nastvani poľovníci ...


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 135

Registrován: sob 28.1.2006, 8:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Košice, Slovensko

nastvani poľovníci ...

Příspěvek od pbezo » pát 20.4.2007, 7:53

Všetkých poslal k psychológovi!

http://www.bleskovky.sk/cl/10/153990/Vs ... chologovi-

MEDZEV - Poľovníci z Medzeva sú nahnevaní na miestneho lekára. Zdráhal sa vydať im potvrdenia o spôsobilosti nosiť zbraň. Poľovníci poukazujú na jeho zvláštny výklad vyhlášky a tvrdia, že ich zbytočne šikanoval. Potvrdenia síce získali u iných lekárov, no mnohých čakal nepríjemný výsluch na polícii. Osočený lekár sa cíti v práve a polemiku s poľovníkmi uvítal.


"Doktor Gajdoš by svojich dlhoročných pacientov mal poznať. Nie je čudné, keď pošle na vyšetrenie k psychológovi všetkých poľovníkov? Azda sme všetci narušení?“ pýta sa Ervín Sedlák (50) z Vyšného Medzeva. Podľa neho si miestny lekár urobil z potvrdení biznis a pacientov zbytočne šikanoval. „Na moju otázku, prečo je nevyhnutná ďalšia prehliadka, keď som v poriadku, odvetil, že ju musí podľa zákona absolvovať každý,“ doplnil Sedlák, ktorý po tejto skúsenosti vymenil doktora a bez problémov môže naďalej nosiť zbraň. Ďalší poľovník Oto Grolmus (67) mal po výmene lekára veľké nepríjemnosti: „Lekár polícii oznámil, že vyše 80 ľudí nie je schopných vlastniť zbraň. Samotní policajti sa pýtali prečo. Doktora Gajdoša sme totiž vôbec neobišli. Potvrdenia sme potom získali v iných ambulanciách."

Medzevský lekár Ondrej Gajdoš poľovníkom oponuje: „Reči o mojom biznise s potvrdeniami sú na pousmiatie. Držal som sa stále platnej vyhlášky 252. Ako všeobecný lekár totiž v prípade pochybností o zdravotnom stave môžem pacientov poslať na psychologické i ďalšie odborné vyšetrenia. Tieto potvrdenia sú vážnym posudkom, lebo zbraň nemôže nosiť každý.“


ked sa to tak vezme, tak nutkanie behať po lese a strieľať po všetkom čo sa pohne je dostatočný námet na návštevu psychológa
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: čtv 08.12.2005, 12:57

Bydliště: Č. Budějovice

Re: nastvani poľovníci ...

Příspěvek od icks » pát 20.4.2007, 13:08

pbezo píše:ked sa to tak vezme, tak nutkanie behať po lese a strieľať po všetkom čo sa pohne je dostatočný námet na návštevu psychológa[/i]
To možná ano, taky mi nic lovení neříká, ale pak už by to byl jen krůček k tomu, aby to zavedli pro všechny. Takže já osobně bych se raději myslivců zastal.
"I když násilí v obraně vždy bude v očích lidí pevných zásad smutnou nezbytností,
mnohem horší by bylo, kdyby pachatelé zla vládli spravedlivým."- sv. Augustin
Uživatelský avatar

Příspěvky: 206

Registrován: úte 22.8.2006, 10:56

Příspěvek od Andy » pát 20.4.2007, 14:37

:oops: diky :lol:

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Příspěvek od GLOCK69 » pát 20.4.2007, 15:54

Andy sorry, já bych se zastal jen některých...

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivoshek » ned 22.4.2007, 17:06

Celá lidská populace by měla projít psychlogickou inkvizicí.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: nastvani poľovníci ...

Příspěvek od pitt » pon 23.4.2007, 6:18

icks píše:
pbezo píše:ked sa to tak vezme, tak nutkanie behať po lese a strieľať po všetkom čo sa pohne je dostatočný námet na návštevu psychológa[/i]
To možná ano, taky mi nic lovení neříká, ale pak už by to byl jen krůček k tomu, aby to zavedli pro všechny. Takže já osobně bych se raději myslivců zastal.
Trochu alibizmus ne??Ty si nejseš jistej vlastní palicí? Ať klidně posílají na psychotesty(nemyslím všechny-hromadně).Ještě jsem neslyšel o nikom,koho by tam obvoďák poslal.Pak by jsme se možná divili.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 579

Registrován: úte 19.4.2005, 12:50

Zbraň: ruzne

Bydliště: Praha

Příspěvek od Scout » pon 23.4.2007, 8:58

Já jsem třeba na psychotestech byl. Obvodacka je bud prdla nebo chtela kolegovi nechat vydelat...
Scoutův teorém hledání ponožek: Pár neexistuje.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz