Zdrsnění závěru


Úpravy zbraní, příslušenství a jiné vychytávky

Příspěvky: 69

Registrován: pát 26.2.2016, 20:12

Zbraň: Chci Glock

Zdrsnění závěru

Příspěvek od Ivoo » ned 10.4.2016, 10:56

Jestli to tu někde už bylo probíráno -nenašel sem ani ten vyhledávací vehement-to jen pro ty co rádi upozorňují na duplicitu (snaha byla)
Teď k věci na jednom dobrém instruktážním videu ale i od kamoša policajta jsem slyšel že je vhodnější natahovat závěr tzv přetažením levou rukou (palcem k sobě dlaní na hřbetu závěru)
Nevím asi je to novou pružinou (nové zbraně ) ale jsde to rel. těžko tímto způsoben a dlaň klouže po závěru,musí se hódně přitlačit a nebo se spolehnout na zadrhnutí o hledí což zase hrozí roztržením ruky. Kamoš říkal že si na ten hřbet někteří z tohoto důvodu lepí ,,šmirgl" rozuměj -zdřejmě takový ten samolepící co se dává na schodiště proti sklouznutí
Otázka tedy zní máte zkušenost někdo s tímto? na videích to vypadá že to tímto způsobem natahují dost lehlo ale možná mají asi už unavenou pružinu nebo nevím.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Zdrsnění závěru

Příspěvek od reddog » ned 10.4.2016, 11:57

za měsíc a půl tvé registrace už se to tu i probíralo. a vehement je tu furt.

edit:
mmch, pokud si to video s natahováním pustíš znovu, tak se zaměř i na to, co ten dotyčný říká. pokud už máš Glocka (v profilu jsi psal že chceš), tak zkoušej. Každý si musí najít pro sebe správný způsob. nalepený smirek ti jistě pomůže.

Příspěvky: 69

Registrován: pát 26.2.2016, 20:12

Zbraň: Chci Glock

Re: Zdrsnění závěru

Příspěvek od Ivoo » ned 10.4.2016, 12:08

Blbě jsem to napsal (absence znaménka)-bylo to myšleno tak že- ani ten vyhledávací ,,vehement" nenašel to téma; ne že tu on není :)
On to v tom videu opravdu jen lízne otevřenou dlaní a natáhne celkem lehce já to bez sevření prsty prostě nenatáhnu nebo musím extrémě přitlačit a i to je o h..ně ; na střelnici jsem kdysi střílel z G 19 a šla o dost lehčeji, tak jestli už měla tolik za sebou-předpokládám že nějaká tuningová ,,slabší" pružina závěru se asi nedělá
Zajímalo by mě jestli někdo použil ten smirek a hlavně jestli to lepidlo nepoškodí (nerozleptá) nějak ten povrch -ochranu-závěru.

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Re: Zdrsnění závěru

Příspěvek od GLOCK69 » ned 10.4.2016, 12:26

Měl jsem na g17 "smirk" používáný na skateboard, natahování závěru to prospělo, ale pouze dotekem dlaně jsem nenatahoval. Po čase se smirk odlepoval, na závěru žádné zbytky, stopy nemám.

Příspěvky: 154

Registrován: stř 13.1.2016, 0:24

Zbraň: 26

Re: Zdrsnění závěru

Příspěvek od ggrand » ned 10.4.2016, 13:20

O natahování jaké pistole se bavíme? To je celkem podstatné.

Příspěvky: 69

Registrován: pát 26.2.2016, 20:12

Zbraň: Chci Glock

Re: Zdrsnění závěru

Příspěvek od Ivoo » ned 10.4.2016, 19:16

O Glock 19 (17) G3

Příspěvky: 69

Registrován: pát 26.2.2016, 20:12

Zbraň: Chci Glock

Re: Zdrsnění závěru

Příspěvek od Ivoo » ned 24.4.2016, 15:06

Tak abych to objektivně uzavřel-tak od zdrsňování upustím ,po vystřílení cca 1000ran se zbrań ,,ochodila" a natahování závěru jde znatelně lehčeji; přisuzuji to spíš provozní únavě vratné pružiny než nějakému vychození styčných ploch které myslím mají od výroby rozumné vůle, mažu (+čistím) po každém střílení cca 200ran (zatím mě to baví :D ) Konkorem 101. Pokud to ještě trochu změkne ta pružina tak to půjde jak peříčko :)

Zpět na „Tuning“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz