Jak by jste reagovali Vy?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 427

Registrován: ned 08.7.2007, 17:01

Zbraň: G

Jak by jste reagovali Vy?

Příspěvek od Esbe » úte 10.3.2009, 18:46

Dnes se mi stala nepříjemná věc.Přijel jsem domů a po vystoupení z auta na mě začali pořvávat 3 ožralí nebo zfetovaní výrostci se psem nějaké nadávky. Na ty jsem jim odpověděl podobně, ale nepřestali, a měli řeči typu - tak si pojd zmrde apod..
První moje reakce byla - co mám dělat? Mám nechat zvítezit své ego a jít k nim s obuchem v ruce a riskovat rvačku s nejistým výsledkem? Kevin byl v kapse, ale situaci jsem nevyhodnotil jako ohrožení života, zdraví nebo majetku.
Nakonec jsem odešel bez dalšího komentáře, ale moje pocity nebyly nic moc. Znáte to, mám zapotřebí nechat se urážet? Na druhou stranu - asi mě znají, mám rodinu....

Co by jste udělali vy na mém místě?

Příspěvky: 71

Registrován: sob 07.2.2009, 18:14

Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Safeaction » úte 10.3.2009, 18:53

Asi to samé co ty. Můžou se to pak mstít nebo si počkat na někoho z rodiny.
Nebo by jsi je mohl zbít :D hodně a ještě mít kvůli takovým debilkům oplétačky u soudu nedej bože jim platit zdravotní výdaje.
Glock 19

Příspěvky: 120

Registrován: čtv 22.2.2007, 22:01

Zbraň: GLOCK

Bydliště: SR

Příspěvek od Blade » úte 10.3.2009, 18:56

Ja by som ich asi ignoroval, pokial by boli daleko, ale Glocka by som si uz pripravil (teda ak by to slo). Na obusok by som asi ani nemyslel pri takejto prevahe a mali k tomu este psa. Pokial ta fakt nezacnu priamo obmedzovat alebo ohrozovat nechaj to tak. Stale by som ale mal jedno oko na nich keby som odchadzal. Najvacsim vitazstvom je vynut sa stretu. Je to ale lahke posudzovat na fore ked sedis v teplucku, ine je tam byt a prezit to.
Nezabijaju zbrane, ale ludia.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 138

Registrován: ned 09.9.2007, 21:30

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kolín CZ

Příspěvek od lubo.k » úte 10.3.2009, 19:14

Urobil si to najlepšie čo si mohol. Ale už sa mi niečo podobné stalo pred rokmi a ten pocit poznám. Ušetril si si problémy kvôli pitomcom. Vlastne vyhrali oni, keď si sa tak zachoval. Sú zdraví a živí.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » úte 10.3.2009, 19:45

Myslím, že si udělal dobře. Jasně, znám pak takový to hlodání v duši když si člověk namlouvá že utek. Ale ty si neutek. Zachoval sis klidnou hlavu a takticky ses vyhnul konfrontaci. Hele, já jsem byl jako mladej docela rváč. Nechyběl jsem u žádný rošťárny. Dělal jsem závodně karate, boxoval jsem a do toho laškoval s "pradědou" dnešních ultimátních zápasů. Kdybych se dostal ale do stejné situace jako ty, tak bych dnes taky odešel. Je lepší takticky vyklidit pole, než pak těm usmrkancům platit ty jejich roztřískaný držky. My jsme dřív měli bitkařskou čest a i když si hodně dostal, tak si prostě "spad ze schodů". Žádný trestní oznámení. To by mě hanba fackovala. Dneska jsou ty mladý namachrovaný, ale dostane jeden zvedák a už má v ruce telefon. Ubožák. Takže dle mého si udělal to nejlepší co si mohl. Ještě si zmiňoval zbraň. Tu bych nepoužil určitě a ani bych jí nevytahoval. V tomhle případě by ti její použití u soudu těžko prošlo. Navíc ty si tam byl sám a jich hodně. Dosvědčí si mezi sebou navzájem i to, že si přiletěl bitevním vrtulníkem a střílel na ně ze vzduchu.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

Příspěvky: 99

Registrován: čtv 20.9.2007, 18:27

Bydliště: Západní Čechy

Příspěvek od urquell » úte 10.3.2009, 20:26

Udělal jsi jednoznačně dobře. Kromě výstižných reakcí výše ještě dodám, že ani Ty nemůžeš vědět, zda oni nebyli nějak ozbrojeni. Navíc je pravděpodobné, že Ty můžeš ve střetu potenciálně ztratit více než nudící se feťák, a to i tehdy, kdybys měl fyzickou převahu.
G17
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Příspěvek od Albert » úte 10.3.2009, 20:40

Jednal jsi správně!!! Tři debilové pohromadě nota bene v daném okamžiku o nějaké to promile alkoholu chytřejší není důstojný soupeř. Zůstat v takový okamžik nad věcí a beze slova odejít je morální vítězství na tvé straně. Mám za sebou 12let práce v pohostinství (rozuměj jako vrchní ve čtyřkovích hospodách), nikdy jsem pro ránu nešel příliš daleko ale s odstupem času si to kolikrát vyčítám, jestli mi to vůbec stálo za to!? Sice jsem z 99% vyšel z podobných incidentů jako vítěz a pocit zadostiučinění je skutečně opojný ale na druhou stranu, několikrát zlámané prsty, zničené oblečení, nějaké ty šrámy, buzerace a nepříjemné vysvětlování na přestupkové komisi, jednou dokonce u soudu.... Fakt není o co stát! Dnes v podobných situacích raději používám řešení jako ty a pocit že jsem jim měl nabít držku nebo alespoň zamávat kvérem aby se posra.. strachem už nemívám. Naopak mívám ten správný pocit vítězství že zvítězil zdraví rozum nad emocemi.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » úte 10.3.2009, 22:36

Az na to "reagoval jsem podobne" to bylo dobry - priste je uplne ignoruj, maximalne se ujisti, ze mas u sebe "padny argument". Jak bylo receno, na rozdil od nich mas pravdepodobne hodne co ztratit a zadnej zfetovanej debil nestoji ani za jedinej vyslech na PCR
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 10.3.2009, 23:48

Reakce byla spravna - asi to chtelo pak jeste zavolat alespon mestaky, ze tam a tam je parta vozralelch a otravuje slusny lidi.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 225

Registrován: stř 23.8.2006, 22:48

Zbraň: G17

Příspěvek od draven » stř 11.3.2009, 1:41

měls jim dát do držky, přrazit mu čéžky, zastříhnout ofinu, jsi normální přizdisráč.

co jé?
dyť si to v danný okamžik chtěl rozdat né, ale odešel pač místo koulí nosí kevina v bundě a eště se mi tady vypláče nadoborou noc.

když si budete jisti sami sebou, tak pak jak píše cmk. do té doby nemáte právo nosit ani ten teleskop, už kvuli tomu, že by se za vás styděl.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » stř 11.3.2009, 5:57

Jo, jo ... nejlíp postřílet, nikdy nevíš, jestli se do tebe smažky příště rovnou nepustěj. :twisted: Ale protože doba je taková, jaká je, tak je lepší zatnout zuby, zdekovat se, a poslat tam aparát. :twisted:
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Příspěvek od admix » stř 11.3.2009, 7:06

Je dobre, ze to draven napsal, protoze to dobre ukazuje, ze vsude se najde blbec :lol:
Vychova fetek teleskopem nestoji ani za jedinou navstevu PCR, zvlast pokud je tam nekde kamera nebo aktivni duchodci.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

Příspěvky: 68

Registrován: čtv 22.1.2009, 14:08

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: Plzeň/Most

Příspěvek od ferda68 » stř 11.3.2009, 8:09

A že těch aktivních důchodců dneska číhá všude požehnaně :-D

Jinač si myslím, že jsi zareagoval dost dobře, možná jen to jak si jim oplácel stejnou mincí bych vynechal a zareagoval bych trochu jinač. Něco na způsob pousmátí se vstyčeným palcem na znamení, že jsou jedničky se slovním doprovodem, že jsou fakt super kluci. To si myslím, že by je dostalo asi uplně :-) A když by se nasral.. tak, že by po tobě šli tak to už by byl pádnej důvod se bránit ne?
"Raději se dvakrát zeptat a být za blbého, než to jednou zkusit, a být bez zbrojáku "
GLOCK 19

Příspěvky: 33

Registrován: čtv 14.9.2006, 18:58

Příspěvek od floky » stř 11.3.2009, 8:33

Mne sa stala trošku ina prihoda, ale celkom zaujimava.

Napadol sneh tak sme s kamaratom hned sadli na biky že sa pojdeme povozit, jazdu na snehu mam najradšej a dobre sa pri tom keca...tak sme sa len tak vozili po meste...ked v tom priletela snehova gula asi 2 metre pred nas....otočim sa že kto to hodil.....a tam nejaky mladik cca 22 rokov, a kričal čo jéééééé móóóóre.....(u nas je to taka bežna fraza, nič s ciganmi) vedla neho asi 3 dalši, pri svojej "tunningovej" kare...
Mysleli sme si že je to naš kamarat....on sa vyjadruje podobne, byva presne tam, a kamaratov ma tiež podobnych :D....ale neboli sme si isty tak sme ešte chvylku rozmyšlali či to je on, alebo to je nejaky zmrd. Ale vyšlo nam z toho že to je kamarat a tak podme za nim. Kamarat ešte dost hlasne povedal že TAK PODME !.... samozrejme ruka na teleskope ak by sa niečo posralo a kamarat to nebol.

Ked sme prišli na par metrov zbadal som že to kamarat neni, chalan si už držal v ruke novu snehovu gulu....stal bez pohnutia, ani nedychal, chudak trošku prekvapeny....kludne som okolo neho prešiel....iba som povedal že "tak nič".... až neskor nam došlo že ako cele to naše "stretnutie z kamaratom" vyzeralo z jeho pohladu...a keby to bol nejaky zmrd mohlo by sa to vyvijat celkom opačnym smerom.... :roll:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 94

Registrován: úte 18.12.2007, 15:49

Příspěvek od R123 » stř 11.3.2009, 8:40

Dle mého - skvěle zvládnutá situace. V podstatě o "nic nešlo" takže nemělo smysl situaci hnát do konfliktu. Ať už by to dopadlo jakkoliv, vždy by to v této situaci bylo špatně. Už se mi také stalo něco podobného a dopadlo to stejně - po pár vzájemných nadávkách jsme se rozešli.
Nicméně je třeba být na podobné situace připraven a začít vyhodnocovat situaci z hlediska úhlů, krytů........co kdyby
Uživatelský avatar

Příspěvky: 225

Registrován: úte 05.2.2008, 13:33

Bydliště: Severní Plzeňsko

Příspěvek od O.Gun » stř 11.3.2009, 8:48

TO JE ALE BLBOST!!!!
draven píše:měls jim dát do držky, přrazit mu čéžky, zastříhnout ofinu, jsi normální přizdisráč.

co jé?
dyť si to v danný okamžik chtěl rozdat né, ale odešel pač místo koulí nosí kevina v bundě a eště se mi tady vypláče nadoborou noc.

když si budete jisti sami sebou, tak pak jak píše cmk. do té doby nemáte právo nosit ani ten teleskop, už kvuli tomu, že by se za vás styděl.
Zachoval jsi se správně. Ať už jako muž od rodiny (nevím :wink: ), spořádaný občan a hlavně jako zodpovědný držitel ZP a zbraně...

Nestojí to za potyčku, ať bude výsledek jakýkoliv. Už bylo napsáno výše, s odstupem času by jsi prohrál vždy...

Moje řešení??? Velice podobné...
Ignorovat (případně "jste jedničky" :lol:). Odejít domů, hned bych připravil foťák a pohlídal bych si auto :wink: (nikdy nevíte čeho jsou takové swině schopné) Potom už případně řešit podle situace, přijdou k autu, začnou čumět - fotím... volám PČR/MP "zloději vykrádají auta"
Případně když začne ničení, okamžitě běžím a potom už podle situace, počítám že bych se musel bránit...
O.Gun
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » stř 11.3.2009, 10:37

Esbe: Známe ten pocit - někdo by možná zasloužil, ale...!

Stojí to za risk ztráty vlastní zubní karty? Stojí to za risk výslechu, nedejbože stání u soudu za ublížení na zdraví? Stojí to za to, vyslechnout si svěděctví dvou babek, že z tvý strany stačilo odejít, ale tys místo tohovytáh železnou trubku a začal je mlátit?

Nestojí. Udělal jsi dobře. Každej má občas pocit, že je ožralej hrozně vtipnej nebo drsnej - ale ono je to sebevedomí z druhýho člověka cítit i beze slov - a až se druhej den proberou z kocoviny, třeba si budou říkat: byli jsme tam tři, ale kdyby na nás vystartoval, Karel se posere, ty se zakousneš do stromu a budeš dělat suchou větev, a já sám s tou zavázanou rukou asi dostanu pěkně do držky - ještě, že se na nás vysral, nakonec vypadal docela nabitě.

Člověk o tom svým chování potom dlouho přemýšlí a přemítá, coby kdyby - ale vždycky si můžeš říct, odešel jsem zdravej a po svejch - to je ten důvod, proč tahám teleskop a bouchačku. Ne proto, abych vychovával nějaký vylitý hejsky.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 427

Registrován: ned 08.7.2007, 17:01

Zbraň: G

Příspěvek od Esbe » stř 11.3.2009, 10:45

Díky za Vaše reakce, hned se cítím lépe 8-) . MP jsem volal ( přijeli za 30 min. :roll: to už tam samozřejmě nikdo nebyl ), auto ráno bylo na svém místě naštěstí v pořádku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » stř 11.3.2009, 11:59

V pohodě. Jak jsem psal, udělal si dobře. Jen bych dodal, že v týhle fázi bylo asi zbytečný volat orgán, protože hlášení, že někde má někdo na někoho blbý kecy jim přijde stovka za den. Hlavně již zmínění důchodci rádi volají absolutně vše. Už jsem byl svědkem, že si lidi stěžovali v odpoledních hodinách na plačící novorozeně a nebo že jim přestala hrát televize. Nejlepší sou ale důchodci, kteří něco oznámí a nejvíc ze všeho je zajímá, jestli ten přestupce dostane tu nejvyšší pokutu.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

Příspěvky: 68

Registrován: čtv 22.1.2009, 14:08

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: Plzeň/Most

Příspěvek od ferda68 » stř 11.3.2009, 12:34

Těmhle lidem bych dal zaplatit výjezd. Příště si to rozmyslí. Jen doufám, že až nebudu mít co dělat jako oni a budu v důchpdu, že nebudu stejnej :-D
"Raději se dvakrát zeptat a být za blbého, než to jednou zkusit, a být bez zbrojáku "
GLOCK 19

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz