Mám bombu a zbraň, peníze do obálek. Poštovní úřednice se ne

Příspěvek od S474N » stř 20.11.2013, 23:30

Mám bombu a zbraň, peníze do obálek. Poštovní úřednice se nenechala zastrašit, lupič měl smůlu

Včera kolem jedenácté hodiny dopolední vstoupil na poštu v Kubelíkově ulici muž, který se ve vestibulu zdržel asi deset minut, pak přistoupil k přepážce a poštovní úřednici předložil obálku se vzkazem: “Mám bombu a zbraň, peníze do obálek.“ Žena však zareagovala tak, že si vzala všechny peníze z pokladny, zmáčkla tlačítko nouze a utekla do vedlejší místnosti. Muž proto z pošty odešel s nepořízenou.

Kriminalisté okamžitě vyrazili na místo včetně detektivů z výjezdové skupiny, kteří prostory pošty ohledali, zajistili potřebné stopy, hovořili se svědky přepadení a zajistili kamerové záznamy.

Na nich je zaznamenaný příchod podezřelého muže, jeho počínání u přepážky a odchod z pošty. „Kriminalisté v souvislosti s tímto případem žádají veřejnost o pomoc při pátrání po muži, který se dopustil trestného činu loupeže a v případě dopadení mu tak hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

K popisu podezřelého: muž ve věku kolem 40 let, střední postavy. Má kulatý obličej a v době přepadení měl zarostlou tvář několikadenním prošedivělým strništěm. Oblečený byl do delší béžové zimní bundy a modrých džínů. Na nohou měl béžové sportovní boty a na hlavě černou pletenou čepici.

„Jakékoliv informace k totožnosti hledaného muže, jeho pobytu nebo pohybu přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158,“ dodala Jana Rösslerová.

Puvodni odkaz:
:arrow: http://www.prazskypatriot.cz/mam-bombu- ... mel-smulu/
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek