Muj skutecny poulicni boj


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 126

Registrován: pát 12.8.2005, 14:57

Muj skutecny poulicni boj

Příspěvek od Paul222 » stř 17.8.2005, 19:56

Uz jste nekdo zazil "na vlastni kuzi" na ulici opravdu hustou situaci ? Ja jsem sel pred 9 lety se 4 kamarady odpoledne z gymplu jednim pohodovym olomouckym parcikem domu. Kdyz uz jsme se blizili ke konci toho parku, vysla smerem k nam ze zatacky skupinka 17 romskych spoluobcanu (kamarad je spocital, kdyz se vratil na misto s
policii). Uz v dalce jsme videli jak se rozestupuji po cele siri prostorneho chodnicku , ale porad jsme tak nejak doufali, ze to bude v pohode... Sli jsme po jednom za sebou u sameho okraje, ale moc nam to nepomohlo.
Bez jakehokoliv provokovani prisel nejvetsi pan Rom k memu kamaradovi s otazkou: "Tak Ty se mi budes smat, pico ?" a napalil ho, ze v nem zakrupalo. Okamzite se na nas vsichni vrhli a rozkopali nas jako maly kluky. Ja jsem obdrzel dvakrat pesti do pusy a pak mensi kopackovou hitparadu, ale jeden kamos to dostal opravdu huste. Kdyz se negri dobavili, tak sli pomalu dal. My jsme se navzajem posbirali a sli na policii. Jednoho kamose vzali do auta, at je jde identifikovat... Romsti spoluobcane sedeli v parku na lavickach primo na miste udalosti, ani se neobtezovali nekam utikat nebo chodit. Policajti sbalili ctyri nejbrutalnejsi cikany na ktere kamarad ukazal, sepsali s nima protokol a pustili je...
Pro mne bylo nejhorsi na celem zazitku divat se, jak v krouzku romsti
spoluobcane kopou do kamose a ja mu nemuzu pomoct. Delal jsem nekolik let bojove umeni, ale v ten moment jsem se strachem ani nepohl. Chodilo kolem dost lidi, ale kazdy delal, ze nic nevidi. Po celem incidentu mi bylo jasne, ze takovouto bezmoc uz nechci nikdy zazit. Proto je moje volba Glock.

Paul222

PS: Policiste opravdu nemohou byt vsude, a proto si my slusni lide musime v nouzi pomoci vlastnimi prostredky...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » stř 17.8.2005, 23:08

no já mám podobnej scénář. bylo mě cca 18let a cikáni byli mladí kluci,ale víc(nějaký pěsti a kopačky).Taky se od mládí zabývám bojovým uměním a sebeobranou jako takovou a i díky tomu jsem odešel po svých.Druhé přepadení jsem ustál bez úhony,což se nedá říci o mém "soupeři" :P
Uživatelský avatar

Příspěvky: 60

Registrován: úte 09.8.2005, 16:25

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Morava

Příspěvek od GARP » stř 17.8.2005, 23:12

Mne cikani zmlatili 2x, jednou mi bylo´14 a pak 16 let, priste uz se jim to nepodari...........................................................
GARP
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » čtv 18.8.2005, 9:35

Kurňa hoši tam u Vás na té Moravě je ale veselo..
Já jsem zatím neměl s žádným minoritním spoluobčanem tu čest a ani po tom netoužím.
No, možná po tom touží muj Gloček, ale raději mu tenhle sen nesplním :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 480

Registrován: čtv 31.3.2005, 18:58

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od markony » čtv 18.8.2005, 10:11

No zkus se projít po Ostravě tak kolem 21.00 hodině a budeš mít o zábavu postaráno, nebo ješte líp nastup tak okolo 14.00 hodin na zastávce Černá Louka do tramvaje směr Poruba, a když vystoupíš tak budeš rád, že ti v kapsách něco zůstalo...Možná přijdeš i o toho Glocka:)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » čtv 18.8.2005, 11:59

Ja jsem bydlel v Ostrave 20 let a zase tak horke to tam neni, je pravda ze si cigosi trochu vice dovolujou, ale kdyz jim jednou poradne rozbijes hubu tak si daj pokoj a max. ti obcas natrou hovnama dvere atd., ale kdyz pak jednoho chytis a jde to umejvat tak je to take prejde.
Jak rikam na cigose plati pouze poradne zmlatit a je klid.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » čtv 18.8.2005, 12:49

jo ale dáš mu řezbu a zítra ti dalších pět tak pocuchá účes tak že ti ho srovná jen plastika
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » čtv 18.8.2005, 12:49

ale je pravda že se s nima nesmíš srat
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » čtv 18.8.2005, 13:17

Ono prave je docela overana taktika poradne nalozit nejakemu z nich a pak treba srovnat nekolik dalsich adeptu a oni si pak nedovoli ani prd, oni totiz hodne sazeji na zastrasovani, ale kdyz jim ukazes a nejlepe s praktickou ukazkou, ze se jich nebojis a ze to jsou oni kdo se ma bat tak ti daji pokoj a mezi tou jejich komunitou se to rozkrikne jako tamtamy a mas od nich pokoj a drzi se od tebe v uctive vzdalenosti.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » čtv 18.8.2005, 14:37

Já měl kdysi "úsměvnou"scénku na Synkáči,ale to je na vypsání moc dlouhé,někdy v Avimu ji dám k lepšímu......
Uživatelský avatar

Příspěvky: 126

Registrován: pát 12.8.2005, 14:57

Příspěvek od Paul222 » pát 19.8.2005, 19:54

Toz cekal jsem vice zazitku, ale jak vidim, Ceska republika je zeme zcela bezpecna :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » sob 20.8.2005, 6:35

to si nemyslím.Každej bude mít nějakej zážitek.Já jich mám třeba víc,ale nejsou tak zajímavý.V podstatě taková blbost že se s někým zhádáš není zajímavá,ale když si pak uvědomíš co to bylo za lidi,tak ti jde husí kůže po zádech.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » sob 20.8.2005, 11:33

Ak by bol čas,upozorním na to,že použijem zbraň,ak čas chýba mimimálne varovný výstrel a .....podľa situácie.Chce to fakt pevné nervy,adrenalín robí svoje.
To z upozornením ,že mám zbraň som zažil v reále v istej rekreáčnej lokalite na východnom Slovensku.Boli dvaja a ´´patrila im pláž´´.Ležali sme pred stanom s priateľkou ,nikto na okolí tak došli vyrývať. .... a viac sa neukázali icon_smile.gif Nebolo mi vtedy do smiechu,mal som nadprodukciu adrenalínu icon_smile.gif ale situáciu som zvládol.
Dobrá rada- kominikovať s protivníkom- o hocičom-tým si zabezpečiť čas na svoje rozhodnutie.Viem,niekedy toho času býva málo....
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 308

Registrován: úte 19.7.2005, 0:27

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Jiří-Mek » sob 20.8.2005, 14:49

Ja mel jednou kontakt s rozzurenym vlcakem.Zrovna kdyz sem sel k auto.Co cert nechtel,mel jsem zrovna plne ruce.Vsechno to slo na zem,to zvire se chtelo seznamit opravdu velmi duverne.Me tenkrat stacil jeden vystrel do vzduchu.Ale zjistil jsem,ze je potreba nosit nadrcnuto,protoze sem to malem nestihl natahnout...Jinak jsem vzdy volil taktiku ustupu,protoze jich bylo vzdy trochu vic a ja byl sam.
Life On The Edge
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » sob 20.8.2005, 17:19

na vida jak se to pohlo.Najde se ještě někdo?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » sob 20.8.2005, 17:39

Nosit nadrcnuto je základ.Možná že po letech výcviku kdy x hodin denně dřeš techniku nejen střelby,ale i boje z blízka si můžeš dovolit nosit nenadrcnuto,ale uvědomte si že většina z nás nosí krochnu proto abychom eliminovali především fyzické hadicapy.Spíše než přestřelka s klanem nepřátelských sousedů či narkomafií nás čeká právě ten pes v parku,či rána klackem zpoza rohu.Pak se může stát že o jednu ruku přijdeme a bude nám chybět.......
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » sob 20.8.2005, 17:51

osobne nenosím glock obtiahnuty-teda s nábojom v nábojovej komore-
Mám natrénované-nacvičené- formy obtiahnutie jednou rukou.
Opasok-mieridlá,Odev-mieridlá,v sede medzi kolenami.

Pozor trénovať s CVIČNÝM-delaborovaným- strelivom :D
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 308

Registrován: úte 19.7.2005, 0:27

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Jiří-Mek » sob 20.8.2005, 19:43

Ja to nenosil nadrcnuty,trenoval jsem myslim dost,ale ten cas na natazení nemusi vzdy byt.Naučit se natahnout o pasek,trenovat prebiti jednou rukou je dobra vec,ale i kdyz budes sebe rychlejsi,porad tam bude strata priblizne 0,5 vteriny.Sveho uspesneho a jedineho zasahu se proste nemusis dozit.
Life On The Edge
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » sob 20.8.2005, 20:33

To máš pravdu,toho času niekedy nie je veľa.
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » ned 21.8.2005, 0:14

já teda taky nosím bez náboje v komoře.vše se dá natrénovat a když v boji přijdeš o zbraň,tak máš čas na protiútok.A časová ztráta při natažení je pro tebe zanedbatelná oproti bezpečnosti.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz