Forum.MujGLOCK.com
https://forum.mujglock.com/

Policisté v centru Bratislavy stříleli na muže s nožem, ...
http://forum.mujglock.com/policiste-v-centru-bratislavy-strileli-na-muze-s-nozem-t16565.html
Stránka 1 z 1

Autor:  U.I. [ pát 31.5.2019, 21:16 ]
Předmět příspěvku:  Policisté v centru Bratislavy stříleli na muže s nožem, ...

Policisté v centru Bratislavy stříleli na muže s nožem, postřelená je i 15letá dívka


V pátek odpoledne na bratislavské Obchodní ulici stříleli policisté po agresivním muži s nožem. Výsledkem přestřelky jsou dva zranění. Postřelena měla být také náhodná kolemjdoucí 14letá dívka, napsala agentura TASS. Policie později upřesnila, že zraněné dívce je 15 let.


Policie byla přivolaná k případu napadení zaměstnance bezpečnostní služby finanční správy. Pachatel ho napadl nožem. „Kolemjdoucím vyhrožoval a oháněl se nožem. Byl nebezpečný pro své okolí, policejní hlídka proto použila služební zbraň,“ uvedla policie. Zdůraznila, že případ není spojen s terorismem.


Při policejním zásahu byl muž postřelen a vzápětí se sám bodl do břicha. Muž je podle lékařů v kritickém stavu.

„V průběhu zákroku byla postřelena jedna nezúčastněná osoba. Utrpěla lehká zranění,“ uvádí se v prohlášení. Policisté použili zbraň na frekventované ulici nedaleko zastávky tramvaje, kde se pohybovalo několik lidí. Postup policistů bude prověřovat úřad inspekční služby slovenského ministerstva vnitra.


Svědkyně případu Alexandra agentuře TASR řekla, že v centru města se pohyboval vysoký muž v černém oblečení s nožem v ruce. „Muž křičel na policisty, že je zabije,“ řekla žena. Podle agentury byla při střelbě zraněna i 14letá náhodná kolemjdoucí.:arrow: https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... divka.html

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/