Výskyt GLOCK-u blízko TŘINEC - ČESKÝ TĚŠÍN/ G26 v OSTRAVĚ

Příspěvek od Anaxien » úte 10.8.2010, 14:24

Vinšuji pěkného dne, chtěl bych se jen pozeptati, zda se nachází v mých blízkých končinách (Třinec, Český Těšín, Karviná) majitel jakéhokoli GLOCK-a? V Ostravě určitě bude několik a na střelnicích také bude k půjčení, ale mne by právě zajímalo jestli někdo existuje spíše více na východ.. ?? Teď jestli ještě navštěvuje tento web... V Třinci máme pěknou, útulnou venkovní střelničku (schválenou i pro samopaly... :evil: ), nechodí si tam, nebo někde poblíž někdo vypustit občas pár včeliček?

10.8.2010 - Dovolil bych si oprášit ten dotaz, ale pomalu ztrácím naději a chystám výlet do OV... Našel by se někdo, kdo by byl ochoten se někdy sejít na některé střelnici v OV a dal k dispozici "pocítit" 26-ku s botkou vs 19-ku? ..plííízzzz :?

17.8.2010 - milý deníčku, opět do Tebe po čase píši. Na střelnici v OSTRAVĚ bohužel nemají k otlapkání glokouše 26-ku a tak jsem nahraný. Pokus někoho najít v perimetru 50km mého domova pomalu selhává. Opět tedy marně odvracím zrak od mého taiwanského šitu airsofťácké g26ky, kterýžto mi asi bude muset stačit na zjištění pohodlného držení. Doufejme, že to ty kucí šikmooký obšlehli obstojně, abych nebyl nemile překvapen. Nebo že by přeci jen? Našla by se taková dobrá duše, která by mi mohla dát pocítit třímání v rukou G26ky a nejlépe s botkou v uvedených lokalitách?


Naposledy oživil Anaxien v úte 10.8.2010, 14:24
Glocke साथ हमेशा के लिए