MIX OTAZEK A ODPOVEDI


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 102

Registrován: pát 13.4.2012, 3:01

Zbraň: glock 17 4 gen.

Bydliště: Praha

MIX OTAZEK A ODPOVEDI

Příspěvek od style.js » sob 13.10.2012, 4:10

Chtel bych venovat toto tema jednoduchym otazkam kterym staci strucna odpoved, abychom zbytecne "nezasirali" nebo zbytecne netvorili nova vlakna kvuli pitomostem, tak aby toto forum zustalo prehledne pro dulezitejsi veci ...

______________________________________________________________________________

Takze co by me zajimalo:
1) davate na strelnici dyska? Ja zatim platim presne, jde mi o to jestli nejsem za debila..
2) s CZ 85 se mi to nikdy nestalo, ale ted s G 17 mam temer pravidelne po strelbe od zaveru natrzenou kuzi mezi palcem a ukazovackem - takovy ten "tukovy"oblouk kdyz si oba prsty pritisknete k sobe na hrbetu ruky. Je to normalni?? Asi si tam budu muset pred strilenim davat naplast, nebo nevim... Drzim pistoli spatne?

Thx... 8-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: MIX OTAZEK A ODPOVEDI

Příspěvek od S474N » sob 13.10.2012, 7:27

Style.js: z duvodu nejakeho vyhledavani a indexace je urcite lepsi, kdyz kazde tema ma prave svoje individualni tema. Naopak vrseni "na jednu hromadu" ze vseho dela pri hledani akorat ono zname "hledat jehlu v kupce sena".

A ted k odpovedim:
- dyska nedavam, respektive si nevybavuji, ze bych daval (ale asi zalezi ma situaci, napocitat mi to na 395, tak asi rovnou reknu 400 a neresim to)
- dle meho nazoru drzis zbran prilis vysoko
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: MIX OTAZEK A ODPOVEDI

Příspěvek od FRENKY » sob 13.10.2012, 8:14

ad1: to samé co Satan. Zaokrouhluji nahoru na desetikoruny.
ad2: Kousání Gloka je běžný jev. Vyřešil jsem to gripem "Glock Grip Adapter" (odkaz mi bohužel nejde vložit)
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: MIX OTAZEK A ODPOVEDI

Příspěvek od Lars » sob 13.10.2012, 15:35

1. Dýška - pokud platím jen za střelnici (nájem, terče, zálepky), pak se mi ještě nestalo, abych cena byla na koruny, vždy ji nějak "zaokrouhlí" už sám majitel...)
Pokud platím dohromady i s kávou, nebo nějakým nealkem, tak pokud mi to není nějaký sajrajt, dýško přidám.
2. Myslím, že je to o zvyku, když jsem začal střílet, tak první 3 měsíce jsem pokaždé ze střelnice (150-200 kousků) odcházel s pořádným puchýřem, či strženou kůží v těch místech. Časem se to "nějak" upravilo samo..:), zkus pistoli pevněji držet, mi pomohlo třeba cvičení s mačkacím kolečkem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: MIX OTAZEK A ODPOVEDI

Příspěvek od 4mike » pon 15.10.2012, 13:14

1) střelnici platím 1x ročně a je to kulatá částka
b - jasně že když si tam dám párek za 17,- nechám tam dvacku :wink:

2) já tam mám sezonní mozol
Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz