Britští policisté se na webu chlubili, jak bourají do aut


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Britští policisté se na webu chlubili, jak bourají do aut

Příspěvek od snaper_mira » pon 23.6.2008, 20:52

Britští policisté se na webu chlubili, jak bourají do aut a srážejí chodce



Ve Velké Británii potrestali osmnáct policistů, kteří se na internetu chlubili, jak nabourávají auta a srážejí chodce. Strážci zákona si na stránkách facebooku zřídili profil nazvaný "Podívejte se, měl jsem bouračku". Umísťovali sem fotografie a nabubřelé komentáře.
23. 6. 2008 15:06 - LONDÝN

Jejich stránky měly více než 200 registrovaných členů, než je v lednu úřady z internetu stáhly. Na jedné fotografii je policejní vůz po srážce s bílým autem. Policista pod snímek napsal: "Prokázal jsem mu službu. V 82 letech byste na silnici neměli co dělat, a když už tam jste, nevjíždějte na zelenou do cesty nevinnému policejnímu autu“.

Další přispěvatel napsal: "Srazil jsem opilce. Mám pocit, že je permanentně znehybněn a s pořádnou výplatou. Dostal jsem tříměsíční dovolenou bez řízení.“ Jiná fotografie zachycuje uniformovaného policistu, kterak s palcem nahoru stojí vedle auta, jež narazilo do stromu.

Podle mluvčího Metropolitní policie se policistům za nevhodné chování dostalo varování. "Čtrnáct z nich bylo písemně upozorněno, zbylí čtyři byli varováni ústně,“ řekl.

Disciplinární řízení následuje po lednovém incidentu, při němž byl policista z Barnsley pokutován za to, že když ve voze spěchal k naléhavému případu a míjel kolem kamery měřící rychlost, zamával do ní a zdvihl palec. V únoru zase řešila vyšetřovací komise v jižním Walesu sázku policistů z Gwentu, jak daleko bude kdo během služby schopen dojet. Dva příslušníci museli policejní sbor opustit.



http://www.novinky.cz/clanek/143200-bri ... hodce.html
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Příspěvek od snaper_mira » pon 23.6.2008, 20:53

nevím proč, ale Britové mi přicházejí čím dál víc a víc divní :?
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)
Uživatelský avatar

Ředitel LOS

Příspěvky: 266

Registrován: úte 28.3.2006, 10:08

Příspěvek od TraTom » úte 24.6.2008, 11:28

Jeden nejmenovaný majitel střelnice mi popisoval, jak měl na střelnici partu ožralých britů.

Mimochodem 7 z osmi byli přislušníci Londýnské metropolitní policie. :shock: :shock: :shock:

Než stačila přijet udělat pořádek naše česká policie, jeden z kreténů mu úmyslně rozstřelil vrhačku holubů za 70 tisíc.

Proč nejsem překvapen...
Nejsou rozdíly mezi bílými, černými, velkými a malými, tlustými a hubenými.
Lidé se dělí jen na dvě kategorie. Na blbce a idioty.
gen. G. Patton

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 24.6.2008, 11:41

Jak se ozralymu Britovi dostalo do ruky cokoli, co je schopny strilet?
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Ředitel LOS

Příspěvky: 266

Registrován: úte 28.3.2006, 10:08

Příspěvek od TraTom » úte 24.6.2008, 13:42

CMK:

I to se občas podaří.

Jsou stavy, kdy se člověk prochlastá do střízlivosti, t.j. do stavu kdy to na něm druhý (v tomto případě správce střelnice) zběžně nepozná.

Kromě toho alkohol je z dechu cítit pouze určitou dobu, kdežto v krvi zůstává déle.

A za třetí, zle platných zákonů není povinnosti provozovatele každému dávat dýchnout.

Podobně ten případ uzavřela i policie. Jediným viníkem s natrženou "prdkou" zůstal tedy onen bobík.

No a protože způsobená škoda je vyšší než 2é kilokorun a došlo k tomu střelnou zbraní, byl dotyčný obviněn z TČ poškozování cizí věci a obecného ohrožení. S tím jej také naše policie odeslala do GB.

No nechtěl bych bejt souzenej ze zneužití zbraně a zvlášť v GB a jako policajt :twisted: :twisted: :twisted:

Kromě toho se majitel nasral a začal na britské občany důsledně uplatňovat britský model :twisted: :twisted: :twisted:
Nejsou rozdíly mezi bílými, černými, velkými a malými, tlustými a hubenými.
Lidé se dělí jen na dvě kategorie. Na blbce a idioty.
gen. G. Patton
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » úte 24.6.2008, 13:56

TraTom píše:Kromě toho se majitel nasral a začal na britské občany důsledně uplatňovat britský model :twisted: :twisted: :twisted:
Jediná správná cesta která na to ještě zbývá...
Obrázek

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz