PGSP / WEIGEL / 50.BMG - souhrn


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

PGSP / WEIGEL / 50.BMG - souhrn

Příspěvek od MujGLOCK.com » pon 25.3.2013, 19:06

Tento člověk využívá různých zbraňových fór k realizaci zisku. Již několikrát bylo zachyceno, že kupříkladu jeden týden něco sháněl, aby to druhý týden prodal s patřičnou přirážkou (typický nábojnice, náboje, FAKE pouzdra Fobus, zbraně, aj.).

Na tomto fóru používá minimálně tři nicky (nastaveno označení MULTINICK): Několikrát byl varován, aby zde svého komerčního jednání zanechal, vždycky reagoval poměrně vulgárně, nerespektoval pravidla a neustále doslova hltil fórum stejnými inzeráty. Toto jednání je k vidění na screenshotu inzerátů, které mu byly pozastaveny:

[Přípona png byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Je zadokumentováno, že přes soukromé zprávy oslovuje lidi a vulgárně jim nadává. Zde je vidět, jak je čilý v soukromé nevyžádané komunikaci:

[Přípona png byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Obsahy jeho zpráv je samozřejmě zdokumentovány, ale vzhledem k "úrovni" vulgarit je nelze uveřejnit (výrazy typu pánských a dámských přirození, různé druhy provozování kopulace, orálního sexu, exkrementy,...).
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: PGSP / WEIGEL / 50.BMG - souhrn

Příspěvek od Sailor » pon 25.3.2013, 19:39

Tak to já byl v SZ jen nazván magorem,ale napsal sem k němu jen jeden příspěvek,takže je fakt že sem to nehrotil :D
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: PGSP / WEIGEL / 50.BMG - souhrn

Příspěvek od reddog » pon 25.3.2013, 19:44

Takže sice jsem se omluvil PGSP za výraz "ten" obchodník, ale trocha mne to pořád nutilo kouknout do archívu a minimálně fake Fobusy už mi tak košer nepřijdou. No, omluvu zpět nevezmu, ale přeci jen si ten archív asi jen pro klid duše sjedu důkladněji.

edit:
a když tak na to koukám, tak bych mu i těch 60zbraní věřil, protože u osobních zbraní (G17, G26) které prodával, uvedl nízký počet vystřelených. Takže buď je dobrý a osobní zbraň střílet nemusí, nebo jich má hodně, nebo... a jsme opět u kšeftu. Ale to jsou jen spekulace, pravda.

další edit:
no s tou G26 to bylo taky dost divné. nejprve chvástání o dobrém (levném) nákupu v Náměšti (asi Chlanda?) a pak ta anabáze se zlevňováním a následným podražením v prodeji :mrgreen:
takže hlavně neprodělat, ale tomu se dá chápat

poslední edit:
završíme to sháněním nábojnic a následným prodejem nábojnic. tady už se to ukecat nedá.

Takže když si to tak shrnu a vzpomenu, že sám PGSP zde psal o dalších místech inzerce (tuším že osmi), pak mne opravdu nenapadá nic jiného, než veksl. Násobný úměře počtu míst inzerce.
PGSP:
Ty sprosťárny v konverzacích ponechám stranou, vůbec mi to, k Vašemu jinak korektnímu vyjadřování, nesedí.
ono možná stačilo, uklidnit to a po nějaké době pokračovat, to hrocení tomu nepomohlo a kšeftu už vůbec ne. á propos, klobouk dolů za těch x desítek zbraní, dobře uložené peníze (jen prosím žádné narážky na závist, tu u mne opravdu nehledejte :mrgreen: )
Uživatelský avatar

Příspěvky: 81

Registrován: úte 25.1.2011, 23:52

Zbraň: Glock 19gen.4

Re: PGSP / WEIGEL / 50.BMG - souhrn

Příspěvek od sirdo » pon 25.3.2013, 22:04

4reddog: predpokladam, ze vsetko co si tu napisal bolo myslene ironicky :)...
Glock 19 gen.4 a Glock 21 gen.4...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: PGSP / WEIGEL / 50.BMG - souhrn

Příspěvek od reddog » stř 27.3.2013, 6:45

Sirdo:
Proc? Klidne do SZ, at to tady opet "neplevelime" ryze osobni konverzaci ;-)

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz