Forum.MujGLOCK.com
https://forum.mujglock.com/

Na jihlavské Kalvárii se za bílého dne střílelo. Důvodem byl
http://forum.mujglock.com/na-jihlavske-kalvarii-se-za-bileho-dne-strilelo-duvodem-byl-t16315.html
Stránka 1 z 1

Autor:  S474N [ stř 31.10.2018, 9:45 ]
Předmět příspěvku:  Na jihlavské Kalvárii se za bílého dne střílelo. Důvodem byl

Na jihlavské Kalvárii se za bílého dne střílelo. Důvodem byla hádka mezi třemi muži

Jihlavští policisté měli v sobotu 27. října výjezd do lokality ulice Na Kalvárii. Podle oznámení na lince 158 po čtvrté hodině odpoledne se po ulici pohyboval muž se zbraní a střílel.

Policisté se ihned po oznámení vydali na místo. „Policisté poskytli pomoc napadenému muži, který měl drobnější zranění, a přivolali zdravotnickou záchrannou službu. Podezřelého muže policisté velmi rychle vypátrali a dopadli na ulici Mlýnská. Zbraň, kterou měl u sebe, policisté zajistili, jednalo se o plynovou pistoli. Podezřelý sedmatřicetiletý muž byl pod vlivem alkoholu, policisté mu při dechové zkoušce naměřili hodnotu 1,59 promile alkoholu,“ popisuje Jana Kroutilová, policejní mluvčí.

Opilý agresor skončil na záchytce. Zraněného jednatřicetiletého muže převezli zdravotníci na ošetření do nemocnice. „Policisté místo činu ohledali a zadokumentovali. Na základě dosavadního šetření zjistili, že podezřelý muž šel po ulici Na Kalvárii, kde náhodně potkal dva muže. Dali se do rozhovoru, který se změnil ve spor a poté ve slovní konflikt. Na vyhrocenou situaci sedmatřicetiletý muž zareagoval tak, že vytáhl plynovou zbraň a začal s ní manipulovat. Vystřelil, zasáhl jednatřicetiletého muže, kterého zranil, a utekl,“ líčí Kroutilová.

Případ policisté v současné době šetří jako podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, případ prověřují. Sedmatřicetiletý muž je dále podezřelý ze spáchání přestupku, a to v souvislosti s tím, že manipuloval se zbraní, když byl pod vlivem alkoholu. Také toto protiprávní jednání policisté šetří.

Puvodni odkaz:
:arrow: https://www.jihlavskadrbna.cz/zpravy/kr ... ource=copy

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/