Postavil se hajlujícím skinheadům, ti ho bodli nožem do krku


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Postavil se hajlujícím skinheadům, ti ho bodli nožem do krku

Příspěvek od FRENKY » úte 13.5.2008, 15:21

S poraněnou míchou skončil v českobudějovické nemocnici 22letý mladík z Čejetic, který v sobotu asi v půl třetí ráno s kamarádem ve Strakonicích okřikl dva hajlující skinheady. Ti se mu za to pomstili ranou nožem zezadu do krku.
13. 5. 2008 13:16 - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Policisté už obvinili z trestného činu vraždy ve stádiu pokusu 22 letého útočníka. Dopadli i jeho o tři roky mladšího komplice, který utekl z místa činu a je podezřelý ze stejného trestného činu, se sazbou 15 let vězení.

„Od svědků bezpečně vím, že oba muži hajlovali a můj syn je okřikl. Oba vytáhli nůž a jeden z nich ho bodl podle zezadu do krku. Je ve velmi vážném stavu a nebýt jeho kamaráda, nemusel vůbec žít,“ řekl v úterý dopoledne otec těžce zraněného mladíka.

Skinheadi mladíky napadli na parkovišti před diskotékou Hvězda, kde se obyčejně konají poutě.

„Byli jsme s Jakubem na parkovišti před Hvězdou, když k nám z ulice přicházeli dva skinheadi. Oba hajlovali a křičeli: Jude mor. Šli jsme k nim a říkali jsme jim, aby toho nechali. Jakub je upozorňoval na to, co to byly koncentrační tábory a nakonec jim řekl, co by asi tak dělali, kdyby jsme byli Rómové,“ popisoval začátek incidentu Právu druhý napadený mladík.

Dále uvedl, že potom oba příznivci holých lebek vytáhli nože. „Jeden z nich zabodl Jakubovi nůž zezadu do krku. Hned nato jsem k tomu skinheadovi přiskočil a chytil se čepele nože jinak by bodal asi dál. Oba jsme upadli. Druhý ze skinheadů mě musel mezitím říznout za ucho, ale když viděli, že Jakub leží v tratolišti krve, snažili se zmizet. Já jsem s ním čekal na záchrannou službu a držel jsme mu ránu za krkem,“ konstatoval mladík, který byl propuštěný z nemocnice teprve v úterý s dvaceticentimetrovou ranou za uchem.

Přestože policisté už tohoto svědka vyslechli, oba útočníky zatím neobvinili z trestného činu Hanobení národa, rasy a přesvědčení.

„Zatím mohu říci jen to, že kriminalisté na tomto případu stále intenzívně pracují,“ uvedla jihočeská policejní mluvčí Jana Kameníková.

Mluvčí českobudějovické nemocnice Jan Dušek pouze potvrdil, že zraněný dvaadvacetiletý mladík je po operaci a bude se i nadále léčit.

http://www.novinky.cz/clanek/139732-pos ... -krku.html
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Příspěvek od FRENKY » úte 13.5.2008, 15:24

Né že by to bylo bůhvíjak vtipné, nicméně se nemohu ubránit lehkému úsměvu.
Okřikovat a moralizovat pravdoláskovníma kecama ve ve tři ráno ožralé hailující shinheady, vykládat jim něco o cikánech a koncentrácích...no to je darwin jak z učebnice.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » úte 13.5.2008, 15:28

Tjn. Tohle se má dělat jedině s palebnou podporou. :evil:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od lukas » úte 13.5.2008, 15:29

To jo no, v tomhle pripade se "havel pristup" dost vymstil....
Kdyz si hajlujou, rvou a nic jinyho nedelaj, tak bych je vubec neresil.
Glock 19, ČZ 858

Obrázek

JWK

Uživatelský avatar

Příspěvky: 390

Registrován: pon 18.2.2008, 20:39

Zbraň: RUGER GP100, vz.58

Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od JWK » úte 13.5.2008, 16:28

Mistral píše:Tjn. Tohle se má dělat jedině s palebnou podporou. :evil:
PRESNE !!! mit po boku nadrcnuteho mloka mozna bych si i ja zahral na pedagoga... pokud by vzdalenost byla dostatecna

ale nejspis bych je uplne ignoroval... jak rekl jan werich... KDE BLB TAM NEBEZPECNO
Glock 19
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » úte 13.5.2008, 17:08

Vyklidit pole, ale volat a hlasit. Tyhle zmrdiky nesnasim.

Doufam, ze se nikdy nedostanu do situace, kdy bych se s nima musel bit, ale kdyz k tomu dojde, bude to boj na zivot a na smrt nehlede na nasledky. Clovek u tedlech bastardu nikdy nevi, jak to muze skocit a jediny, co muzes cekat, kdyz se otocis zady nebo projevis slabost ci litost, je kudla v zadech nebo krvava kase misto ksichtu.

To si asi clovek musi zazit, aby se presvedcil o tom, ze k nebezpeci se nikdy nesmis postavit zady. Holt, chybama se clovek uci - ale musi se z nich poucit *4286* *1582* *39*
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » úte 13.5.2008, 17:26

Ideální prostředí pro nutnou sebeobranu,ovšem s holýma rukama je to jak vidno o ničem.Kluk chtěl být slušný a byl za to potrestán.Nevím ale tyhle pouliční bojůvky by se měli řešit KO pro útočníka a s pochvalou pro obránce.Takhle tě buď zkopou cikání že jsi bílý,nebo skinheadi že nesouhlasíš.Chtějí li konfrontaci ať si najdou pole a konfrontují se,ovšem neměli by ostatní brát za rukojmí.Společnost ba se měla před oběmi skupinami bránit jakkoli.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » úte 13.5.2008, 17:44

Ač je to hrozný, co ti náckové provedli, tak ze strany toho kluka je to neskutečně špatný vyhodnocení situace. Jako by si o to říkal...
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » úte 13.5.2008, 18:23

To- provarenec
Zase na druhou stranu je dětem vštěpováno v jak krásné bezpečné demokracii žijí a jak má každý právo sdělit svůj názor.
Skutečnost že u toho sdělování měl mít v ruce SA vz58 full-auto (minimálně) mu nikdo nesdělil a ve škole ho to neučily.Jsem zásadně proti podobnému potrestání odlišného názoru,pokud má být toto ve společnosti bráno za normální,pak jsem pro aby se taková individua bez výstrahy střílela.Mohl to být syn kohokoli z nás,to že ti kluci chtějí řešit věci kterým nerozumí a způsobem jenž tu nemá co dělat je nijak neomlouvá,ideály nejsou omluvenka pro to co udělaly.Ovšem jejich čin je omluvenka pro jejich bezodkladné poslání stvořiteli (a k nim přihodit všechny jim podobné).
:twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od lukas » úte 13.5.2008, 18:40

Tak ja nevim, ale "umravnovat" nejakyho skinheada (treba i vozralyho) bych prirovnal ke koukani do hlavne s prstem na spousti (muze a nemusi to projit).
Glock 19, ČZ 858

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 237

Registrován: pon 17.12.2007, 20:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: PEKLO

Příspěvek od Edelweiss » úte 13.5.2008, 18:44

To- lukas
A to jsou skinhed něco víc než kdokoli jiný?Nejde o to kdo co je jde o to kdo a jak se chová.No a kdo se chová takto nemá mezi ,,slušnými´´ lidmi co dělat.Pokus o zabití není argument a ani odpověď na jakoukoli otázku.Asi jsem v tomhle idealista,to už nezměním.
:wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Příspěvek od Biggles » úte 13.5.2008, 18:51

Nejsou víc....dosti často naopak míň......kecy o bílé rase a přitom netáhla (fakt vím o čem mluvím)........jenže ti hoši fakt blbě vyhodnotili situaci........takhle to dělat nejde. Je to to samý. co s jiným plevelem........rozumí jen síle a je jedno jestli jsou silou pesticidy, ostře nabité zbraně, přesila nebo slušnej trénink. Stejně tak jako blbce neuargumentuješ (ani nechápe, že nemá pravdu), tak vylízaný pako s nožem nepřesvědčíš jinak než "větším nožem", to je prostě realita.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od lukas » úte 13.5.2008, 19:25

Samozrejme ze nejsou, jenze s holyma rukama je fakt blbej napad drazdit vola (byka) :? defacto kvuli verbalnimu projevu, jina vec by byla kdyby kopali napr. do nekoho na zemi, to uz je jina vec, ale takhle?
Glock 19, ČZ 858

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » úte 13.5.2008, 19:28

Bych se nasmál, kdyby se zjistilo, že děda toho moralisty dělal v koncentráku dozorce :D
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » úte 13.5.2008, 20:06

Pch, dneska jsem přecházel v pravý vodpoledne přes přechod a ten kokot v dodávkce před nim tůroval motor, pouštěl spojku a něco držkoval. A to tam ještě stála tram, takže moh jet akorát do prdele. On ten přechod moc vidět nejni, ale je tam značka jako kráva. Asi začnu nosit i na "bezpečných" trasách, nějak to kolem mě houstne. Předtim jsem zase zahlíd na zastávce týpka s katanou, takovýho divnýcho, na někoho tam něco držkoval, se mi zdálo.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » úte 13.5.2008, 20:46

Edelweiss: Já bych si je dovolil umravňovat jedině když bych měl v kapse minimálně teleskop. A určitě bych se k nim netočil zády...
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Příspěvky: 67

Registrován: sob 28.4.2007, 23:06

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od THE-SAD-MAN » úte 13.5.2008, 21:29

Glockmaniak píše:Bych se nasmál, kdyby se zjistilo, že děda toho moralisty dělal v koncentráku dozorce :D
A děda toho útočníka byl hnědočech. :lol:
...a pouze ON má právo nás soudit...

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Příspěvek od Shi » stř 14.5.2008, 10:45

Ti dva pobodaní byli sice idealisti, ale byli to nejspíš týpci, kteří by člověku přišli na pomoc, kdyby byl někdo někde napaden nějakými šmejdy. Takže to byli celkem vzácní jedinci a posměch si za svou naivitu a nezkušenost rozhodně nezaslouží. Zasloužili by ocenení (ideálně v podbě poukazu na bezplatný odběr Gločka dle svého výběru) a dále nařízené "veřejně prospěšné práce", které by si odkroutili tréninkem na střelnici a v tělocvičně, aby pro příště měli představu do čeho se hrnou.

Opět jsem si vzpomněl na trenéra a jeho odpověď na útok zezadu - "když někoho necháš přiblížit se zezadu, tak si to co bude následovat zasloužíš ..." Ten chlap toho moc nenamluví, ale když už pusu otevře, tak to stojí za to.

Já si snad začnu brát každý pátek dovolenou, abych se na ty tréniky dostal, člověk nikdy neví kdy se mu to bude hodit :-(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Příspěvek od FRENKY » stř 14.5.2008, 11:00

Shi píše:.. odběr Gločka ...
..ti nevím če-eče s tím glockem...z těch kluků čouhá pacifismus na míle daleko
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 99

Registrován: čtv 20.9.2007, 18:27

Bydliště: Západní Čechy

Příspěvek od urquell » stř 14.5.2008, 14:41

i to se může změnit, kdysi jsem byl třeba proti trestu smrti a dnes bych ho úplně nezavrhoval
G17

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz