Václav Kočka se objí o svůj život


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Václav Kočka se objí o svůj život

Příspěvek od stengan » stř 31.5.2006, 21:20

Václav Kočka,člen ČSSD a organizátor pražské Matějské pouti,se strachuje kvůli událostem posledních dnů o život i o bezpečnost svě rodiny.V médiích se objěvily přepisy analitické zprávy vyšetřovatelů z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu(ÚOOZ),v nichž byl Kočka označován za možného iniciátora vraždy rozporuplného podnikatele Františka Mrázka.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 31.5.2006, 21:30

To zase něco pekně spískali pokud p.Kočka požádá o ochranu tak se zase danoví poplatník prohne.Stengan
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » stř 31.5.2006, 21:45

No mnohem zajímavější než že se Kočka bojí o život mně přijde
zpráva vyšetřovatele Kubiceho

a pak velice podezřelé až hysterické chování šéfů SocDem

článek1

článek2
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » stř 31.5.2006, 21:49

Včelko, sice socany nemám v lásce, ale nedělám si iluze, že by to bylo černobílý - to načasování skandálů (obou stran) před volbama je podezřelý samo o sobě...
Prostě politická kultura v českých luzích a hájích je veškerá žádná :(
Je tu bordel...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » čtv 01.6.2006, 9:55

milá Včelo ještě jeden příspěvek ohledně propagace jakékoliv strany a přísahám že si pořídím REID na včeli a osobně tě zahubím.Stengan :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » čtv 01.6.2006, 14:24

Kem Kočkovi,to jsou normální mafiáni,mám kamaráda co kdysi dělal u jedné bezpečnostní agentury,hlídající jeden bordel a ten vyprávěl co tam dělali jeho kluci za rotyky až došlo napřesdržky :D ,dokonce vím o případu kdy v kufru jejich auta našel automechanik samopal...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » čtv 01.6.2006, 14:42

A v čem je problém to že má samopal v autě neznamená že je to mafián nebo snad já jsem taky mafián když tam vozím cokoliv podobného????Stengan :twisted:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » čtv 01.6.2006, 14:44

Problém je v tom,že když je vyhodili z toho bordelu tak se jim tam pokusili poslat rusáky,nebo nějakou takovou verbež,ostatně normální člověk si sapík v autě u mechanika nenechá nemyslíš?J
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Pro abeille

Příspěvek od realcop » čtv 01.6.2006, 15:10

Hele politici jsou všeobecně skety a není rozdíl jestli jsou z ČSSD nebo ODS. Je to asi stejná kauza jako únik odposlechu v kauze Kořistka. je před volbama tak na sebe házejí špínu. Ani Topolánkovi ani Paroubkovi nejde o lidi. To jsou jenom sladké kecy k oblbnutí a co se týče sdělovacích prostředků. Vím jak se vyřábějí jejich objektivní informace. Většinou od stolu na zakázku.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » čtv 01.6.2006, 22:53

stengan píše:milá Včelo ještě jeden příspěvek ohledně propagace jakékoliv strany a přísahám že si pořídím REID na včeli a osobně tě zahubím.Stengan :twisted:
Milý človíčku, jednalo se pouze o reakci na tebou zvolené téma. Věci které jsem uvedl s ním úzce souvisí. Tuším že tématem tohoto fóra je i policie a věci s ní související
MarK píše:ale nedělám si iluze, že by to bylo černobílý - to načasování skandálů (obou stran) před volbama je podezřelý samo o sobě...
Marku, upřímě se mi to hned taky zdálo podezřelý. Když jsem si o tom něco přečetl, dozvěděl jsem se, že se to rozvíjelo už někdy od února a s blížícími volbami se to stupňovalo. Stupňoval ovšem nátlak na ten vyšetřovací tým a reakce Kubiceho vzhledem s očekávané změně garnitury byla dle mého názoru vyprovokovaná právě tím nátlakem.

Přečtěte si http://zpravy.idnes.cz/krimi.asp?c=A060 ... _krimi_zra a všimněte si hlavně těch údajů, kdy se co stalo.

Takže to načasování není před volbami! Ono se to táhne už pěknou dobu. A doooost to smrdí. Rozhodně pan Gross se jeví být docela slušnej hajzl. A tohle není propagace žádné strany, to je kritika prohnilého státního orgánu.

A Realcope nevím jak tobě, mě to docela zapadá. Rozdíl mezi kauzou kořistka a tímhle je docela křiklavý. U kořistky stačilo, aby prohlásil jeden strejda, že mu nabídli úplatek a nato si pro pány přišla policie, vozila je vrtulníkem, držela je chvilku v chládku, aby je pak pro nedostatek důkazů pustila zase domů a poté vše vyšumělo. V Kubiceho kauze naopak je silné podezření, ale policisté jsou shora ve své práci omezování, protože se zřejmě nechtěli přispůsobit objednávce strany. Tak se na ně něco našlo, sami byli kriminalizováni.
Jestli nevidíš rozdíl, těžko další argumentace...

A poslední věc Realcope. To že jsou všichni politici stejní to není tak úplně pravda. Jak tady byl odkaz Starosty na ten článek z defens, tak s tím se též naprosto ztotožňuji. Jedna věc je míra "zmrdizmu" v každé straně. To že se kariéristi=zmrdi dostanou do nějaké strany a nejlépe do té vládnoucí, to je opravdu u každé strany stejné. Nicméně programy ty strany nemají stejné :!: Takže levice vždy bude posilovat roli státu, bude tlumit ekonomiku a bude zvyšovat prostor pro korupci. Jak též plyne z díla prof. M. Friedmana jak už jsem tady taky uváděl.
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » čtv 01.6.2006, 23:20

promiň ale tvoje náklonost k ODS nejde přehlédnout.Myslíš že kdyby teď velelo ODS že by mělo míň průserů? Hovno byli by na tom úplně stejně.Nebo si myslíš že je v pořádku když golfové hřiště dostane státní dotaci na rozvoj 7mega a nejvíce za to loboval Langr a shodou okolností tentýž člověk dostane na toto hřiště doživotní čestné členství?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

pro abeille

Příspěvek od realcop » čtv 01.6.2006, 23:36

Tys mně nepochopil. Já myslel odpolechy kauza kořistka ve prospěch ČSSD a kauza UOOZ ve prospěch ODS. Prosím tě proč do všeho taháš politiku. Tyhle dvě kauzy jsou jasně politická špína a o novinářské etice a objektivitě sdělovacích prostředků si nedělám iluze. Sám jsem byl u pár situací, které uměli dokonale překroutit. Nicméně politikům neveřím nehodlám tady propagovat žádnou politickou stranu, tak prosím tě zkus trochu ubrat té politické angažovanosti. Ať už vyhraje ten či onen moc se toho nezmění a už vůbec ne pro obyčejné lidi. V každém případě pokud se nenaučí lidi vycházet do ulic a demonstrovat za svoje práva a zájmy budou si politici, ať už kterékoliv strany dělat co se jim zlíbí.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz