Násilníci v Brně útočili noži, tři cizinci jsou v nemocnici


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Násilníci v Brně útočili noži, tři cizinci jsou v nemocnici

Příspěvek od Radek07 » ned 01.3.2009, 12:27

V Brně je veselo :roll:

http://www.novinky.cz/krimi/162669-nasi ... cnici.html


Návrat ze zábavy v noci na neděli skončil málem tragicky pro tři mladé cizince. Nad ránem se totiž v centru jihomoravské metropole dostali do potyčky se zatím neznámým pachatelem či pachateli. Všichni tři cizinci skončili pobodaní v nemocnici. Policie vyšetřuje také druhý noční útok nožem.

1. 3. 2009 11:50 - 1. 3. 2009 12:20 Aktualizováno - BRNO
Podle policie zatím nebylo možné s pobodanými mladíky, kteří jsou tmavé pleti, promluvit, protože nerozumí česky. Čeká se tak na tlumočníka, s jehož pomocí by se snad měla celá věc objasnit.

Jisté tak zatím je pouze to, že mladíci nejsou podle záchranářů v ohrožení života.

Útočník muže napadl kolem druhé hodiny ranní na Dominikánském náměstí v centru města. Pobodal je a z místa utekl.

„Tři cizince ve věku okolo dvaceti let záchranáři ošetřili, jejich zranění byla spíše povrchová, jednalo se o řezné rány na hrudníku. Nebyli v bezvědomí a sanitky je převezly do nemocnice, aby se vyloučila případná vážnější poranění,“ řekla mluvčí jihomoravských záchranářů Barbora Zuchová.

Vedoucí lékař úrazové nemocnice doplnil, že zranění mužů jsou středně těžká, dva museli být operováni. Dva poranění mají jednotlivé bodné rány, třetí z nich má zranění většího rozsahu. Dobu hospitalizace odhadl lékař na sedm až deset dní.

Podle mluvčího krajské policejní správy Pavla Švába zatím není jasné, zda mělo napadení rasistický podtext.

Útok v autobusu

K podobnému útoku došlo o hodinu později v nočním autobusu před nádražím. Muže, který pravděpodobně oslovil hlučící skupinu, zatím neznámý útočník bodl nožem.

Policie dosud nemá žádné informace o tom, že by obě události spolu souvisely.
Zlo není ve zbraních, ale v lidech

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Příspěvek od Shi » ned 01.3.2009, 12:56

V Brně bylo nejspší nějaké sportovní utkání a centrem města se toulaly hloučky hlučných skandujících individuí často v provedení holohlavý hlavohruď. PČR by konečně měla začít agresivní chamraď maskující se za fanoušky střílet, pak by bylo na stadionech i ulicích o poznání bezpečněji.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » ned 01.3.2009, 16:30

No nezdá se mi, že jeden napdl tři. Možná ty tři v barvě puku byli zhulený jak zákon káže a nebo dělali neplechu a někdo je okřikl. Řekli si "sme tři tak hurá na něj" Navíc zřejmě napadli někdo kdo umí s nožem a nechtěl je zabít. Proto řezné rány na hrudníku. Amatér s nožem moc neřeže a snaží se bodnout. Nařezávání je znak španělské školy boje s nožem. Kdyby je chtěl zabít tak je podřeže jak kuřata nebo použije dorážecích technik místo řezů. Apropos já jsem taky holohlavý a nikde neplechu nedělám :)
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

Příspěvky: 373

Registrován: úte 14.10.2008, 15:20

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Globus » ned 01.3.2009, 16:51

Útok v autobusu

K podobnému útoku došlo o hodinu později v nočním autobusu před nádražím. Muže, který pravděpodobně oslovil hlučící skupinu, zatím neznámý útočník bodl nožem.



Něco podobnýho jsem nedávno potkal, když jsem jel v noci z práce, akorát to skončilo "jenom" zlomenym nosem.
Fakt demence když mě někdo okřikne že dělám bordel ho začít mlátit, když je menší než já a kamartádovi kterej se ho zastane zlomit nos :roll:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz