Lékař ve zkratu postřelil mladíka


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Lékař ve zkratu postřelil mladíka

Příspěvek od HV » stř 27.5.2009, 6:16

Lékař ve zkratu postřelil mladíka a hrozí mu 15 let vězení
Incident s legálně drženou zbraní. Nepříjemná záležitost.
To jsem zvědav, jak to novináři rozmáznou a co všechno si k tomu dodají (průzkumy o odmítání zbraní, požadavek na zpřísnění zákona, psychotesty...)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Radek07 » stř 27.5.2009, 6:54

na druhou stránku je to lékař a psychotesty by určitě zvládl na jedničku :wink:
Zlo není ve zbraních, ale v lidech
Uživatelský avatar

Příspěvky: 138

Registrován: ned 09.9.2007, 21:30

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kolín CZ

Příspěvek od lubo.k » stř 27.5.2009, 7:05

Pánu doktorovi na dovolenke jednoducho regulérne "jeblo". Falling Down. A zhodou náhod mal pri sebe zbraň. Zámienkou k agresívnej reakcii sa môže stať čokoľvek. Keby v tom čase rúbal drevo, tak by to možno bola sekera. Ktovie ako to v skutočnosti bolo. Počkáme na viac informácií. Postrelenému mladíkovi želám skoré uzdravenie a pánu doktorovi takisto.

HB

Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: stř 10.9.2008, 8:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od HB » stř 27.5.2009, 8:36

Ja jen doufam, ze mi teda nikdy takle nezkratne. Co chlapkovi vjelo do hlavy je zahada. Nicmene trosku se mi nelibi, ze tak vyzdvihuji a davaji do kontrastu s cinem jeho povolani. Prijde mi, jako by lekari byli pomalu bohove, pritom spousta z nich dela svou praci proste jen jako praci, a na nejake "poslani" prdi. Ale to je samozrejme OT.
"Be nice to America or they'll bring democracy to your country..."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 122

Registrován: čtv 05.2.2009, 13:23

Bydliště: severní Čechy

Příspěvek od solidus » stř 27.5.2009, 10:15

není to žádná obrana, ani souhlas s tím incidentem, ale na druhou stranu opravdu nevíme, co se tam stalo a jediní svědkové jsou "ti mladí" (je mi 25let, nejsem zapšklej dědula :lol: ) a ti řekli, že tam nic nedělali a že tam stáli max 3 minuty ... taky se tam píše, že jeli z diskotéky. já to klidně vidím tak, že to bylo v noci, dělali bordel (což na sebe neprásknou, to je jasný) a že tam byli tři minuty? kdyby ten doktor nevylezl s pistolí, taky tam mohli bejt dvě hodiny.

opravdu to není žádná obrana, muselo by to být nějak extrémní, aby byl oprávněn střílet (třeba, že měli všichni v ruce molotovy a vyhrožovali ... celkem asi pohádka), jen jsem chtěl podat trochu jiný pohled ....
How can you trust the freedom, when it´s not in your hands?
GLOCK19
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Příspěvek od Nikdo » stř 27.5.2009, 11:01

To je fakt, kdyby byli bílí, auto tmavé, ten, co střílel byl odsouzený vyhýbající se nástupu trestu, a v baráku bydlel, ač nebyl jeho, tak by to byla nepochybně NO proti rasově motivovanému útoku *4403*

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » stř 27.5.2009, 11:20

Mistral me asi napadne, ze co jinyho meli novinari napsat, kdyz informace jsou takovy, jaky jsou... A bude mit svym zpusobem pravdu.
Ale ja to kazdopadne vidim jako opet jednostranne podanou informaci, pac z toho clanku ctu: parta nic-nedelajicich mladiku jen stala u baraku, ze kteryho zniceho-nic vysel frajer a jednomu prostrelil krk.
A priznam se - prijde mi to docela divny.
Bud tomu, kdo strilel, muselo fakt je*nout, nebo tam bylo neco, co se v novinach nepise a stalo by aspon za to tam napsat "doslo k tomu a tomu incidentu, duvod strelby se vysetruje"
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 181

Registrován: úte 07.4.2009, 22:24

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od kuro159 » stř 27.5.2009, 18:09

:shock: no ja nechapem, neviem co bolo pricinou takeho skratu. Ale viem ze taketo pripady nam leju olej do ohna. Nerobi nam to strelcom dobre meno... :roll: A verejnost ma zase bobra v rukach aby nam zrusili zbrane... :evil:

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » stř 27.5.2009, 20:51

Treba zakázať lekárov *40*

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz