Policajt s 3,4 promile strieľal na Dlhých dieloch.


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Policajt s 3,4 promile strieľal na Dlhých dieloch.

Příspěvek od JAKLA » ned 19.12.2010, 12:10

Policajt s 3,4 promile strieľal na Dlhých dieloch!

BRATISLAVA - Opitý policajt včera na bratislavských Dlhých Dieloch zablokoval cestu, keď sa to jednému občanovi nepáčilo vystrelil. Prípad už vyšetruje inšpekcia ministerstva vnútra a policajta okamžite prepustia.
Ako informoval riaditeľ Komunikačného odboru Kancelárie ministra vnútra SR Gábor Grendel, "vyšetrovateľ inšpekcie ministerstva vnútra začal preverovať incident, pri ktorom mal opitý policajt strieľať po občanovi. Túto udalosť nahlásil samotný poškodený".
Muž, na ktorého mal policajt strieľať včera na poludnie na policajnej telefonickej linke 158 oznámil, že po ňom strieľa vodič, ktorý svoje auto zaparkoval v strede cesty na bratislavských Dlhých Dieloch. Podľa jeho slov, majiteľa auta vyzval, aby neblokoval cestu.
"Následne Ján M. z Útvaru zvláštnych policajných činností Prezídia Policajného zboru vystrelil služobnou zbraňou. Našťastie nikoho nezranil. Policajná hliadka ho zadržala a predviedla na výsluch. V krvi mu namerali 3,4 promile alkoholu. Za tento skutok bude okamžite prepustený z Policajného zboru," dodal Grendel.
Zdroj

Som zvedavý ako na to zareaguje náš Obrázek minister. Ešte že ten policajt nemal pri sebe SA58 (nosia ho zo sebou ak by bolo treba pomáhať a chrániť™). Kto mňa slušného občana bude chrániť pred policajtami? :wink:
ZBRANĚ MAJÍ JEN DVA NEPŘÁTELE - REZ A POLITIKY.

Příspěvky: 167

Registrován: úte 02.3.2010, 21:48

Re: Policajt s 3,4 promile strieľal na Dlhých dieloch.

Příspěvek od midlos » ned 19.12.2010, 15:55

Pánové, dost by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby ten člověk, po kterém policajt střílel, měl také zbraň, použil ji a zranil, nebo dokonce usmrtil toho policajta.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policajt s 3,4 promile strieľal na Dlhých dieloch.

Příspěvek od S474N » ned 19.12.2010, 17:10

midlos: byl by zraneny/mrtvy policista? *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 167

Registrován: úte 02.3.2010, 21:48

Re: Policajt s 3,4 promile strieľal na Dlhých dieloch.

Příspěvek od midlos » ned 19.12.2010, 18:33

To zřejmě ano, tohle mi vůbec nedošlo :D , ale co by se pak stalo tomu střelci ?
Já bych to viděl na květinu a bonboniéru, za zbavení se jednoho ožralého ozbrojeného hovada, v rámci NO.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Policajt s 3,4 promile strieľal na Dlhých dieloch.

Příspěvek od jry2000 » ned 19.12.2010, 20:00

Pri zatykani by strelec pravdepodobne 17x uklouznul v koupelne.
Lajte mi lhu-li

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz