Sedmnáctiletý hoch ohrožoval zbraní lidi v Přerově, pak je n


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Sedmnáctiletý hoch ohrožoval zbraní lidi v Přerově, pak je n

Příspěvek od S474N » úte 03.12.2019, 0:08

Sedmnáctiletý hoch ohrožoval zbraní lidi v Přerově, pak je napadl

Několik lidí ohrožoval zbraní teprve 17letý mladík v Přerově. Dva návštěvníky restaurace dokonce napadl. Přivolaní policisté následně zjistili, že má plynovou pistoli a paralyzér. Navíc byl pod vlivem drog.

Incident se odehrál již v polovině září, policie o něm informovala až nyní, protože navrhla státnímu zastupitelství potrestání mladíka za výtržnictví a násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci.

Mladý muž podle kriminalistů nejprve přišel ke čtyřčlenné skupině v Čechově ulici, kde zpod oblečení vytáhl zbraň a začal na ně mířit. Na jednoho muže tasil paralyzér, který se mu ale naštěstí nepodařilo použít. Následně utekl do ulice Trávník.

„Opět vytáhl pod oblečením schovanou plynovku a s namířenou zbraní všem vyhrožoval zastřelením se slovy „jedna kulka pro tebe a pro tebe“. Nejstaršího z hostů 43letého muže uhodil tak, že spadl z lavičky, na které seděl, a stále na něho zbraní mířil,“ uvedla mluvčí policie Miluše Zajícová.

Dalšímu dal políček a utekl. Policisté ho dopadli během dvou hodin, protože se jednalo o známou firmu a recidivistu. Byl pod vlivem drog.

Puvodni odkaz:
:arrow: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/sed ... l-40305573
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 269

Registrován: úte 26.4.2016, 19:07

Zbraň: GLOCK 17 Gen4

Bydliště: Kunnersdorf

Re: Sedmnáctiletý hoch ohrožoval zbraní lidi v Přerově, pak

Příspěvek od Pepíno » úte 03.12.2019, 9:27

Plynovkáři jsou zlo. Říkám to všude a pořád. Já bych plynovky zakázal. Ať si každej pořídí spray . Ale proč hrozit maketou zbraně která je k nerozeznání od opravdové.

Příspěvky: 380

Registrován: pon 05.11.2012, 17:30

Zbraň: vícero

Re: Sedmnáctiletý hoch ohrožoval zbraní lidi v Přerově, pak

Příspěvek od Piggy » úte 03.12.2019, 21:13

Já bych zakázal drogy - ha, počkat...

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Sedmnáctiletý hoch ohrožoval zbraní lidi v Přerově, pak

Příspěvek od cipis » stř 04.12.2019, 0:38

Pepíno, mně se zase nelíbí tvůj příspěvek, je to zlo, tak bych ho zakázal. Nebo radši rovnou tebe, abys další takový nenapsal ...
.
.
.
Už ti to došlo?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 477

Registrován: úte 18.8.2009, 10:55

Zbraň: ANO

Bydliště: près Austerlitz

Re: Sedmnáctiletý hoch ohrožoval zbraní lidi v Přerově, pak

Příspěvek od havran » stř 04.12.2019, 17:39

Jaá bych zakázal ty internety, vždyť si vemte kolik toho zla se tam skrývá.

A pak bych povolil odstřel takových plynovkaru. Protože kdo to má od sebe pořád rozeznávat. Noviny to taky nerozlisi, tak jakpak bych to asi mohl poznat já?

To by situaci vyřešilo přirozeně.

Edit: A ještě bych zakázal zbytečný zakazovani. A zakázal zakazovani nezakazanych věcí který se dají řešit bezzákazově.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Příspěvky: 69

Registrován: pát 26.2.2016, 20:12

Zbraň: Chci Glock

Re: Sedmnáctiletý hoch ohrožoval zbraní lidi v Přerově, pak

Příspěvek od Ivoo » pát 06.12.2019, 18:34

Ano zakázat drogy včetně tzv. ,,lehkých" =(můstek k tvrdým drogám) a nastolit tvrdé nekompromisní tresty -za prokázanou výrobu a distribuci drog trest smrti -ve zkráceném řízení do cca 14dnů a zveřejnit zprávu o vykonání trestu a za co byl uložen. Za konzumaci drog -nabídka léčení zdarma pokud by se vyhýbal tak pracovní tábor kde by ho buď srovnali nebo by tam zůstal. Ať si o mě myslí kdo co chce ale drogy jsou velké zlo a jen přemlouváním že je to špatné se to nevymýtí.Zfetovaní řidiči magoři s nožema,plynovkama atp.nedej bože aby se dostali k ostrejm.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 269

Registrován: úte 26.4.2016, 19:07

Zbraň: GLOCK 17 Gen4

Bydliště: Kunnersdorf

Re: Sedmnáctiletý hoch ohrožoval zbraní lidi v Přerově, pak

Příspěvek od Pepíno » úte 10.12.2019, 15:26

Koukám že jsem píchl do "plynovkářskýho" hnízda. :lol: :lol: :lol: Mě šlo v prvý řadě o to, že si to koupí kdejaký vyhráblo a je to prakticky beztrestný se tim ohánět na veřejnosti.

Příspěvky: 380

Registrován: pon 05.11.2012, 17:30

Zbraň: vícero

Re: Sedmnáctiletý hoch ohrožoval zbraní lidi v Přerově, pak

Příspěvek od Piggy » čtv 12.12.2019, 13:50

Co je to "prakticky beztrestný"? Prakticky beztrestná je i vražda, když tě nechytnou.
S474N píše:policie o něm informovala až nyní, protože navrhla státnímu zastupitelství potrestání mladíka za výtržnictví a násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci.
To mi až tak beztrestné nepřijde.

Příspěvky: 65

Registrován: úte 13.9.2016, 21:59

Zbraň: Glock 43

Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Sedmnáctiletý hoch ohrožoval zbraní lidi v Přerově, pak

Příspěvek od Jarda_B » pon 23.12.2019, 15:28

No beztrestný je to do té doby, než to vytáhne na borce co mu z jeho atrapy lítají koule rychlostí zvuku. Doufám, že to nebudu já.

A Havran má pravdu. Zakázat zakazování :D .
Jarda
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Sedmnáctiletý hoch ohrožoval zbraní lidi v Přerově, pak

Příspěvek od S474N » pon 23.12.2019, 19:31

Jarda_B: nedej boze, ze bych se takoveho kretena zastaval, nicmene jen pro zajimavost, o kolika si slysel za cely zivot pripadech, ze by nekdo smaznul plynovkare? *88*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 65

Registrován: úte 13.9.2016, 21:59

Zbraň: Glock 43

Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Sedmnáctiletý hoch ohrožoval zbraní lidi v Přerově, pak

Příspěvek od Jarda_B » stř 25.12.2019, 23:55

No nepatřím mezi lidi, co aktivně pročítají zprávy, přesněji nikdy jsem o takovém případu neslyšel. To mi připomnělo jednu scénu z filmu kde hrál Polívka a tak jsem se zeptal pana Googla. V ČR se to zjistit nedá, protože plynovka je zařazena mezi legální zbraně. Jsou ve statistikách rozlišeny kategorie D, nicméně ze statistik nelze vyčíst, když se střílelo, proti čemu se bránil. Pak jsem se zeptal anglicky a voala. Seznam v USA nebral konce, kdyby jenom plynovkáři. Stačí maketa a život je ohrožen. Co na tom bylo nejsmutnější, že většina střelců jsou policisté. No máme štěstí, že se u nás nejdřív ptá a pak se střílí, tak ať to tak zůstane.
Jarda

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz