Střelnice v Opavě, Ostravě


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 84

Registrován: úte 10.1.2006, 21:21

Zbraň: CZ Slavia 631 Lux

Bydliště: Ostravsko/Opavsko

Střelnice v Opavě, Ostravě

Příspěvek od Hans_FBI » pát 12.6.2009, 23:10

Dobrý večer. Zajímalo by mě vaše doporučení na střelnici v Opavě nebo v Ostravě, kde chodíte střílet. Jsem novým majitelem ZP a chtěl bych si na střelnici půjčit pistoli, nejlépe G 17 resp.19. Přípravu a zkoušky jsem dělal na střelnini BOIS v Opavě, a tam se mi to docela líbilo (ochota, ceny, celkový přístup). Na jejich stránkách nějakého G v ráži 9 x 19 mm k zapůjčení nabízejí. Chodíte tam někdo střílet? Jaké jsou vaše zkušenosti ve výše uvedené lokalitě/lokalitách? Doufám, že tento článek přinese praktické a nové poznatky pro začínající jako jsem já. Děkuji za váš čas a názory.
Lidská mysl je ta nejmocnější zbraň!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 485

Registrován: ned 01.10.2006, 19:36

Bydliště: Sev. Morava

Příspěvek od daveG17 » sob 13.6.2009, 0:30

Ahoj - v Ostravě máš několik možností, Glocka ti celkem určitě půjčí na Corradu(Cihelní ulice). Horší už to bude se zapůjčením Glocka na Patriotu(opět překvapivě Cihelní ulice, jen blíž k Hlavnímu nádraží). U ostatních (Vítkovice, Stará Bělá...) už jsem si celkem jistý, ze se zapůjčením glocka nepochodíš.
STI Edge, Kimber Gold Match II, K100, Ruger LCP, Remington 870 Action Express, Vostok SM2 - pacifista od kosti!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 84

Registrován: úte 10.1.2006, 21:21

Zbraň: CZ Slavia 631 Lux

Bydliště: Ostravsko/Opavsko

Příspěvek od Hans_FBI » sob 13.6.2009, 22:34

Je tady někdo konkrétně z Opavy, kdo chodí střílet pravidelně nebo často na BOISku?
Lidská mysl je ta nejmocnější zbraň!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 73

Registrován: pát 31.10.2008, 7:33

Zbraň: pistole

Bydliště: Kroměřížsko

Re: Střelnice v Opavě, Ostravě

Příspěvek od DickSz » čtv 18.6.2009, 14:56

Chodm pravidelně.
I děda mráz má svou berlu mrazilku.
CZ75

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz