Plynovka????????


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 49

Registrován: sob 23.8.2008, 17:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: České Budějovice

Plynovka????????

Příspěvek od G17náctka » stř 17.9.2008, 19:18

Zdar všem,dneska/ač nejsem z Prahy/ jsem se byl podívat u Brymovový a ledva 18letý mladíček si tam kupoval plynovýho Walthra P22.Tak jsem se nad tím zamyslel a přemýšlel jsem o tom,jak by to asi dopodlo,kdyby se takový klučina dostal konfliktu s člověkem ozbrojeným ostrou zbraní a tu plynovku by na něj vytáh.Myslím,že než plynovku,tak radši nic.
Kdo nemá meč,ať prodá plášť a koupí si ho.

Glock17,CZ 858 Tactical,Benelli Nova
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od lukas » stř 17.9.2008, 19:22

Souhlasim s tim, ze nez plynovka tak radsi nic. No nic, radsi teleskop. A kdyz to na tebe vytahne? To je tezky, ale myslim ze to bude pruser.
Glock 19, ČZ 858

Obrázek

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » stř 17.9.2008, 19:27

Myslím, že to smrdí pokáráním od admina, o plynovkách se toho napsalo tuny a nemyslím si, že téma plyn vs. ostrá je něčím novým.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 49

Registrován: sob 23.8.2008, 17:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od G17náctka » stř 17.9.2008, 19:50

jestli jsem napsal něco nevhodného,tak se omlouvám.Na druhou stranu nevím,proč bych takové téma nemohl založit.Nejsem tady moc dlouho,ale troufnu si tvrdit,že toto forum mám přečtené prakticky celé a na toto téma jsem tu toho moc nenašel/nebo vůbec nic?/.Pokud se to rozebíralo na nějakém jiném serveru tak hoď link.Třeba začnu chodit tam.
Ale vážně:jem jsem se chtěl podělit o své pocity,které jsem měl,když jsem tam toho kluka viděl to kupovat :wink:
Kdo nemá meč,ať prodá plášť a koupí si ho.

Glock17,CZ 858 Tactical,Benelli Nova

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Příspěvek od HV » stř 17.9.2008, 20:44

Mno jo, plynovka je v okamžiku střetu s ostrou big problem, to je jasná věc. V tom případě všichni tady s tebou určitě budou souhlasit. Raději nic než plynovku. Ale on to může mít jen na frajeřinu před holkama nebo na zvedání si sebevědomí :lol: A třeba ji má proti psům nebo jen jako těžítko na stůl, možná se mu jen líbí. Chápu, že tě to podráždilo, ale každý svého štěstí strůjcem. To bys totiž to samé mohl říci o každém, kdo si kupuje ostrou zbraň a ty si o něm myslíš, že je nezodpovědný. Ne každý, kdo si kupuje plynovku je nezodpovědný a byla by chyba k němu takto přistupovat. Hodnotit člověka jen podle věku a jeho činů...je asi správné. No tak jo, prostě ten kluk na to asi teprve musí přijít :lol:
A jestli tady bylo o tomto tématu napsáno málo, tak sorry, asi jsem ten pocit měl z jiných fór.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 308

Registrován: úte 19.7.2005, 0:27

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Jiří-Mek » stř 17.9.2008, 21:01

Toho kluka chapu.Kdyz mi bylo 18 taky jsem si koupil plynovou Beretku a tahal ji vsude sebou.Samozrejme jsem pocital s rizikem,ale kdyz se v tom veku neda nosit nic jineho...
Life On The Edge

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » čtv 18.9.2008, 13:52

myslim se ze nejlepsi i kdyz ne stoprocentni opatreni proti napadeni je predevsim ve volbe sveho pohybu, vyskytu a chovani... pokud napriklad jedu z mesta autem mam to z hlediska napadeni 1000x lepsi nez kdyz pujdu pres stromovku domu apod. nechodim do podniku ktere jsou k takovym incidentum nachylne. kdybych byl zena a vedel ze nebudu mit ochranu na cestu domu z disco nechodim vyzyvave v minisukni apod. takovym extremnim pripadem je napriklad to ze rusko lze procestovat naprosto bezpecne jako chudy batuzkar, jakmile se vam ale na ruce objevy drahe hodinky vase nebezpeci tim 1000nasobne stoupa. proste jenom nasim chovani lze z 98% eliminovat nejake napadeni. resit ty dve procenta plynovkou je detinske. to se radsi naucim rychle behat a je to lepsi
Glock 19
Uživatelský avatar

Příspěvky: 49

Registrován: sob 23.8.2008, 17:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od G17náctka » čtv 18.9.2008, 20:28

Na druhou stranu je třeba si uvědomit,že jsou i tací dementi,kteří si tu plynovku koupí a jdou vyhledávat problémy.jak to asi skončí při střetu s člověkem ozbrojeným ostrou zbraní?myslím,že ve většině případů je po něm. :(
Kdo nemá meč,ať prodá plášť a koupí si ho.

Glock17,CZ 858 Tactical,Benelli Nova

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz