Při noční hádce se v pražském baru střílelo


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 204

Registrován: pon 29.8.2011, 8:24

Zbraň: Glock 19 Gen4

Bydliště: Šumpersko

Při noční hádce se v pražském baru střílelo

Příspěvek od chasa81 » úte 08.11.2011, 10:13

Opilý agresivní návštěvník střílel v noci na úterý v baru v Hábově ulici v pražských Stodůlkách. Naštěstí vystřelil jen do stropu a ani odražená střela nikoho nezranila. Přivolaní policisté muže zadrželi.
Incident mezi hosty baru se odehrál po půlnoci. Po hádce se muž chtěl prát s dalším hostem, vytáhl svoji legálně drženou pistoli a vystřelil do stropu. Výstřel vyvolal paniku, ve které někdo stačil přivolat policisty.
Hlídka byla na místě do dvou minut od volání a silně opilého muže, který nadýchal 2,3 promile alkoholu, zpacifikovala. Při zásahu nebyl nikdo zraněn. Střela, která ze zbraně vylétla do stropu, se odrazila a skončila pod stolem, u kterého seděli v té době hosté baru.
Útočník má na sebe registrovány tři zbraně, podle přítomných ještě před výstřelem se zbraní mířil i na některé hosty.
Podle informací Novinek to není první incident tohoto muže se zbraní. Někteří hosté se ho dokonce báli, protože s ním už v minulosti měli nepříjemnou zkušenost, když ohrožoval všechny kolem sebe.

Původní odkaz: http://www.novinky.cz/krimi/249833-pri- ... l?ref=boxE

Zdroj: Jiří Forman, Novinky
Glock 19 Gen4, ZVI Kevin, Smith & Wesson M&P 15-22 sport, Glock 19 gen3 oliv
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1573

Registrován: stř 26.12.2007, 23:24

Zbraň: 2x HK USP 9x19, 2xM4

Bydliště: Plzen

Re: Při noční hádce se v pražském baru střílelo

Příspěvek od admix » úte 08.11.2011, 11:19

Z diskuse
Jsem pro aby každý žadatel o zbrojní průkaz podstoupil kompletní psychotesty. Hlavně sklony k agresivitě a stupeň sebeovládání. Já mám ZP, a tyto testy jsem musel podstoupit. Je fakt že mně to stálo skoro deset tisíc korun protože veškeré vyšetření si platíte, ale to je váš problém. Chcete zbroják tak plaťte.
nejvic souhlasnych hlasu.
"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
Obrázek
Dual HK USP 9x19mm + Colt M4A2 5.56x45mm + PAR15/Dlask A3 .223Rem/5.56x45mm NATO, EOTech 512.A65/1
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Při noční hádce se v pražském baru střílelo

Příspěvek od S474N » úte 08.11.2011, 11:20

admix: to jsem zvedav, jestli to bude i nejakym tiskovym prohlasenim komentovat LEX.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Při noční hádce se v pražském baru střílelo

Příspěvek od Jasik » úte 08.11.2011, 11:28

Tak to je taky jasnej případ. Když už v minulosti někoho zbraní ohrožoval, měl to ten dotyčný nahlásit Policii a střelec měl být minimálně vyšetřován za spáchání přestupku proti Zákonu a zbraních a střelivu. No a tím pádem již dávno mohl přijít o ZP a zbraně.
Jenže to se zřejmě nestalo a teď najednou je tam plno "hrdinů", co si stěžují jako je ten střelec-blbec ohrožoval.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240

Registrován: stř 22.6.2011, 21:16

Zbraň: G17,CZ75,858

Re: Při noční hádce se v pražském baru střílelo

Příspěvek od lo3k » úte 08.11.2011, 12:37

Je mi jasne proc onen pan z toho komunistickosocialitickeho fora potreboval psichotest.Prispevek hodny pacienta a ty body sveci jenom o tom ze je ve spolecnosti neco spatne pochopeno.K tomu strelci z baru se snad ani vyjadrovat nebudu,snad jen ze mi pripada jako sobec bez svedomi,kteremu chybi pokora,ovsem sebevediomim prekipuje,zavrit az se z toho pos..e,hrdina. PS. A hon muze zacit,spolecnost plane spravedlivym hnevem,vsichni majitele ZP a zbrani jsou vrazi kteri zatim nevrazdily,ale bezpochyby se na to chystaji,protoze naco jineho by jim zbrane byly. :|
Oderint,dum metuant.

Příspěvky: 91

Registrován: stř 27.10.2010, 14:31

Zbraň: CZ52

Re: Při noční hádce se v pražském baru střílelo

Příspěvek od severoun » úte 08.11.2011, 15:10

k tomu vypitému střelci asi není co dodat,ale zaujala mě ta diskuse pod článkem,nevím jestli tam píší jen lidé s prádnou hlavou,ale jestli je to takový nějaký reprezentativní vzorek občanů ČR,tak v tom případě jsme národ dementů

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Při noční hádce se v pražském baru střílelo

Příspěvek od Kmoch Vladimír » úte 08.11.2011, 16:44

Naprosto nic nemůže zabránit provedení skutku,pokud si mysl stanoví takovýto skutek v danných podmínkách jako cíl!!Cesty k uskutečnění takového cíle se vždy najdou.Alkohol, drogy a stres,však mohou přispět odbourat přirozené,ale i vžité zábrany.Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz