Na policejní služebně ubodal pět policistů


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Na policejní služebně ubodal pět policistů

Příspěvek od Radek07 » úte 01.7.2008, 17:09

http://www.blesk.cz/clanek/93195/na-pol ... cistu.html

Sice je to z Blesku, ale nedalo mi to :shock:
Jeden debil s nožem a co dokáže :evil:
Radek07


Jediný muž ozbrojený nožem na šanghajské policejní stanici ubodal pět policistů k smrti a čtyři další zranil.


Mstil se za to, že ho loni policie vyšetřovala kvůli krádeži jízdního kola. Informovala o tom agentura Nová Čína.


Osmadvacetiletý muž identifikovaný jenom jménem Jang založil před policejní stanicí požár a pak vběhl do budovy a začal bodat kolem sebe. Pět policistů zemřelo po převozu do nemocnice, čtyři další jsou zranění na hrudi a mají řezné rány v obličejích.

Jang pochází z Pekingu. Je nezaměstnaný a tvrdí, že ho policisté ze šanghajského okrsku Ča-pej loni předvedli k výslechu kvůli domnělé krádeži bicyklu. Teď je ve vazbě, ale stále není jasné, jak se mu podařilo napadnout tolik lidí a proč nebyl zatčen hned, když založil požár.


V Číně není dovoleno nosit zbraně, takže násilnosti mezi občany nejsou časté. Většinou jde o případy útoků ze msty.


Čína se připravuje na nápor zahraničních návštěvníků v době srpnových olympijských her a snaží se zlepšit bezpečnostní opatření.

Autor: ČTK
Zlo není ve zbraních, ale v lidech

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Na policejní služebně ubodal pět policistů

Příspěvek od cmk » úte 01.7.2008, 20:18

Radek07 píše:V Číně není dovoleno nosit zbraně, takže násilnosti mezi občany nejsou časté. Většinou jde o případy útoků ze msty.
Asi jako v Anglii? :-)

Jestli ono to nebude necim jinym nez tim zakazem zbrani :-(
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 932

Registrován: pon 15.5.2006, 13:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Všude a nikde

Příspěvek od provarenec » úte 01.7.2008, 22:55

Přesně tohle jsem chtěl citovat taky, akorát jsem šel chlastat, tak jsi to udělal za mě :lol:
Glock 26, CZ 858 Tactical, Glock 17, Mossberg A590, Glock 27

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz