Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze pob


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze pob

Příspěvek od pitt » úte 28.1.2014, 11:26

Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze pobodal expřítelkyni

Desítky policistů a strážníků pátraly v Praze po sedmnáctiletém mladíkovi, který pobodal v úterý ráno svou bývalou přítelkyni. Dopaden byl asi po třech hodinách. Sedmnáctiletá dívka byla převezena do nemocnice.

Napadení se odehrálo v Bellušově ulici v Praze-Lužinách kolem půl osmé ráno.

„Mladík měl pobodat bývalou přítelkyni ve výtahu. Poté z místa utekl. Jeho totožnost kriminalisté znali, a proto vyhlásili rozsáhlé pátrání, které bylo nakonec úspěšné a mladík byl dopaden,“ řekla Novinkám mluvčí policie Hana Jeřábková. Bližší podrobnosti nechtěla zatím říci.

Dívka, která utrpěla poranění obličeje a rukou, je mimo ohrožení života. „Pacientka ročník narození 1996 utrpěla více bodných poranění a byla převezena do motolské nemocnice,” doplnila mluvčí záchranářů Jiřina Ernestová.

Z jakého trestného činu bude pachatel obviněn, není zatím jasné.

Původní odkaz:
:arrow: http://www.novinky.cz/krimi/325831-poli ... lkyni.html

kdy už konečně zakážou ty svinský nože :evil: :evil: :evil:
doufám že se z toho holka brzo dostane

EDIT:
Hádka se odehrála v ranních hodinách v panelovém domě v pražských Stodůlkách. Dívka se s mladíkem podle všeho rozešla, což neunesl a napadl ji. Mladou ženu bodl několikrát do obličeje.

Po útoku z místa činu utekl. Policie po něm ale začala usilovně pátrat. Zhruba po dvou hodinách ho dopadla a mladík skončil v poutech. Případem se nyní zabývají kriminalisté.

Pobodaná dívka byla převezena do nemocnice, kde musely být ošetřeny její vážné rány. Naštěstí však není v ohrožení života.
ty vole....chudák holka :roll:

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: nůž a expřítelkyně ;-)

Příspěvek od kregan » úte 28.1.2014, 11:45

Holka sice chudák je. Na druhou stranu většina lidí s tendencí k násilnýmu chování se dá rozpoznat celkem brzo. A holky i když to vědi, stejně s takovejma lidma jsou. Pak to takhle dopadá.

To je jak holky, co chtěj doma exotiku a pak se moc divěj, že maj obličej poleptanej kyselinou.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: nůž a expřítelkyně ;-)

Příspěvek od pitt » úte 28.1.2014, 11:54

jo? a co když poznala že mladej má sklony k násilí tak se s ním rozešla a takhle to dopadlo....myslím že jsi až moc chytrej :wink:

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: nůž a expřítelkyně ;-)

Příspěvek od kregan » úte 28.1.2014, 12:04

Chytrej docela jsem, což o to.
Jen podotýkám, že zjistit, že mám něco s násilníkem v ranních hodinách v bytě panelového domu mi přijde jako pozdní zjištění.
Pokud se do té doby choval vždy kultivovaně, bez náznaků agrese (což pochybuju) pak je to smůla špatnýho času a místa. Pokud tam náznaky byly už před tím, mohla si spočítat, že to nemusí dopadnout dobře.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od pitt » úte 28.1.2014, 12:41

Takze si za to muze sama......to jsou dedukce.......nenapadlo te ze si na ni pockal? Mimochodem.......maz zenu nebo pritelkyni?

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od kregan » úte 28.1.2014, 13:20

Samozřejmě si na ní počkat moh, to je pak ta smůla. Jelikož to byla expřítelkyně, logicky s nim musela nějaký čas chodit a přijde mi divný, že nepozorovala žádný násilnický sklony z jeho strany. To co udělal tim nechci obhajovat, jen prostě vidim i ve svém okolí, že holka chodí s vyhlášenym grázlem a pak se diví, když se to ňák vyhrotí. Tohle nedokážu pochopit.

O svejch blízkejch se na veřejnym střeleckym fóru zmiňovat nechci.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od pitt » úte 28.1.2014, 13:35

jasně...klasicky škatulkuješ......uvědomuješ si že spolu mohli chodit klidně týden,klidně rok....

to že ji bodl neznamená že to je notorický násilník, který se baví tím že před večeří profackuje ségru a znásilní matku.

a když tvrdíš že se to určitě pozná.....víš jistě a jsi na 100% přesvědčenej o tom že ti stará nezahla a že si nikdy nevzala prachy za sex?.....Dáš za to ruku do ohně? Z vlastní zkušenosti......nemusíš poznat vůbec nic......jestli druhej je agresivní, děvka/ř ,gambler, alkoholik,fetka,boháč,chudák...ututlat se dá všechno

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od kregan » úte 28.1.2014, 13:46

.....nemusíš poznat vůbec nic....

Nemusíš, ale můžeš. Já sem přesvědčenej, že ve většině případů se to poznat dá. Jasně, že ne vždycky.

Příspěvky: 7

Registrován: stř 08.5.2013, 21:14

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od Rawen » úte 28.1.2014, 13:52

Chudák holka ale dopadla ještě dobře. Je to sotva pár let zpátky co u nás podobnej debil taky neunesl rozchod a holka to bohužel zaplatila životem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od pitt » úte 28.1.2014, 13:56

jasně....v 17 ti letech už víš jak se má partner přesně chovat a naprosto přesně ho dokážeš odhalit :roll: mám takovej pocit že jsi až moc naivní.

Hlavně jsi holku zaškatulkoval do krabičky..."kráva co si nechá ke snídani nabančit" a přitom víš úplný hovno o ní, o tom klukovi i o té situaci jaká byla

raven: přesně....a je úplně jedno jak dlouho spolu chodili........když někdo chce, tak to udělá tak jako tak

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od kregan » úte 28.1.2014, 14:22

Právě, že vim málo na to, abych holku škatulkoval. Jen sem si dovolil poukázat na možnost, že se vědomně spustila s grázlem.

S čistym svědomim bych ale takhle zaškatulkoval holku, která by znala všechny tvoje příspěvky tady, začla s tebou chodit a ty ses k ní začal chovat násilnicky. Čistě teoreticky :D
Čímž v žádném případě nechci pitta označit za násilníka a vyvolat tak sáhodlouhou nikam nevedoucí diskuzi.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od pitt » úte 28.1.2014, 14:27

vidíš,vidíš........zaškatulkovat můžeš, přitom fakt houby víš :wink:
a klidně řekni na základě jakých příspěvků by jsi mě chtěl označit za násilníka?!

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od kregan » úte 28.1.2014, 14:46

Tvoje příspěvky zde na fóru mi vyznívaj lehce agresivně. Osobně tě neznám, tak to může bejt úplně jinak, ale kdyby se mě nějaká kamarádka zeptala na názor, pravděpodobně bych tě na základě mě známejch informací nedoporučil. Uvádim jako příklad k tématu a nechci to dostávat do osobní roviny.

Jak tak o tom přemejšlim, nechal sem se trochu unést. Jsem vystudovanej osobní poradce, tak mi to nedá, když si lidi šlapou po štěstí. Tak to můžem případně pořešit přes SZ.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od pitt » úte 28.1.2014, 14:52

myslíš třeba ty příspěvky, kdy bych radši útočníka radši domlátil, než zastřelil :lol: :lol: :lol:

To je fakt dobrej for, když vystudovaný osobní poradce radí lidem aby si nešlapali po štěstí :lol: :lol: :lol: ...............prosím tě co je to za školu osobní poradce?

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od kregan » úte 28.1.2014, 15:02

Chceš se stát taky osobním poradcem? :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od pitt » úte 28.1.2014, 15:04

to ani ne,ale vzhledem k tomu že bych byl nerad, kdyby sis šlapal po štěstí, tak jsem ti chtěl navrhnout aby sis našel jinou práci

Příspěvky: 143

Registrován: úte 29.10.2013, 12:59

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od kregan » úte 28.1.2014, 15:18

Rada nad zlato :lol:
Tyhle "kraviny" mám jako hobby, takže se nemusíš bát, že z populace ČR nadělám sluníčkový lidi. Jako každýho poctivě pracujícího mě živí nehumanitní obor.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policisté dopadli sedmnáctiletého mladíka, který v Praze

Příspěvek od pitt » úte 28.1.2014, 15:24

:lol: :lol: :lol: koukám že na reddogovi jsi už zapracoval.......ty voe...ty mě dáváš.....to je jeden for za druhým.......osobní poradce že je humanitní obor :lol: :lol: :lol: a poctivě pracující :lol: :lol: :lol:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz