Střelba ve Šternberku před ÚP


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 65

Registrován: pát 04.5.2012, 10:26

Zbraň: makarov

Střelba ve Šternberku před ÚP

Příspěvek od traktorista » pát 21.11.2014, 8:25

Ve Šternberku se střílelo, dva muži jsou zraněni

Dva muži (18 a 21) byli postřeleni ve středu odpoledne z dosud nezjištěné krátké střelné zbraně při konfliktu mezi dvěma skupinami občanů u Úřadu práce v Uničovské ulici ve Šternberku na Olomoucku.
„Oba byli ošetřeni v nemocnici. Jeden z nich byl následně propuštěn, druhý se podrobil operačnímu zákroku. Ani jeden z nich nebyl v ohrožení života. Bezprostředně po incidentu jsme zadrželi tři osoby, dva muže a jednoho mladistvého, které jsou nyní podezřelé z těžkého ublížení na zdraví. V případě prokázání viny jim hrozí až deset let za mřížemi,“ řekla Právu ve čtvrtek policejní mluvčí Marie Štrbáková.

Příčiny a okolnosti případu jsou podle ní předmětem dalšího policejního šetření.

„Vzhledem k osobě mladistvého a právě probíhajícímu prověřování nelze nyní poskytnout veřejnosti bližší informace,“ dodala mluvčí.

http://www.novinky.cz/krimi/354020-ve-s ... aneni.html

(Starosta města Stanislav Orság nevylučuje, že by mohlo jít o pokračování dlouhodobých sporů dvou místních romských rodin. Vzájemné potyčky znesvářených Romů se totiž již dříve často odehrávaly na veřejnosti v centru města.

„Zatím máme kusé informace a snažíme se zjistit víc. Nicméně pokud by se skutečně potvrdilo, že jde o spor těchto dvou rodin, šlo by o další vyhrocení situace,“ říká starosta s tím, že veškeré kroky, které radnice v minulosti pro uklidnění vztahů podnikla, by přišly vniveč.

Zdroj: http://olomouc.idnes.cz/po-strelbe-ve-s ... zpravy_tas )

Prý je i video, ale to jsem nenašel.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelba ve Šternberku před ÚP

Příspěvek od S474N » pát 21.11.2014, 9:03

Kam ten svet speje, kdyz uz se i cikani strilej pro praci. *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Střelba ve Šternberku před ÚP

Příspěvek od Fox4077 » pát 21.11.2014, 12:25

S474N: Nechci Ti brát iluze, ale kvůli práci to asi nebylo. :lol:

Ale myslím, že začíná přituhovat, když už i indiáni maj hromové hole. Asi začnu nosit druhý zásobník. Ale zase, pokud je budou využívat jen mezi sebou, tak jsem v klidu.
Ono totiž na ''Gádžové'' úplně stačí mačety, nože, břitvy, atd. Páč Gádžo pro ně nepředstavuje takovou hrozbu, aby kvér (tak neosobní a špatně hájitelná zbraň) na něj museli vytahovat.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Střelba ve Šternberku před ÚP

Příspěvek od cmk » pát 21.11.2014, 13:37

Nebylo to plynovkou? Pisou, ze ani jeden nebyl v ohrozeni života...
Teorie - 2 nasrany davkari dostal malo, chteli si to vybit na prvním kolemjdoucim (prvních kolemjdoucích) a ten je vystrikal peprem se strelnym prachem. Nebo naopak? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: Střelba ve Šternberku před ÚP

Příspěvek od FRENKY » pát 21.11.2014, 13:44

Ja bych se zrovna tady mačet a břitev nebál, natož nějakého napadání gádžů. Tihle pánové přeci splnili velmi přísná kritéria na bezúhonnost a dlouhodobou spolehlivost, potřebná pro získání zbrojního průkazu a zbraně.
Jistě stříleli v rámci nutné obrany při ohrožení vlastního života.
Společnost potřebuje více takových bezúhonných, zákonadbalých občanů.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Příspěvky: 228

Registrován: čtv 15.5.2014, 16:00

Zbraň: Glock 19 a jiné

Re: Střelba ve Šternberku před ÚP

Příspěvek od Phoenix308 » pát 21.11.2014, 16:00

Zdravím ve spolek... Předpokládám, že ti ,,takyspoluobčané,, stříleli nelegálně drženými zbraněmi :lookround:

Příspěvky: 65

Registrován: pát 04.5.2012, 10:26

Zbraň: makarov

Re: Střelba ve Šternberku před ÚP

Příspěvek od traktorista » pát 21.11.2014, 16:20

http://olomouc.idnes.cz/strelba-ve-ster ... zpravy_stk Pár tlachů navíc, čím se střílelo pořád nic. A Romea mlčí :D.

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Střelba ve Šternberku před ÚP

Příspěvek od Kmoch Vladimír » ned 23.11.2014, 17:35

Já předpokládám, že ta střelba obě znesvářené cikánské rodiny stmelí! Zjistí záhy, že jsou vlastně navzájem sami sobě "osoby blízké" a jako takové mají právo nedat svolení k trestnímu stíhání sebe sama navzájem! A do "basy" nepůjde nikdo! Naopak požádají město, aby jim všem byly zásadně zvýšeny sociální dávky, jejichž až dosud velmi nízká úroveň zapříčinila politovánihodný incident který se při pravidelné roční valorizaci soc. dávek již "nemusí" ani opakovat! Bude pak na radnici, aby si svým přístupem k romům a jejich potřebám, zajistila pořádek a "klid" po rómsku ve městě. Je potřeba respektovat i jejich kulturní práva, které někteří z nás ne a ne pochopit! :mrgreen:
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz