Zacatek se zbrani - suseni, atd.


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 59

Registrován: čtv 06.9.2007, 0:39

Zbraň: GLOCK

Zacatek se zbrani - suseni, atd.

Příspěvek od kefoun » pon 17.9.2007, 22:49

Tak sem si to tu vsechno precet, vsude je jakou zbran vybrat, jakou razi vybrat, co nebrat apod..
Me by zajimalo jak zacit trenovat. Urcite pro zacatek napred par set ran do terce na strelnici, susit doma... Az bych bezpecne ovladal zbran, jak zacit s "opravdovym" treninkem? Asi bych investoval do jednodenniho kurzu, ale i tak bych se proste na nejaky "valny shromazdeni" bal, natoz se nekam zapsat do souteze. By ste se mi smali :cry:

Jak to probihalo u vas?

Treba to pomuze i ostatnim cerstvym majitelum :)

EDIT BY MODERATOR: dávejte prosím pozor při umístění témat do správných sekcí. Děkujeme.
Lepsi mlceti a jako blbec vypadati, nezli promluviti a tuto domnenku potvrditi :) ...

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » úte 18.9.2007, 8:32

Máš z toho zbytečnej stres. Já mám ZP od jara a už jsem stihl LOS na AVIMu. Ne že bych byl za hvězdu, ale rozhodně se mi nikdo nesmál.
Jo, byl jsem párkrát na střelnici, střílel jsem mířenou či spíše náhodnou. Prostě jsem se vyblbnul. Pak mi to přestalo stačit a chtěl jsem vidět jak to vypadá, když střílí ti ostatní (tedy ti, co jsou lepší než já - což jsou všichni :( ) Přihlásil jsem se na LOS a zkusil to. Bylo to dobrý, přímo ideální. Myslím, že přesně tomu bych rád věnoval trochu svého volného času. Někomu ale stačí zablbnout si na střelnici. To si musíš v hlavě srovnat sám, s tím ti nikdo neporadí. Ve fórech jako je toto mi moc pomohli s obavami ze soutěže jakou je LOS. A dobře udělali :lol: Takže žádné obavy, přečíst pravidla a hurá na LOS. Takže se 20.10. uvidíme v Otrokovicích :wink: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 135

Registrován: úte 03.10.2006, 19:54

Zbraň: G22, FSN-01, P22

Bydliště: Ústí n. L.

Příspěvek od Rincewind » úte 18.9.2007, 8:59

Taky přidám svou zkušenost nováčka. ZP mám od června, Glock od začátku července. Začal jsem si "blbnout" na střelnici, abych zjistil, co to vůbec umí. Pak jsem se chtěl zajet podívat na LOS, přihlásit na nějaký kurz obranné střelby, trénovat, a pak si na ten LOS zajít zastřílet. No nechal jsem se tady na MG ukecat a už v půlce července jsem stál na startovní čáře na LOS ve Vražkově. Před závodem jsem měl z Glocka odstříleno přesně 100 kousků, holster jsem měl asi dva dny (ani jsem z něj nestihl vyzkoušet tasení naostro)... takže docela tréma. No nakonec to fajn dopadlo, jsem hrozně rád, že jsem se ukecat nechal a jel jsem tam, fajn lidi, super podpora. No bohužel mi situace nedovolila jet na nějaké další závody, takže zase jen trénuju na střelnici "mířenou", přes zimu si udělám nějaký ten kurzík a příští sezónu hurá na LOS :D
"See, guns dont kill people. People kill people. Guns defend people against people with smaller guns." American Dad
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » úte 18.9.2007, 9:22

Já si šel loni v létě zastřílet na Avim a oni tam byly závody, tak jsem se přihlásil :lol: Do tý doby jsem o LOSu nic nevěděl. A skončil jsem pátej :)
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvek od opice » úte 18.9.2007, 12:48

jojo, neni se čeho bát.
Mě na první LOS ukecal provarenec, to bylo ve Vražkově a skončila jsem předposlední a na IPSC, to mi volal Honzik Krčal, že bude o víkendu závod, já jsem v tu chvíli měla zrovna nějakej pohovor kvůli práci, tak jsem mu slíbila všechno možný i nemožný a pak už bylo pozdě se z toho vykecat, tak jsem vyrazila a byla jsem poslední :banana:
Ale na všech závodech je to super a nejlepší jsou ty klobásky, hmmm *1*
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ

Příspěvky: 59

Registrován: čtv 06.9.2007, 0:39

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od kefoun » úte 18.9.2007, 13:08

Takze zadnej stres rikate? :)
to OPICE: takze kdyz se zacnu na takovyhle zavody hlasit, tak je 100% sance ze se posunes o jedno policko od konce vejs :)

Diky vsem za prispevky... K.
Lepsi mlceti a jako blbec vypadati, nezli promluviti a tuto domnenku potvrditi :) ...

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » úte 18.9.2007, 17:27

kefoun: moc neslibuj, já jsem taky sliboval (sorry opi ;) ) Ale pravda, bylo to těsný ;) Určitě žádnej stres. Tedy možná jen malinkej ale to pramení z neznáma. Ale jak ten stres chceš shodit když to nezkusíš?

Příspěvky: 51

Registrován: stř 11.10.2006, 12:53

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Brno

Příspěvek od netmaster » stř 19.9.2007, 12:40

HV: prosimte, kde je napsano, ze 20.10. se kona LOS v Otrokovicich? Nikde jsem to nenasel, ani na strankach Gunlexu... :?:
HV píše: ...Takže žádné obavy, přečíst pravidla a hurá na LOS. Takže se 20.10. uvidíme v Otrokovicích :wink: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 37

Registrován: pon 28.5.2007, 16:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Midar » stř 19.9.2007, 13:33

Glock 26, Saiga M3

Příspěvky: 51

Registrován: stř 11.10.2006, 12:53

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Brno

Příspěvek od netmaster » stř 19.9.2007, 15:54

diky :oha:

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz