autoškola


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

autoškola

Příspěvek od opice » pon 02.4.2007, 9:43

Pro oživení a pro legraci posílám odkaz na super testy do autoškoly :)

http://farcar.euweb.cz/farcar.html

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 02.4.2007, 23:21

To jsou jeste ty starsi test predpokladam... Ze je tam vic spravnych..

Nicmene = 78/80 OK, chyby kvuli neduslednosti ve cteni...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pon 02.4.2007, 23:22

Akorat mi hraje komp i po zavreni ty stranky :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 03.4.2007, 8:00

Nechapu jednu vec - krizovatka typu T bez oznaceni hlavni/vedlejsi a v ni 3 auta. Za mych casu se v autoskole ucilo, ze se proste musi domluvit, kdo vjede do krizovatky prvni a potom uz plati prednost zprava. Jak je to presne ted, protoze co jsem zkousel testy, tak jsem neprisel na system, ktery ted plati.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 03.4.2007, 8:51

Jestli myslis tu situaci, kdy to auto nejvic vpravo odbocuje vlevo tak:

a) protoze je nejvic vpravo, ma prednost pred vsema ostatnima, ale
b) protoze odbocuje doleva musi dat prednost protijedoucimu, takze:
c) auto nejvic vpravo, co odbocuje vlevo podle zakona vjede do krizovatky, da prednost protijedoucimu autu, to ale musi dat prednost tomu uprostred, takze ten uprostred projede krizovatkou, pak ten nejvic vlevo projede krizovatkou a nakonec ten nejvic vpravo (co mel nejvic prednosti) dokonci odbocovani jako posledni :-)

Nicmene - v realu je to samozrejme v podstate neuskutecnitelny a musej se nakonec dohodnout...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 03.4.2007, 8:52

cmk: nechapu, ale vcelku nevadi, protoze ja bych proste radeji zastavil a mavnul rukou - to je preci jenom vetsi jistota, nez potom brecet nad rozbitejma plechama *40*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 03.4.2007, 11:48

Mluvil jsem o teto krizovatce:

Obrázek


Cervene je nejvic vpravo, melo by jet prvni, ale musi dat prednost protijedoucimu...
Takze:
cervene vjede do krizovatky a dava prednost modremu, to ale musi dat prednost zprava zelenemu, takze cervene vjede do krizovatky, pak projede zelene, pak modre a cervene dokonci prujezd :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » úte 03.4.2007, 12:05

V praxi ale cerveny najede do krizovatky a zjisti, ze modre stoji, pac ceka na zeleneho - a tedy cerveny projede.
Zeleny stejne nema (vetsinou) kudy kolem cerveneho, tagze ceka az dokonci ten dokonci odbocovani.
PS. Proc to vubec resime? :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 03.4.2007, 12:17

cmk: jak ze je nejvic v pravo? Kdo je teda nejvic v pravo tady? Navic kdyz cervene vjede do krizovatky, tak brani prujezdu zelenemu, ne?

Obrázek
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » úte 03.4.2007, 12:26

Fatal error: Deadlock at: row 0.
http://dce.felk.cvut.cz/rdu/verifikace/cze/uloha_6.html

Netradicni reseni: Cerveny jede normalne a strihne to pred Modrym, protoze ma cerveny auto a to ma prednost. Modry ho bere s troubenim zleva a vjizdi kolem castecne do skarpy a pokracuje normalne. Zeleny vi, ze mu neblika LP blinkr, proto se dloube v nose a zira, co tam ty dva vyvadej. Cerveny ma na skle napis NO FEAR a modry je cholerik. Zeleny ma klobouk.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvek od opice » úte 03.4.2007, 12:32

jj, to jsou ještě ty starší testy a je tam víc správnejch odpovědí. A proč ti to hraje i po zavření tý stránky, to teda nevim :cry:
Jinak to bude tak, jak napsal CMK, protože i když si tam to červený auto najede do tý křižovatky tak, aby mělo dostatečnej výhled, tak stejně musí čekat, až projede to zelený, protože to si taky to červený musí stoupnout tak inteligentně, aby to zelený mohlo projet, žejo.
A s tim mávnutim, jako že tě někdo pouští, to bych moc neriskovala, protože už jsme tu měli v práci taky případy, že na toho obviněnýho někdo mávnul, jako ať jede, jenže pak si to rozmyslel, jel sám, no a ten, na kterýho mával ať jede a jel, tak dostal pokutu, protože neměl přednost a policajty pak žádný mávání nezajímá, žejo :wink:
Předpisy jsou předpisy :lol:
No nic, tak zpátky do roboty a dávat druhejm pokutky 8)
Zatim čauves
Uživatelský avatar

Příspěvky: 579

Registrován: úte 19.4.2005, 12:50

Zbraň: ruzne

Bydliště: Praha

Příspěvek od Scout » úte 03.4.2007, 13:29

cmk píše:Mluvil jsem o teto krizovatce:

Obrázek


Cervene je nejvic vpravo, melo by jet prvni, ale musi dat prednost protijedoucimu...
Takze:
cervene vjede do krizovatky a dava prednost modremu, to ale musi dat prednost zprava zelenemu, takze cervene vjede do krizovatky, pak projede zelene, pak modre a cervene dokonci prujezd :-)
Cervene je nejvic v pravo? To jen proto, ze se divas zespoda. Otoc si to o 90st doleva a najednou bude nejvic vpravo uplne jine auto. A podle me to, ze dve pripojky sviraji uhel 180st jeste neznamena, ze je to hlavni, takze nemusim davat prednost protijedoucimu jen proto, ze jede rovne. Protoze do jakeho uhlu to bude rovne a budu ma davat prednost, a od jakeho uhlu bych mu ji uz nedaval... a kazdy ridic by ty hranicni uhly mel jine. Tedy pokud se opravdu stane, ze ke krizovatce bez hlavni silnice prijedou ze vsech smeru naraz auto, je to na dohode.
Scoutův teorém hledání ponožek: Pár neexistuje.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 579

Registrován: úte 19.4.2005, 12:50

Zbraň: ruzne

Bydliště: Praha

Příspěvek od Scout » úte 03.4.2007, 13:31

A jestli si myslel nejvic vpravo tak ze mezi cerveny a modrym je mezera bez auta, tak tam neni ani silnice, takze se to nepocita. Jak pak kreslil satan tu krizovatku se stejnymi uhly, krizovatky bez hlavni je treba resit obecne, a nenechat se zmast uhlem jednotlivych pripojek.
Scoutův teorém hledání ponožek: Pár neexistuje.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 03.4.2007, 13:49

Scout - jeste si to prohledni jednou...
a) koukam na to ze zhora !!! (kdybych na to koukal ze spoda, bylo by cerveny nejvic "vlevo")
b) at to otocis jak chces, modry dava zelenymu prednost zprava, zeleny dava cervenymu prednost zprava - takhle je mysleno to, ze cerveny je nejvic vpravo !!! A to si muzes otacet krizovatku jak chces :-)
Navic - to, ze je to rovne vubec neznamena, ze je to hlavni, proste je to Tcko s prednostma zprava a s povinnosti dat pri odbocovani prednost protijedoucimu - to plati na hlavni i vedlejsi (ale uz ne, pokud ta hlavni zataci doleva).

Na tom co jsem kreslil ja je jednoznacne krizovatka tvaru T (presne jak psal Cert v prvnim svem prispevku na toto tema: "krizovatka typu T bez oznaceni hlavni/vedlejsi"), pokud by vsichni jeli rovne, neni na tom vubec co resit - cerveny, zeleny, modry... Kdyz ale psal, ze tomu nerozumi, myslel jsem, ze mysli tenhle pripad, kdy nekdo odbocuje a nenapadlo me, ze krizovatkou tvaru T mysli ve skutecnosti krizovatku tvaru Y :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 03.4.2007, 13:53

Cert: na tom, cos nakreslil ty uz je to samozrejme jinak - ale to uz neni krizovatka T, ale krizovatka Y :-) Tam se hold musej domluvit :-)
Ale jeste jsem takovou neoznacenou nevidel...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: pát 12.5.2006, 15:00

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od String1 » úte 03.4.2007, 14:00

Pravidlo prave ruky bych tady uplatnil až jako to druhé, podle mě první je důležitá povinost dát při odbočení přednost protijedoucím, pak se dokončí průjezd dle pravidla pravé ruky. Je sicep ravda, že při tom testu jsem nad tím okamžik přemýšlel (tedy je to k ničemu na ulici) ale pak to už bylo jasné :-)
Ale těch víc správný odpovědí mě docela strašilo :-/
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 03.4.2007, 14:09

cmk píše:...pokud by vsichni jeli rovne, neni na tom vubec co resit - cerveny, zeleny, modry...
Jak muzou jet ve krizovatce T vsichni rovne *9**9*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvek od opice » úte 03.4.2007, 14:21

Kluci, s váma je teda legrace :lol:
Tak teď už tomu nerozumim ani já! :roll:
No jo, kdo nic neumí, učí a kdo už je zmatenej z toho,
který auto pojede první, druhý, třetí..., ten holt dává
a bere ostatním řidičáky :P
To je život :wink:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 03.4.2007, 14:23

No, zatimco rozdil mezi T a Y je pomerne fakticky dulezita vec, jelikoz je pak uplne jiny reseni, tak jizda rovne na Tcku uz je chyceni za slovicko... Ale ano - mas pravdu - v tomto pripade jsem mel napsat: cerveny a modry rovne, zeleny kam chce :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 03.4.2007, 14:24

opice: jak je to s tim kozlem coby zahradnikem, nebo s tou kovarovou kobylou? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz