Na exekuora se Steyerem


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Na exekuora se Steyerem

Příspěvek od Mistral » pát 13.3.2009, 23:11

Jeden z obyvatelů bytu v 13. patře přivítal exekutora se zbraní a granátem.
Policejní pyrotechnik zajistil na místě granát F1, pušku Steyr M95, asi padesát nábojů ráže 7,62 a plechovou bednu se střelným prachem," uvedla Sedláčková.
Nyní jsou zahájeny úkony ve sdělení obvinění z trestného činu nedovolené ozbrojování," dodala Sedláčková. Muž má podle ní za sebou kriminální minulost a byl již dříve odsouzen za násilné trestné činy.



http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/exekut ... ici/365490
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

HB

Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: stř 10.9.2008, 8:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od HB » pon 16.3.2009, 10:13

"Exetura cekal muz v panelaku s munici" ..... ceskenoviny
"Muz cekal na exekutora se zbrani a granatem" ..... novinky
...
To je tak absurdni, ze jsem se zase po dlouhe dobe poradne zasmal. V tom pripade, kdykoli ke me domu prijde navsteva, cekam na ni se zbrani a munici. No co, mam doma zbran a munici (legalne nebo nelegalne, to ted neni podstatne), tak s ni prece CEKAM NA TOHO, KDO ZA MNOU PRIJDE. A kdyz uz tak cekam s tim arzenalem az dotycny prijde a on je konecne tady, tak se behem toho jeho prichodu vyparim (viz ten clanek).
Mi milovani pani novinari, strcte si takove headliny do mist, kterymi premyslite, kdyz neco takoveho vytvarite. Asi vas ve skole ucili, ze kdyz se pise headline, at uz je tema jakekoli, tak se musi napsat tak, aby se ctenar po jeho precteni snad udelal... Ja se udelal smichem nad tim, jak trapne, umele a predvidatelne se ubozi novinari snazi udelat senzaci tam, kde zadna senzace neni.
"Be nice to America or they'll bring democracy to your country..."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pon 16.3.2009, 14:06

Já když jsem viděl na Novinkách poprvé ten nadpis "Muž čekal na exekutora se zbraní a granátem", tak jsem to pochopil tak, že s tou zbraní a granátem měl přijít ten exekutor.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

Příspěvky: 138

Registrován: ned 09.9.2007, 21:30

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kolín CZ

Příspěvek od lubo.k » pon 16.3.2009, 20:09

Ku mne exekútor memôže prísť, lebo nemám granát. Tá správa je fakt chujovina. Na TV Hovna som však videl ten Steyer. Bol krásny.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz