Dopravní policie


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Dopravní policie

Příspěvek od realcop » úte 14.8.2007, 17:34

Nedávno jsem spolupracoval s kolegy z dopravní policie v Praze. A teď pozor. Čekal sem na ně hodinu na místě protože bylo podezření z trestného činu. Bylo mi sděleno, že na Prahu připadá na 24 hodin 12 dopravních policistů řešících nehody. To jest šest hlídek. Ten den jim nahlásili 125 nehod, které museli řešit, ale prý šlo o klidný den. Byvá jich klidně i 160 za den. To znamená na jednoho dopraváka 8-10 dopravních nehod jež musí zpracovat za 24 hodin. legrace ne? Abyste si byli vědomi co to obnáší tak ve spisu musí být veškeré údaje, plánek, fotodokumentace, vyslechy účastníku a svědků, statistika, obecné údaje o prostředí a dopravní situaci a dalších několik listů s jinými blbinami. To vše je nutné zpracovat u jednoho jediného případu.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

Příspěvky: 135

Registrován: sob 28.1.2006, 8:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Dopravní policie

Příspěvek od pbezo » úte 14.8.2007, 19:01

rovnaka situacia je aj na Sk.
ALE... to nie je môj problém. Väčšiu časť mojich príjmov zožerie štát, tak buď nech to prerozdelí tak, aby to fungovalo, alebo nech sa na to vyse*** a nechá ma nech sa riadim svojimi zákonmi - to je tiež blbosť, ale mohlo by to byť účinnejšie.

Příspěvky: 1

Registrován: úte 04.12.2007, 18:58

Příspěvek od kurator » úte 04.12.2007, 19:00

Ano, nelze, než souhlasit s re..
Hájit, znamená chránit.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 350

Registrován: pon 27.11.2006, 14:22

Zbraň: Glock 19, CZ 858 tac

Bydliště: Praha a okolí

Příspěvek od Stampee » úte 04.12.2007, 23:40

tech policajtu je mi lito, oni za nic nemuzou a jsou na ne lidi mnohdy hnusny, na druhou stranu je vinik opet stat, a neni schopen zajistit sve povinnosti .... mimo to jsem se kolikrat setkal s tim ze dopravak, aby si to urychlil, tak cloveku ktery byl v nehode nevinne, prirknul rovnocennou spoluucast a nestaciil se divit.......je ale pravda ze nemel nic podepsat a rovnou si stezovat na zadni stranuu a nechat to vysterit a dolozit vlastnimi foto.......... ale to by bylo zas na dlouho, radsi jdu spat

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz