Žrádlo na cesty a do přírody


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od pitt » ned 18.8.2013, 21:21

byl jsem požádán ministerstvem informatiky a ministerstvem práce a sociálních věcí k otestování balíčku "hotovek" na cesty. K prvnímu testu jsem si vybral "jelení ragů s bramborovými špalíčky. Po víkendu,kde se grilovalo prase jsem nějakej rozežranej a přišel na mě hlad. Sáček s jídlem jsem ohřál ve vodní lázni a kydl na talíř. Maso libové,měkké, omáčka taky good. Bramborové špalíčky taky v pořádku,ale nejsou jako čerstvé domácí. Přirovnal bych to k tomu,kdyby jste si v krámu koupili těsto na bramborové knedlíky a z toho je udělalali. Ale možná tam bylo málo brambor a víc krupice.
Jídlo bylo dobrý a určitě bych si je na cesty vzal........shrnu to takto......na obalu je napsáno 1-2 porce. Pro sebe bych to viděl jako jednu porci, tak akorát......najezenej,nepřežranej.
Masa bych si představoval trochu víc,ale odpovídá to gramáži. No prostě pokud bych toto dostal jako hotovku v hospodě,tak bych se vůbec neurazil,zbaštil to a dal personálu dýško.
Když vezmu v potaz že je to jídlo s trvanlivostí 2 roky, připravený k použití v "extrému" tak je to více než kvalitní.
K testování mám další balíčky,tak když bude zájem, můžu se podělit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od pitt » ned 18.8.2013, 21:27

fotky
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od pitt » ned 18.8.2013, 21:29

bože..to se skládá obráceně? :roll:
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od Sailor » ned 18.8.2013, 22:17

S těma ministerstvama si děláš ale srandu ne? :)
Nebo to plánuje Drábek vydávat místo Skaret?
Já teda chodím hlavně do hor(loni třeba Zugspitze),takže mi jde o co nejmenší váhu a vlkou výživnou hodnotu,takže volím hlavně proteinové tyčinky,maximálně konzervu tuňáka a celozrnej chleba.
Ale recenze zajímavá,to zase jooo
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od pitt » ned 18.8.2013, 22:23

tohle je stavěný spíš na expedice..auto,motorka,4kolka...není to dehydratovaný,takže nepotřebuješ ani pitnou vodu k tomu aby se to dalo pozřít. ten balíček má půl kila. Já to vyhodnotil tak že jeden,dva balíčky hodím do kufru auta k rezervě,kdybych náhodou v zimě zapadl a zpříjemnil si čekání na traktor(už jsem to zažil a zkrátit si čas a nažrat se přijde vhod) stejně tak si to vezmu do báglu na celodenní vejlet,když prostě hospoda je daleko,nebo je to fakt pajzl. Na motorku do "necivilizované" ciziny určitě jo, stejně jako KPZ na outdoor víkend.
Podíl v té firmě fakt nemám,ale člověk když se zamyslí, tak využití to má fakt široký
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od reddog » ned 18.8.2013, 22:34

Jsem rad, ze jsi se nechal premluvit a tu recenzi jsi zacal. No, za mne jasno. Presne jak jsi to jiz napsal. Dve davky, do auta, kdybych zapadl do zaveje, nebo resil "sluzebak" bez naroku na "krmeni". Ani mne neprekvapuje fakt "najedl, neprezral". Pocital jsem s tim. Jeste uvidime, jak dlouho to baleni vydrzi do pripadne perforace.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od pitt » ned 18.8.2013, 22:40

hele za mě fakt úplně v pohodě....sežráno, bylo to fakt dobrý a to v jakým stavu a kdy to vyjde, tak to nezáleží na tomto jídle,ale na cca 20ti rumech a 40ti zelených + nespočet kofol,piv a co já vím ještě co proběhlo předtím :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od kuba » pon 19.8.2013, 0:28

posli dalsi kusy :)

po letech stravenejch na mre ruznejch statu tohle vypada docela dobre, jenom skoda ze se to takhle musi ohrat v nejaky lazni, system treba americkejch mre s jejich ohrejvacima pytlikama je imho vic pouzitelny i kdyz vsechny chutnaj stejne :)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od reddog » pon 19.8.2013, 0:32

Co ja vim, a Pitt asi i potvrdi, na ohrev mysleli taky ;-) . Tak Kubo nebrec a uvidime.

Edit:
Po emerickejch mre se neda s...t. Alespon po tech, ktere jsem jedl.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od pitt » pon 19.8.2013, 7:16

to kuba: i na ohřev ta firma myslí. Prodávají ohřívací sáčky a kapsle. Funguje to tak že do velkýho ohřívacího sáčku vložíš sáček s jídlem a ohřívací kapsli. Zliješ to dvěma deckama vody a za cca 10 min máš ohřáto. Ohřívací sáček lze použít vícekrát.(dokud ho neroztrháš,nebo neztratíš). Sáček stojí cca 30kč a kapsle na ohřev jídla cca 35kč.
To jsem ale zatím netestoval. Každopádně způsobu ohřevu je víc. Co vím,tak kluci to na motorkách ohřívali i tak že to nějak přidrátovali k motoru a po pár kilácích měli ohřáto

Příspěvky: 148

Registrován: ned 05.2.2012, 2:06

Re: Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od ZrušenýUživatel » pon 19.8.2013, 22:58

Da se to nekde koupit? Bral bych to hned, do auta.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od Sailor » úte 20.8.2013, 7:34

Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od Mistral » úte 20.8.2013, 9:43

ty emerický vojenský pytlíky mívaj v armyshopeh
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od Nikdo » úte 20.8.2013, 12:13

Polokonzervy, nihil novum sub sole :wink:
Další český výrobce: http://www.expresmenu.cz/ - ochutnal jsem pár vzorků kdesi na výpravě, a fakt luxusní.

Daleko lehčí, ale také dražší je dehydratovaná strava, např. Mountain House.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od Sailor » úte 20.8.2013, 12:37

Nikdo:Hele a v jak moc odolném obalu je to zabalené?To je totiž taky důležité.Já to tam tak na rychlo nedohledal.Jinak ty ceny se mi tam zdaj docela O.K.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od Nikdo » úte 20.8.2013, 13:10

Teď koukám do dolní části titulní stránky Expressmenu, zdá se, že Adventure Menu je jeden z jejich brandů, zaměřený na auto- a mototuristiku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od pitt » úte 20.8.2013, 13:26

Nikdo: jj...podle mě kluci z abvenčrmeníčka říkají co by chtěli na svoje toulky udělat a Expresmeníčko jim to uvaří a připraví do jejich pytlíků :wink:

Sailor: poměrně dobře je to zabalený...má to trahací kraj na pytlíku,ale ten obal je poměrně solidní
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne úte 20.8.2013, 13:57, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nepoužívejte citace předcházejícího příspěvku (viz bod 6 v pravidlech)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od kuba » úte 20.8.2013, 17:40

tak pokud to ma nejaky chemicky ohrivatko tak to je dobreee, to ale v recenzi uvedeno nebylo! :)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od pitt » úte 20.8.2013, 18:24

protože jsem je ty KUBO netestoval...testoval jsem žrádlo...ale na ohřívání taky časem dojde
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Žrádlo na cesty a do přírody

Příspěvek od kuba » úte 20.8.2013, 20:04

no jo moje chyba, beru to holt jako nutnej doplnek tak jsem po zkusenostech s military jidlem myslel ze to je taky vsechno v jednom :)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz