Forum.MujGLOCK.com
https://forum.mujglock.com/

Muž s dcerou na procházce byl označen za pedofila a napaden
http://forum.mujglock.com/muz-s-dcerou-na-prochazce-byl-oznacen-za-pedofila-a-napaden-t13553.html
Stránka 1 z 1

Autor:  PatrikChrz [ ned 12.7.2015, 8:00 ]
Předmět příspěvku:  Muž s dcerou na procházce byl označen za pedofila a napaden

když už jsem zde včera otevřen ten německý koutek, tak ještě jeden článek - i když zde nefiguruje zbraň, jen pár nadávek a nějaká ta facka. Překlad opět, v textu, některými částmi překladu si nejsem úplně jist (ta část s těmi squatery, o squaterech jsme se ve škole neučili :) ), ale plus mínus by to mělo vyhovovat.

http://www.gmx.net/magazine/panorama/30760952

Freising (dpa) - Beim Spaziergang mit seiner zehnjährigen Tochter ist ein Mann in Freising bei München als Pädophiler beschimpft und geschlagen worden.

Při procházce se svojí 10 letou dcerou byl muž z Freisungu u Mnichova označen za pedofila a napaden.

Drei junge Männer im Alter von 18 bis 23 Jahren waren dem 50-Jährigen und seiner Tochter am Freitagabend gefolgt und hatten auch eine Anwohnerin auf die vermeintliche Situation aufmerksam gemacht. Wie die Polizei berichtete, schloss sich die Frau gemeinsam mit einem Nachbarn dem Verfolgertrupp an. Schließlich sprach die Gruppe den Vater an und beschimpfte ihn als Kinderschänder.i
.
Tři mladí muži ve věku od 18 do 23 let sledovali v pátek večer 50 letého muže se svoji dcerou a na domnělou situaci upozornili také sousedku. Jak uvedla policie, byla paní společne s sousedy členkou skupiny squaterů. Později skupina oslovila otce a značila ho jako prznitele dětí.

Der hinzukommende Freund der Anwohnerin sch.lug dem Familienvater sogar ins Gesicht. Dabei wollte sich der Mann aus Ingolstadt nur mit seiner Tochter die Zeit vertreiben, während seine Frau einen Fortbildungskurs absolvierte.

Příchozí přítel sousedky uhodil otce rodiny dokonce do obličeje. Přitom muž chtěl jen se svoji dcerou strávit čas, během toho, co jeho žena absolvovala vzdělávací kurz.

Autor:  Sailor [ stř 15.7.2015, 17:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Muž s dcerou na procházce byl označen za pedofila a napa

Verfolgertrupp je skupina pronásledovatelu,o těch vlasatejch,copánkatejch,naušnicema ověšenejch,zfetovanejch,dredatejch bukvicích(squaterech) tam nevidím ani slovo . . . :!:

Autor:  PatrikChrz [ stř 15.7.2015, 18:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Muž s dcerou na procházce byl označen za pedofila a napa

Aha, díky, tohle slovo prostě neznám, no :), tak jsem se alespoň přiučil. Nicméně smysl článku tím zůstal nezměněn.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/