Nově otevřená střelnice Walzel


Obecné i konkrétní informace o střelnicích

wlz

Příspěvky: 4

Registrován: čtv 27.2.2014, 22:39

Zbraň: Scorpion Evo

Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od wlz » čtv 27.2.2014, 22:44

Podívejte se na nově otevřenou nejmodernější střelnici v České republice. :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=Gz9LIDMRFpo
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od S474N » čtv 27.2.2014, 22:59

Ti ucinkujici jsou obsluha strelnice nebo nejaky najaty komparz?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od cipis » čtv 27.2.2014, 23:12

Co dělá ten borec 0:41? To shodí závěr s prstem na spoušti nebo to už vypouští kohout po shození závěru?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od S474N » čtv 27.2.2014, 23:19

cipis: pockej na odpoved, vsak proc myslis, ze jsem se ptal... *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od Sailor » čtv 27.2.2014, 23:52

cipis: Přesně tak ,je to hezky vidět,když to pustíš zpomaleně.Kdo takové video pustí do světa,je teda pěknej jouda a možná i exot :twisted:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od U.I. » pát 28.2.2014, 0:32

Vypada to pekne ta strelnice, ale nechapu tu lokalitu teda... Total... Kdyby Praha, Brno, Ostrava ale tady?:)) heh
Uživatelský avatar

Příspěvky: 176

Registrován: čtv 10.10.2013, 19:39

Zbraň: Glock 17 2 gen

Bydliště: Kladno

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od fejfarz » pát 28.2.2014, 7:51

Pěkné ale ty ceny 700 za hodinu :mad:
CZ 75 TS

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od E-Ryc » pát 28.2.2014, 14:35

No co, mistni strelecky spolek vytezil nejake EU dotace/porcovani medveda/... a cena zajistuje, ze jim tam nikdo nepoleze (i kdyz podminky dodrzi a nechaji to verejne). Pripadne je to urcene na tezbu penez ze statni spravy, jak Rajska zahrada v Praze (pry 2000/hod).

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od cmk » pát 28.2.2014, 15:28

Pripadne je to pro Polaky, od nichz tam, na rozdil CR, vede nejaka rozumna cesta...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

spm

Příspěvky: 67

Registrován: čtv 20.2.2014, 0:11

Zbraň: SIG Sauer SP2022

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od spm » pát 28.2.2014, 16:28

cmk: To bych zase moc netvrdil... v téhle oblasti jsou Polské silnice daleko větší adrenalin, než ty u nás (a úplně největší perla je ta druhá cesta za Tlumačovem, kde soudruzi zapomněli asfalt vůbec přivézt)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od U.I. » pát 28.2.2014, 21:37

Z polska muze se zbrani do CR strilet ju?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od S474N » pát 28.2.2014, 21:53

Proc se zbrani, vzdyt ty si muzes pujcit na miste *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od kuba » pát 28.2.2014, 23:17

a proc by nemohl jet? staci kdyz mu strelnice posle pozvanku a je to :)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

wlz

Příspěvky: 4

Registrován: čtv 27.2.2014, 22:39

Zbraň: Scorpion Evo

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od wlz » pon 10.3.2014, 22:17

Promo video je sestříhané ze záběrů jak s obsluhou, tak se zákazníky střelnice. Lokalita je turistická oblast Broumovsko. Adršpach, který je od nás 15 minut navštíví ročně 300tis lidí. S polskou klientelou také počítáme - Walbrzych je 120tis. město vzdálené pouze 20 minut jízdy a přesně jak píše S474N, zbraně si můžou půjčit na místě :wink:
Přijeďte se podívat a možná pochopíte, proč tato fabrika na zážitky nevyrostla v Praze, Brně nebo Ostravě :wink:

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od cipis » pon 10.3.2014, 22:47

A dostaneme 90% slevu?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od reddog » úte 11.3.2014, 5:22

No, asi po nakladnem pruzkumu zjistili, ze ty ceny odpovidaji moznostem mistnich i prespolnich. Mam rodinu kousek, takze neni vylouceno, ze se tam PODIVAM. Teda pokud nebudou chtit treba kilo vstupne za cumendu. Broumov-Adrspach skaly asi vyhraji u rodiny, tak mi snad holky daruji hodinu volneho casu na prohlidku :mrgreen:

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od cipis » úte 11.3.2014, 8:39

Toš řekni, že jsi zástupce z fóra, že to jdeš omrknout a domluvit tu případnou návštěvu, když nás pozval ;-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od reddog » stř 12.3.2014, 6:25

wlz:
Tak jsem se snazil si na ipadu vice prohlednout stranky brownfields byvale Walzlovky - nynejsi fabriky na zazitky - a tak nejak si taky rikam, ze to neni JEN o strelnici. Presto mi to nejak neda, cetl jsem komentare i na vedlejsim foru, a vrta mi ten cenik strelnice hlavou. Nepochybuji, ze tam mate narvano 8-) , jedna z nezapomenutelnych hlasek je: ZP nepotrebujete, rezervaci ano. Jen si stale rikam, ze pro "beznou" streleckou komunitu to asi fakt moc nebude :(
Mmch to nacitani na ipadu je tristni, tak mi mozna "uteklo" hodne podstatneho, bo jsemnemel trpelivost "na kafe" a nechtel jsem obetovat cas nacitani. Tak se nekdy snad dokoukam na stranky na PC.
A jeste jedna pripominka/dotaz. Ted tam mate horkou novinku - k zapujceni EVO. Cena tusim 490. Asi jsem prehledl najak dlouho to je, za to petikilo k zapujceni a zda je povinnost si treba zakoupit vase strelivo (za petikacku kus). A zda je vubec moznost strilet vlastnim (donesenym) strelivem a sve zbrane. K tomu zapujceni zbrani by mne jeste zajimalo, co se jeste bude lisit (od toho trikila za zapujceni), kdyz EVO za petistovku. Tzn jake zbrane a za kolik jsou k zapujceni (a na jak dlouho za uvedenou castku) a jestli je mozno strilet vlastni (donesene) strelivo ci jepovinnost nakoupit mistni. Dale pak o jake strelivo v prodeji na miste se jedna.
A jeste mne tak napada. Na jednom stavu je videt rost na sbirai nabojnic, na laserrovce to videt neni, tam si uklizi navstevnik nebo je soucasti ceny i obsluha se smetakem?
Preci jen jste nejspise nejak na strelnici (ci celem arealu) hloubeji zainteresovan, tak dotazy smeruji k Vam. Tedy nez toto pripadne preposlu na email walzlovky.
Dekuji, Tomik.

Si rikam, kdyz uz to tam stalo tolik penez, je k tomu promovideo, vypada to na prvni pohled hezky, tak by tech informaci mohlo byt vic a lepe prezentovany. Pokud nepojedu za rodinou, tak specialne vylet na walzl si proste neudelam. Asi holt nejsu ta vhodna cilova skupina, abych misto ziskavani informaci na dalku radeji prijel (mam to cca 300km 8-) ). To jsou mi ty skaly o patnact km dal opravdu prednejsi a cenove dostupnejsi, navic pri neporovnatelne delsim casu na aktivni pohyb v prirode.

cipis:
Znovu jsem si zkouknul toho navstevnika pri shazovani zaveru. Taky by mnezajimalo, co to dela. A prezentovat se jako zastupce fora radeji nebudu. Prvne (pokud k tomu vubec dojde) se tam hezky ooopatrne rozhlednu, slusne se optam, co mne to bude stat a zda opravdu potrebuji rezervaci 8-) , pak se ooopatrne budu vyptavat mistnich navstevniku a obsluhy co a jak, no a potom ozna konecne neco zacnu resit. Tedy pokud mi neprijdou odpovedi na meotazky uz treba sem od uzivatele wlz (tedy walzlovka ci walzel).

Příspěvky: 22

Registrován: sob 18.1.2014, 0:01

Zbraň: CZ 83

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od spikelet » stř 12.3.2014, 12:22

K tomu vypousteni zaveru ve videu. Nekolikrat jsem si to pustil a dle meho nazoru vlozil plny zasobnik do pistole ( ve vyhoznim okenku je videt naboj), palcem vypousti zaver a prst ma doposud mimo spoust, ale jak zaver spadne, tak mu prst spadne na spoust. Kdyby mel TS, tak by to asi vystrelilo.
Edit. K tomu strelivu a rostum na stavech. Me by zajimalo, jestli si navstevnik muze sebrat sve nabojnice?

wlz

Příspěvky: 4

Registrován: čtv 27.2.2014, 22:39

Zbraň: Scorpion Evo

Re: Nově otevřená střelnice Walzel

Příspěvek od wlz » stř 12.3.2014, 21:06

Zdravím, naše tři střelnice jsou pro širokou střeleckou komunitu, tak i pro ty, kteří chtějí střelbu vyzkoušet, aniž by vlastnili ZP. Právě pro nevlastníky ZP nabízíme zážitkové balíčky, kde se naučí základní bezpečné zacházení se zbraní a vyzkouší si střelbu jak na 25, tak na projekční střelnici a končí střelbou na 50. Mnozí z účastníků se přihlásili do kurzu na získání zbrojního průkazu a rozšiřují tak naší střeleckou komunitu.
K zapůjčeni SCORPION EVO, 30 minut a 10 nábojů v ceně je instruktor, střeliště na 25, to vše stojí těch akčních 490 Kč. Samozřejmě lze dokoupit další náboje v ceně 5 Kč.

V případě že máte svojí zbraň a svoje náboje, platíte pouze pronájem střeliště,na 25 m a projekčním střelišti lze používat celoplášťové střelivo do ráže .45" a výkonu 2 000 J, na 50 m střelišti lze střilet celoplášťovým a poloplášťovým střelivem do ráže .45" a výkonu 4 000 J. Pokud si zapůjčíte naše zbraně, stojí 300 Kč na hodinu a náboje si můžete zakoupit od nás. Ceny nábojů jsou standardní. Na projekční střelnici není rošt, jelikož je zde pohyblivá palební čára. Úklid provádí obsluha střelnice a kdo si chce odnést své nábojnice, tak mu na ně dáme ještě zdarma pytlík.

A jak píše reddog, přesně tak, vemte rodinku do adršpachu a po procházce na dobré jídlo do Švejka, pak si odložte na hodinku manželku a děti do solné jeskyně a vy hurá na střelnici.. a když se ubytujete v okolních kempech, penzionech nebo hotelích, bude vám ve většině z nich zapůjčena zlatá karta Walzel, kde máte na vše slevu. V případě, že se pojedete podívat na krásy broumovska ,dejte mi případně vědět, rád vám předvedu celých 7000 m zábavy a zážitků pod jednou střechou. Tomáš

PS: doufám, že už máte podepsanou petici proti regulaci soukromých zbraní a sebeobranných prostředků ze strany EU :wink:
https://www.facebook.com/TacticalTraining.cz
https://www.facebook.com/gunlex

Zpět na „Střelnice“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz