Kolac:
Jo, sam sobe. V kanclech a na jednanich obvykle piti je. V terenu je to horsi a u mne navic i proto, ze na jidlo i piti proste zapominam. Nemam pravidelny rytmus, nemam pravidelny prisun :huh: , proto jsem se alespon tou SIGGou zacal do rutiny nutit a dela mi to dobre.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 81

Registrován: úte 25.1.2011, 23:52

Zbraň: Glock 19gen.4

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od sirdo » sob 15.3.2014, 19:27

vypijem, obal vyhodim. nenasiel som zalubu v chystani si nejakych drinkov do specialnych nadob, na to som velmi lenivy. pouzivam jednoduchy recept: kupit-spotrebovat-obal vyhodit-kupit-spotrebovat...
Obrázek
vybudoval som si celkom slusnu zavislost na drinku na obrazku...
Glock 19 gen.4 a Glock 21 gen.4...

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: V cem si bezne nosite piti do prace?

Příspěvek od nico » sob 15.3.2014, 19:58

Také v tom nespatřuji žádnou zálibu. Problém je, že typická dnešní "minerální voda" má co do obsahu cukru blíže k Coca-Cole než k vodě. Takže nic, co bych chtěl dlouhodobě pít. Možná proto ta závislost. ;)

Zpět na „Ostatní příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz