Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od nettik » úte 02.7.2013, 7:31

Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích spokojeni
Za úspěšný označili sobotní zásah při boji s radikály na českobudějovickém sídlišti Máj jihočeští policisté. Zatím zadrželi čtyřicet lidí, ale nikoho neobvinili. Zasáhli prý přesně ve chvíli, kdy hrozil fyzický konflikt mezi znepřátelenými skupinami.

„Říkám to z jednoho prostého důvodu. Hrozilo, že dvě skupiny přijdou k sobě a dojde tam nejen k verbálnímu, ale i fyzickému konfliktu. Cílem policie je nejen chránit majetek, ale také zdraví a životy lidí. V tomto případě se nám jednoznačně podařilo obě skupiny osob oddělit,“ řekl na pondělní tiskové konferenci ředitel jihočeské policie Radomír Heřman.

Na sídlišti Máj žije asi 22 tisíc lidí a panuje tam napětí s romskou menšinou. V sobotu se tam konala kulturní akce za účasti Romů a právě k té se chtěli dostat radikálové. Zabránila jim v tom policie a sanitky po bojích mezi paneláky odvezly celkem deset lehce zraněných včetně tří policistů do nemocnice.

Řada Českobudějovických vytýkala policistům, že nezasáhli proti radikálům už na náměstí Přemysla Otakara II., kde se konala nahlášená demonstrace proti nepřizpůsobivým občanům. Během tohoto shromáždění někteří z účastníků vykřikovali hesla jako „černá svině."

zdroj: http://www.novinky.cz/krimi/306547-poli ... ojeni.html
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od nettik » úte 02.7.2013, 7:35

divim se, ze se divim, ale tak...
1) podle me tam nebyli jen radikalove, podle me tam bylo (a bude) cim dal tim vic normalnich lidi... takze jako se z cikanu udelali neprizpusobivy, tak se z nespokojenych, nasranych lidi co uz toho maj dost budou delat radikalove ?

2) výrok "černá svině" - ředitel jihočeské policie Heřman tvrdí s 99% jistotou, že toto není rasismus, tento přívlastek byl namířen na policii :lol: ty woe co se musí stát, aby se stát postaral ? On už i ředitel krajské policie uklidňuje situaci takovouhle fraškou...
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od john.hawk » úte 02.7.2013, 10:33

máš pravdu, je to trošku dětinské..myslím že tady velitelé celé akce se moc nevycajchnovali..u mně palec dolů..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Biggles » úte 02.7.2013, 11:41

Systém nesmí připustit, že protestuje někdo jiný než "radikál". V okamžiku, kdy by byly záběry a informace o tom, že demonstrují a protestují "běžní" občané ve velkém ve veřejné známosti, poměrně snadno by se mohlo stát, že se situace systému vymkne z rukou. Proto to je "pár nepřizpůsobivých", což mne neuvěřitelně sere, protože tihle jsou přizpůsobivý (zvláště sociálnímu systému) až moc, takže tohle politické korektítko je protimluv, no a samozřejmě pár "radikálů".
Takže zprávy typu: "Místní obyvatelé, po dlouhodobých problémech se sociálně vyloučenými občany, poukázali na špatnou bezpečnostní situaci masivní demonstrací. Akce se zúčastnilo nejméně tisíc obyvatel přilehlého sídliště. Demonstraci předcházel útok několika cikánů na manželský pár, což bohužel v dané lokalitě není řídkým jevem." Se nejspíše nedočkáme (pozn. aut. "zpráva" je smyšlená, pro rejpaly).
Lépe v dnešním bulváru zní: "Dnes se sjela zhruba tisícovka pravicových radikálů z celé země na sídliště v Dolní Horní. Během demonstrace se výtržníci snažili napadat romské obyvatele sídliště nejen slovně, ale i fyzicky. Policie, za pomoci vodních děl a obušků, udržela radikály odděleně od romů a díky jejich zásahu byly škody na majetku i zdraví obyvatel minimální. Zraněno bylo pět policistů a několik pravicových výtržníků, policie také několik desítek z nich zatkla. Na dokreslení o jak nebezpečné zločince se jedná, policie uvedla příklady zbraní, které byly radikálům zabavené. Jednalo se zejména o několik kočárků, velké svazky klíčů, v jednom případě dokonce o dvě francouzské hole!" (pozn.aut.:i tento případ je smyšlený)
Naposledy upravil(a) Biggles dne úte 02.7.2013, 12:00, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 54

Registrován: úte 21.8.2012, 11:17

Zbraň: alfa defender

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od mobil-man » úte 02.7.2013, 11:48

Podle televize jsou radikálové všichni, kteří protestují proti politicky nekorektním věcem. Pokud to teda nejsou protestující cikání, pak se jedná o klidnou demonstraci proti rasismu.

Připomínka...
http://www.youtube.com/watch?v=cE9l_elvkjo
:mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od nettik » stř 03.7.2013, 8:52

takže dokud se bude zatýkat jen pár desítek pravicových radikálů někde v ČB a ne aspoň 2 stovky lidí na václaváku, tak je změna režimu nemožná ... dobré vědět.
Jen se divím, fakt upřímně(ano divné že se ještě něčemu zde lze divit), že ty hovádka u korýtka totálně srali i na odbory, když ulicema Prahy šlo několik desítek tisíc lidí !
Takže ...hledám aspoň 199 dobrovolníků na zatčení na václaváku, zbraně doma ať to fíci nemaj tak jednoduchý. A pokud se do 3 neděl nic nestane, tak to bude chtít asi něco ostřejšího :bomb: ...PS: mám vazby na USA, tak ze mě můžou udělat toho zahraničního provokatéra nakaženého nechutným americkým myšlením :lol:

Příspěvky: 27

Registrován: úte 22.12.2009, 10:08

Zbraň: STI TROJAN

Bydliště: Vysočina.

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od sacket » čtv 04.7.2013, 12:15

Je zajímavé, že když cikán mlátí bílého, tak v širokém okolí není jediný policajt(nebo se zamkne na služebně), když to hrozí obráceně, tak je tam policajtů(včetně těžkooděnců) více než tzv. radikálů. Já bych navrhoval, aby tito policajti byli placeni z peněz, co se vyberou na daních od jimi chráněného etnika.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od nettik » čtv 04.7.2013, 12:57

sacket: dobrej navrh ! ;-)
mam zkusenost...nekolik let zpatky: cikani si postavili v Praze u detskyho hriste na prechod pro chodce auto a vesele tam prodavali a primo aplikovali drogy...byl unor a vylejzali z toho auta individua s vyhrnutejma rukavama na jedne ruce a pekne sjety...volal jsem 158 hned jak jsem vlezl do baraku... prestoze je tato jednosmerna ulice docela frekventovana a s vyhledem na Jiraskuv most a na druhou stranu pres reku na tancici dum a nabrezi neni problem co 5 minut videt policejni auto, tak 20 minut od meho telefonatu se nic nedelo !!! Nejspis dostali hlasku typu: bacha na Janackove nabrezi jsou cikani dealeri, drzte se zpatky at nejsou problemy - proste se na to vysrali ! A ted se vsici divi, ze jim tyhle neprizpusobivy prerostly pres hlavu a ze sou lidi nasrany...no bodejt !!!
Je mi lito tech policajtu, kteri to vnitrne maji podobne, ale rozkaz je rozkaz a do ty prace proste musej... pevne verim, ze jich v radach poradkove policie urcite nejake solidni zastoupeni je...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Biggles » čtv 04.7.2013, 13:43

nettik: K těm "odborům" jen tolik, že takové akce nejsou systému nebezpečné. Dá se říci, že to byla akce na podporu parlamentní (tehdejší) opozice (ČSSD), byť si to možná řadoví účinkující příliš neuvědomovali. ČMKOS a ASO jsou spíš než odborové, tak politické organizace. Pracující ve prospěch parlamentní "levice". To je protiklad proti ČB nebo nedej bože tomu Václaváku. To je (byl) protest proti systému, který je shnilý a nedokáže (ani nechce) zabezpečit základní bezpečnost a podmínky pro život slušné (platící) části obyvatelstva. Kdyby se tohle establishmentu vymklo z rukou, tak by nikdo z nich neměl nic jisté. Takže plivat na to (z principu vlastní malosti) musej všechny strany podílející se na moci............kdežto od "odborů" hrozí maximálně urychlení frekvence střídání známých ksichtů "z leva" a "z prava", při zachování statusu quo na politické scéně ve smyslu režimu.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Jasik » čtv 04.7.2013, 15:06

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Lars » čtv 04.7.2013, 15:12

Skoro se mi to ani nechce napsat, ale pan policejní ředitel Heřman má u mě za to vyjádření plus.
Ze strany tzv. "neziskovek" (jinak spolků vysoce výdělečných, alespoň pro členy samotné) to vypadá, že nikdo z nich nebyl v životě na fotbale.. :mad:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od nettik » čtv 04.7.2013, 15:24

Lars: plus za lhani nebo za blbost ? ...sorry, ale v tomhle s tebou nemuzu souhlasit.
Ano, jeho zamer je dobry, mysli to s nama se vsema dobre(CSSD taky), snazil se tu situaci uklidnit, ale stupidnejsim zpusobem to udelat fakt nemohl. takze za me palec dolu. Mlcet by bylo mozna lepsi, pokud si to ovsem jako prezident muze dovolit...to ja mam opacnej problem: me kazdej furt rika drz hubu, zadelas na pruser a ja furt jak hluchej melu dal tu svou :lol:

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Lars » čtv 04.7.2013, 21:43

Nettik - za pravdu, nebo alespoň její část.
Já totiž věřím, že alespoň v určité chvíli patřil pokřik "černé svině" těm bouchačům ze zásahovky, tudíž z mého pohledu pan ředitel Heřman nelhal - byť - nutno podotknout - neřekl pravdu celou :)

Příspěvky: 84

Registrován: stř 20.10.2010, 18:51

Bydliště: Plzeň

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od coltik » sob 06.7.2013, 17:38

mě by zajímala jedna věc - policie kontroluje auta a zabavuje zbraně. Nevím jak vy, ale já běžně vozím v autě pálku, mám nějaký ten nůž a zbraň. Co by se stalo, kdybych teď jel do Budějovic a co by se stalo, kdybych jim odmítl zbraně vydat? A co střelná zbraň? taky mi jí seberou? :shock:

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Pařez » sob 06.7.2013, 19:41

coltik:pravděpodobně ano a asi Tě i na chvíli zajistí k prověření...tak do druhého dne.

Teda řeknu vám,ty Budějovice,to chce pevné nervy...
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Jasik » sob 06.7.2013, 20:31

Dneska zase ve zprávách (myslím na nóvě) investigativní reportérka oslovila nějakýho maníka, kterému nebyl doporučen vjezd do Budějovic, proč je ozbrojen teleskopem a slzákem, jestli se v české republice bojí a čeho.. Vtipně odpověděl, že bojí a na otázku čeho řekl "třeba Vás..".
Fakt tenhle bulvár, co potřebuje krmit ovečky kdejakou pitomostí převlečenou za senzaci, to je děsný...

P.S: A pokud někdo namítne, že se na to přece nemusím dívat, tak odvětím "nemusím, ale sleduju to právě proto, abych viděl co ti zmrdi dokáží a jak můžou být nebezpeční". Takže takové studijní důvody..
Naposledy upravil(a) Jasik dne sob 06.7.2013, 22:52, celkem upraveno 1 x.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Pařez » sob 06.7.2013, 21:18

No dnes může,prakticky beztrestně,člověka napadnout kdejaký grázl,nebo policie.Člověk už je od sebe ani nerozezná..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od S474N » sob 06.7.2013, 21:27

Ted si vem, ze by te staveli cestou na zavody nebo sraz, co by na tu vybavicku vevnitr asi rikali *3* *40* :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Pařez » sob 06.7.2013, 21:30

No vědí pane wachtmajstr,já jedu na LOSík na Máj do Budějic :lol: :lol:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz