JAN ZELENKA - videokanál na YouTube


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od S474N » stř 25.9.2013, 14:40

Sice to neni primo exot u nas na foru, nicmene kdyz jsem shledl cast jeho "produkce" na internetu, tak si myslim, ze mu to vlakno tady rad venuju.

Videotvorba na YouTube:
:arrow: http://www.youtube.com/user/JanZelenka1994/videos

Videl jsem nekolik videi, myslel jsem si, ze ten hoch to mysli z legrace, ale bohuzel jsem nabyl presvedceni, ze on to mysli vazne. Kdyz si to vezmu v sirsich souvislostech, tak si opravdu nedovedu predstavit, jak se musi citit jeho rodice, respektive, jak bych se citil ja a co bych s tim delal.

A jeste mensi osli mustek jinam - kdyz tento projev srovnam s Jirkou Koberskym, kteremu je vycitan "teplousky image", jak by dotycni nazvali tuto kreaturu?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od wizard-ov » stř 25.9.2013, 15:42

No doprdele.... *9* zlatý CW.

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od Lars » stř 02.10.2013, 22:15

Satan - pokud sis toho rozdílu nevšiml, rád Tě nasměruji.
Rozdíl mezi nimi je v tom, že jeden z nich je nedospělý kluk, druhý dospělý chlap.
Komu je to k tíži, to už nechávám na jednom každém z nás.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od Stepan » stř 02.10.2013, 23:00

Jaký smysl má vytahovat nějaká (stará) videa nějakého dítěte? Vy si tady snad chcete dělat srandu i z děcka? To snad nemyslíte vážně.

Nemám zájem a čas se na ta videa dívat a pokud jsou příšerná, tak slušný člověk takové věci prostě odsune stranou a dělá, že neexistují.

Vyžívat se v zesměšňování cizích lidí a v tomhle případě dokonce dětí mi připadá minimálně nevkusné a ne úplně normální.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od maja » stř 02.10.2013, 23:11

Calm your tits
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od S474N » stř 02.10.2013, 23:19

Pravda, prezentovat se jako imbecilni teplomet je uplne normalni. Upozornit na to uz normalni neni. :lol:

Stepane, jen pis dal, ses ve "sve" kategorii.

Lars: asi tak, nazor si muze udelat kazdy sam.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od Lars » čtv 03.10.2013, 8:56

Možná by fakt neškodila trochu tolerance k tomu "hloupému mládí".
Kdo z nás věděl v 17. letech, jak chce vypadat a jak chce na své okolí působit dejme tomu o 10 let později, ať sem hodí pár fotek pro porovnání.
Ano, mi je z té prezentace (uvedené Satanem) taky na blití - ale z koho si dneska mají ta "děcka" brát příklad? Z celebrit typu p. Slávika, který na jedné straně ještě před pár lety točil homo-péčko a dneska vystupuje jako šílený "tvrďák"?
Devastace dnešní celosvětové (přesněji asi euroamerické) morálky je na takovém stupni, že jednou z nejúspěšnějších "modelek" světa je australsko-srbsko-chorvatský androgyn Andrej Pejic (nic proti němu osobně, byl by blbý si nevydělávat, když je poptávka). Takže když jemu tleskají dospělí lidé po celém světě (opět přesněji ve světě vlivu euroamerické "kultury"), tak co můžeme chtít po nedospělých dětech, do koho se asi tak mají stylizovat, když ve světě dospělých vidí takovéto odchylky?
U dospělých (a za hranici dospělosti rozhodně nepovažuji věk, kdy mládě dostane občanku) jde o něco jiného, tam je ta teploušká stylizace už vědomá a kalkulovaná - proto ji já osobně vnímám mnohem hůře a mnohem kritičtěji, než u nedospělých "dětí".

Edit, až po Hafanově příspěvku.
Ten můj kritický postoj vychází ze skutečnosti, že právě dospělí s dejme tomu "odlišnou" stylizací (ať už jsou důvody k ní jakékoliv) jsou pak mnohdy předmětem stylizace mláďat, tím se vytváří začarovaný kruh, spíše spirála, vedoucí k totální devastaci všech principů křesťanské morálky, na kterých byla vystavena evropská civilizace.
A ať už se nám to líbí, nebo ne, ať jsme věřící, nebo ateisté, bez těchto principů by evropská civilizace v podobě, jakou jsme ji znali až do konce 20. století, neexistovala.
Co tyto principy nahradí do budoucna, z toho mám někdy hrůzu... :(
Naposledy upravil(a) Lars dne čtv 03.10.2013, 9:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od reddog » čtv 03.10.2013, 9:01

Lars:
no, hezky jsi to postihl.

Jeste jsem tu "prezentaci" nevidel. A jak to tak ctu, ani se mi do toho moc nechce.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od S474N » čtv 03.10.2013, 9:02

Lars: ja osobne zde naprosto vidim primarne zanedbanou vychovu. Spratek ma volnej cas, nevi co s nim udelat (tedy zcela zjevne je nesamostatny) a proto si vykuruje a nataci videa. Myslim si, ze jeho rodice snad o tom ani nevi. Respektive osobne se nedovedu empaticky do nich ani vcitit, protoze bych ho snad musel prizabit.

reddog: rikas, kdyz uz se "pozvracel" i Lars, tak to musi stat za to, jo? *3* :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od reddog » čtv 03.10.2013, 9:06

No to s tou zanedbanou peci, ja bych pridal znovu to, co uz Lars napsal - priklady. Otaznym je, co ten clovicek videl (a vidi) za vzor ve svych rodicich a predstavenych autoritach (casto jsou to "autority")
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od Sailor » čtv 03.10.2013, 21:02

S tou upadající morálkou má Lars pravdu,jinak by lidi s přiteplenejma písničkama a melírkem ve vlasech nemohli uspět,natož na to dostat holku.
Jinak nemyslím,že by mistr Zelenka něco hrál a takhle se ztrapňoval před okolím nebo spolužákama.Podle mě je to prachobyčejnej kříženec bukvice a dementa.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Příspěvky: 187

Registrován: pon 11.8.2008, 21:39

Zbraň: Glock 17

Bydliště: Praha 8

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od Pancho Kid » sob 05.10.2013, 11:48

Chlapci, chlapci...vzpomínáte, když jsme chodili do školy (uf, ze základky jsem vypad před 30 lety), jak nám všichni učitelé říkali, že jsme nejhorší třída, co kdy měli. Jak "babičky" lomily rukama hovoříc o tom, jak upadá morálka.
Ano, Lars má svým způsobem, určitě pravdu, ale zde se bavíme o extrému, který se v libovolných formách vyskytoval před 500 lety, 100 lety, 50 lety a bude i za 100 let.
Civilizace se vyvíjí, ať se nám to líbí, či nikoli, ale rozhodně bych nestavěl soudy na základě jednoho zoufalce. Znám spousty mladejch, který jsou z mého pohledu naprosto normální a v pohodě...
Glock 17, CZ 75B, Remington 870, 858 Tactical, Drulov 75, manželka 152
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od S474N » sob 05.7.2014, 9:58

| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od S474N » ned 13.7.2014, 8:54

Dneska jsem shledl toto video (stopaz od 1:30):
:arrow: https://m.youtube.com/watch?v=zvs6FM53F1U

a spatril jsem tam stejne markanty jako u mistra Zelenky:
- konsky chrup
- protahly oblicej
- vyhublost
- pohyby a gesta
- verejny projev na YT

Tak si rikam, jestli to fyzicno nema take spoustu spolecneho s tim, co ma kdo v hlave...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od Sailor » ned 13.7.2014, 15:42

S tím Zelenkou se potvrdilo,že je to kříženec bukvice a dementa.
Hele s tou vizáží no nevím,i když si kolikrát říkám proč třeba ten či onen vychrtlík se sebou nic nedělá,nebo jak si nějakéj pupkáč může takhle zprasit tělo v jednom životě (já bych na to potřeboval životy 3)ale obecně se to takhle vztahovat asi nedá . . . ,ale videjko pěkný.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od S474N » ned 13.7.2014, 15:46

Sailor: nevytrhavat prosim z kontextu, ty body jsou mysleny jako celek *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od Sailor » ned 13.7.2014, 16:03

Jo takhle,tak to pardon
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od Lock » ned 13.7.2014, 20:55

Satane, a ty mas vetsi traffic na svych videich? Nesud, abys nebyl souzen :-) anebo jsi agent a beres procenta? ;-)))

Edit: se mi to nejak nezdalo a protoze vim, ze par lidi uz ma nove vily z penez z youtube, pouzil jsem google:

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/4960 ... oogle.html

Samozřejmě že mě spousta lidí za ta videa nenávidí. Ale názory irelevantních lidí jsou pro mě irelevantní. Jsem populární, lidé mě poznávají na ulici, jsou milí, nikdo nemá chuť mě zmlátit. A navíc si těmi videi vlastně docela dobře vydělávám.“

Honza má vlastního manažera a smlouvu s Googlem, který mu za každé kliknutí na jeho video posílá peníze. Počet zhlédnutí se pohybuje okolo čtyř miliónů – jeho exhibice na YouTube kanálu jsou velice slušným přivýdělkem ke studiu na střední škole.

Leckdo si po zhlédnutí jeho videí znechuceně odplivne a označí ho za blázna, ale Honza jen využívá mystifikace, jejíž pomocí se snaží sundat ze sebe nálepku malého geniálního kluka, který si pokazil život.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od Sailor » ned 13.7.2014, 21:02

Lock píše:ale Honza jen využívá mystifikace, jejíž pomocí se snaží sundat ze sebe nálepku malého geniálního kluka, který si pokazil život.
A dělá to tím že se na sebe snaží nandat nálepku ultra-mega-giga buzničky?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 320

Registrován: ned 05.1.2014, 22:17

Re: JAN ZELENKA - videokanál na YouTube

Příspěvek od Lock » ned 13.7.2014, 21:05

Pro sledovanost a bezplatnou reklamu viz nejen toto vlakno - cokoliv :-)

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz