Střelnice Čestlice - Frohlich


Obecné i konkrétní informace o střelnicích

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od HV » pát 11.12.2009, 9:46

http://www.frohlich.cz/
Shrnuto a podtrženo - hrůůůza hrůzoucí.
- Ceny strašné - 233,- /1 hod.
- Není možno střílet rychleji jak cca 1 rána za 2s. Na dotaz za jakých podmínek by bylo to možné nám bylo sděleno:"Při pronájmu kompletní střelnice a převzetí odpovědnosti za škody". (nemají kryté pojezdy)
- Zajímavá podmínka: VÝJIMKA PRO OSOBY BEZ ZBROJNÍHO PRŮKAZU:
POKUD JSTE U NÁS JIŽ ZAREGISTROVÁNI,JSTE DRŽITEL PLATNÉHO ZBROJNÍHO PRŮKAZU sk.B MINIMÁLNĚ 3 ROKY A PŘIVEDETE SI S SEBOU ( HOSTA) = OSOBU ( MAXIMÁLNĚ 2 ) BEZ ZBROJNÍHO PRŮKAZU,KTERÉ SVĚŘÍTE SVOJI ZBRAŇ POD VAŠÍM DOHLEDEM , HRADÍ NAVÍC TATO OSOBA POUZE POLOVIČNÍ POPLATEK ZA NÁJEM STŘELECKÉHO STANOVIŠTĚ / HODINA.

///Otázka: Proč tři roky? To snad platí pokud přivedu desetiletého kluka, ne?
- Ten kowboy co tam nosí černé monterky s nápisem INSTRUKTOR na zádech a pistol proklatě nízko u pasu

+ Pojezdy: možnost nastavení zastavení pojezdu na 7, 15 a 25m
+ Kvalitní odvětrání

Tak sem mě už nikdo nedostane :crazy: Nyní se již nedivím, že pár lidí má na sportovní střelbu názor, že se jedná o koníček snobů a zbohatlíků.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od S474N » pát 11.12.2009, 10:07

§ 59 Svěření zbraně
(4) Při výuce, přípravě nebo soutěžích, jejichž součástí je střelba, může osoba mladší 18 let, nejméně ve věku 10 let, používat zbraň, avšak pouze za přítomnosti osoby starší 21 let, která je držitelem zbrojního průkazu skupiny B, popřípadě skupiny C nejméně 3 roky a zajistí bezpečnou manipulaci se zbraní a střelivem.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od Selag » pát 11.12.2009, 10:28

HV: Naprostý souhlas. Byl sem nucen tam 2x pobývat a ta obsluha je fakt otřesná. Protivnej, nafoukanej blbec. Nepotřebuju, aby když si jdu užívat svého koníčka na mě dělal ramena. Doufám, že už nikdy více...... :evil:
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od opice » pát 11.12.2009, 13:01

Tak tak. Taky jsem měla jednou tu "čest" a už nikdy více.
Protivnej arogantní debil, co si hrál na to, že dělá někde přinejmenšim ve SWATu, poučení na čtvrt hodiny, jakej je zákaz kropení, maximálně pět ran do zásobníku, vystřelit jednu ránu, pak dvě vteřiny počkat než smim vystřelit další, takže jsem tam vydržela asi dvacet minut, no a o naúčtované částce radši ani nemluvim :mad:
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od Jasik » pát 11.12.2009, 16:27

Já teda nevím, ale ono je to asi i trochu "podle xichtu".
Já jezdím do Čestlic skoro pravidelně na klubovky a docela pohoda. No a když jsme si tam byli střelit s PTAKem a byla volná střelnice, nebyl problém i trochu "kropit". Instruktor nás už zná a ví, že mu nenaděláme díry do pojezdů.
No a při investici 390,- Kč získáš permanentní kartu na rok, na kterou už je docela dobrá sleva na pronájem stavu.
Jinak co vím, všechno co jiné prudí (instruktáž, rány, dozor..) je dle zákona a provozního řádu, protože jim tam dost často chodí kontroly.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od Starosta » pát 11.12.2009, 20:46

Tak taky se svou troškou do mlýna, byl jsem tam někdy minulý týden...

Že je za člověka 233/hod a za "doprovod" bez zbrojáku polovic, s tím jsem se (pro jednou) smířil kvůli vzdálenosti ostatních střelnic. Rezervace v pohodě.

Byli jsme na střelnici sami, hodně jsem vykládal teorii a stříleli jsme spíš kvůli správnýmu spouštění a zvykání na střelbu, než aby to mělo nějakej hlubší efekt, ale každou čtvrtou rundu jsem si dal a já a vymrdal do toho s gustem dva polovičatý zásobníky (jinak se to nedá napsat, fakt jsem je tam nadrbal jak ichtyl na dva metry).
Nikdo o tom ani necek, obsluha to předtím ani potom nijak nekomentovala.
Ještě dodám, že jsem byl na střelnici "vpravo".

Naopak, obsluha (pán) potom při předávce říkal: "Vy jste tam teda byli hodně dlouho!" (asi 90min), tak jsem říkal, že bylo hodně povídání a tak - aon: "tak já vám s sebou napíšu jen jednoho člověka" nebo někoho za polovic nebo tak nějak.

Takže podle ceníku bych měl platit i se sluchátkama a terčema cca 850, platil jsem 700. Ceny pořád strašný, za hodinu a půl - ale přístup z této první návštěvy zanechal pozitivní dojem.

Ještě dodám, že je to pouze pistolová střelnice.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od Starosta » pát 11.12.2009, 20:52

Jo a ta "permanentní" karta se vyplatí až od 6 návštěv (resp. hodin) výš. Ovšem po roce přestává být permanentní a začíná být neplatná. Krom toho je nepřenosná.
Co dohodnout nějakou opravdu výhodnou slevu pro klub? Ta cena 233/h je fakt nepoužitelná...
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od cmk » sob 12.12.2009, 12:07

Panove, ja nerikam, ze bych bral obsluhu v Cestlicich jako vzor toho, jak to ma vypadat, ale mrknete se na to z druhy strany.

a) obcas chodej strilet i lidi, ktery uz jen kdyz sahnou do kufriku pro zbran, jsou nebezpecny svymu okoli

b) to se nadale stupnuje, kdyz se snazej strilet - v lepsim pripade se jim to dari alespon dopred

c) kdyby meli snahu vypalit double, tak mu fakt tu strelnici rozstrilej

Strelnice na tomto miste (barak, nemovitost, udrzba, provoz) je dost draha sranda a verim tomu, ze kdyby to provozoval kdokoli z nas, taky by chtel mit jistotu, ze mu to nejakej debil nerozseka s prominutim na sracky.
A cim vetsi debil, tim spis se skoda jim zpusobena z nej bude blbe dostavat. Naopak clovek, kterej si hodnotu toho vseho, co tam je, uvedomuje, ten tam ani zadnou skodu nezpusobi.

Kazdopadne je fakt, ze spoustu pro nas "buzerativnich" pozadavku lze zakaznikovi podat tak, ze i zakaznik je nakonec spokojeny a ne nasrany.
Takze v tomhle duchu bych jisty rezervy videl, lec jsou to spis rezervy v komunikaci nez v necem jinem.

Vzpomente si na dedka ve Vrazkove. Kazdej na nej nadava, jak rve na lidi. Ja tam byl 2 dny pred MCR, popral mi hezky strileni, zeptal se, jestli od nej neco chci a hodinu jsem si tam delal co jsem chtel (strelba vleze, vsede, za pohybu) a nerekl ani popel.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od HV » sob 12.12.2009, 16:52

cmk: Carda na Vražkově je absolutně nekonfliktní typ ;) Pokecáme, jdeme střílet. Prohodí pár vtipů a jde na kafe. Žádná buzerace. To, že nás drží dál od popperů je jen jeho obava o bezpečnost. Nikterak to nehrotí. V Čestlicích je pouze suchá věta, max. 5 ks do zásobníku, zbraň se závěrem na záchytu, max. 1 rána za 2 s. Žádná diskuze, žádné vysvětlení. Když jsem přišel na stav tak jsem to pochopil. Pojezdy jsou absolutně nechráněné. To stavěl nějakej fouňa. Také je to poměrně dlouhá střelnice s nízkým stropem. Mohlo by se střílet rychleji, ale kdyby se šlo blíže dopadišti. V té oblasti si jistě své zákazníky najde. Já už tam ale jistě nepůjdu ;) Leda by se ze mě stal mířenkář (nic proti mířenkářům nemám)
c) kdyby meli snahu vypalit double, tak mu fakt tu strelnici rozstrilej
To je asi fakt. Na 15 m to lidi vedle mě měli po celém terči a to stříleli max 1 rána/1s. S tím by snad ani neudělali zkoušku na ZP.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 575

Registrován: ned 21.5.2006, 20:17

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od gewarosse » ned 13.12.2009, 17:04

Zakropíme,uvidíme.
CZ 27,CZ 75 SP-01,CZ 91S,CZ 858,P38,P7M13,Krieghoff K-80
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od Starosta » ned 13.12.2009, 18:27

Ano, starý (a dost tragikomický) web je tady: http://www.frohlich.cz/
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pon 11.8.2008, 21:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Praha 8

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od Pancho Kid » pon 14.12.2009, 21:50

Já tam byl 2x a víceméně z donucení (jinde měli zavříno) a přišlo mi to takové...nudně standardní. Žádnej voheň, ale ani žádnej exces - jen studenej psí čumák, kterej je votrávenej, že je v práci.
A ten maník v tom černým mundůru byl fakt hustej dvojník Chucka Norise. Raději jsem se s ním ani nepouštěl do diskuse, že porušuje zákon, pokud pobíhá venku s kvérem v pouzdře bez skrytí...myslím, že je z jiný planety a nebo byl u policajtů moc dlouho...a nebo vůbec a moc si to přál.
Ceny dost drsný....ale občas taky přemýšlím, jak se může třeba Avim chlapcům majitelům vyplatit.
Glock 17, CZ 75B, Remington 870, 858 Tactical, Drulov 75, manželka 152

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od HV » úte 15.12.2009, 8:51

Pancho Kid: Jestli nelezl mimo pozemek střelnice, může si kvér nosit resp. držet jak chce ;)
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od lukas » úte 15.12.2009, 19:41

Hmm takze nejsem jedinej zarazenej stavem v Cestlicich. :)
Zlata Kapslovna, clovek si muze i zhasnout (nebo pustit majaky :D ) a sypat to tam jen s baterkou. Zadny kecy, pohoda pokec potom a daleko vic v centru nez Cestlice.
Glock 19, ČZ 858

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pon 11.8.2008, 21:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Praha 8

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od Pancho Kid » stř 16.12.2009, 10:39

HV: mimo pozemek střelnice - sice v těsné blízkosti, ale mimo (tedy pokud přilehlá komunikace za plotem není pozemek střelnice).
Každopádně úsměvná podstata věci není ve faktu neskrytého nošení, ale v obecném vystupování. Ale na druhou stranu je to jeho volba a mne to nijak npobouřilo, jen jsem pozvedl v údivu obočí...narazil jsem už na mnohem drsnější...plynovkáře :lol:
Glock 17, CZ 75B, Remington 870, 858 Tactical, Drulov 75, manželka 152

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Střelnice Čestlice - Frohlich

Příspěvek od HV » stř 16.12.2009, 15:32

Pancho Kid: :) jojo, ten kowboy je fakt dobrej :lol:
...zbraně, mám zbraně

Zpět na „Střelnice“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz