V nemocnici ve Slaném postřelili agresivního pacienta


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

V nemocnici ve Slaném postřelili agresivního pacienta

Příspěvek od S474N » čtv 16.1.2020, 11:45

V nemocnici ve Slaném postřelili agresivního pacienta

Policie vyšetřuje čtvrteční incident v nemocnici ve Slaném, kde se 71letý pacient začal po dvou dnech hospitalizace sebepoškozovat a s nožem v ruce ohrožoval zdravotníky. Když s nožem zaútočil i na přivolanou ostrahu, postřelila ho ochranka pistolí.

„Pacient se začal sebepoškozovat, odmítal ošetření a ke zdravotníkům se choval agresivně. Dokonce na ně vytáhl nůž. Na místo proto byla přivolána ostraha nemocnice,“ sdělila ve čtvrtek Novinkám policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Ani poté se ale nepodařilo agresivního pacienta uklidnit. A to i přesto, že ho pacifikovali čtyři zdravotníci s ochrankou.

„Pacient poté vymrštil nůž směrem ke zdravotníkům a ochrance, ta proto použila střelnou zbraň a pacienta postřelila do nohy,“ doplnila mluvčí.

Celou událostí se teď zabývá policie. Nikdo z personálu nemocnice nebyl při incidentu zraněn.

Kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková ČTK sdělila, že se jednalo o 71letého pacienta, kterého nemocnice přijala v úterý se zdravotními problémy. Podle prvotních informací byl na jednotce intenzivní péče, mluvčí později upřesnila, že byl na interním oddělení. Sebepoškozovat se podle ní začal ve čtvrtek krátce po půlnoci. Pacient je po incidentu nadále v nemocnici.

Puvodni odkaz:
:arrow: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/och ... m-40310085
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 9

Registrován: stř 08.1.2020, 18:01

Zbraň: G 43X

Re: V nemocnici ve Slaném postřelili agresivního pacienta

Příspěvek od Viklan » úte 21.1.2020, 16:49

No, tak to jsem moc zvědavý, jak bude zákrok ochranky posouzen. Nevím, nevím, ale ani NO ani KN mi na to moc nesedí. Samozřejmě mám málo informací, prakticky jenom to, co se píše ve článku výše.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: V nemocnici ve Slaném postřelili agresivního pacienta

Příspěvek od Fox4077 » úte 21.1.2020, 17:47

Tak jasný, informací je málo, ale mě spíše zaujalo, že už ochranka v nemocnici může mít kvér.
To je pro mě milé překvapení.
Já myslel, že to tu je furt tak, že když se mě při pohovoru ptali, jak bych zakročil proti agresivnímu šmejdovi a já řekl, že nejdřív pepřák na rozptýlení pozornosti, pak gumoléčba a samozřejmě mít v záloze kvér na opasku, tak ten hošan z bezp. agentury málem hrůzou spadnul ze židle čéče. :D
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz