Mrtvý v Přerově - Policista střílel do davu, ne na psa


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 330

Registrován: pát 02.12.2005, 13:07

Mrtvý v Přerově - Policista střílel do davu, ne na psa

Příspěvek od Jarda K » ned 18.1.2015, 19:29

Nějaké divné:

Policista střílel do davu, ne na psa

Svědectví, jak to opravdu bylo.

Naše redakce obdržela email od P.H. se svědectvím přítelkyně, zastřeleného mladíka...:

"Shodou okolností jsou oba napadení, slečna se psem, Lucka a zastřelený mladík, Michal, mými zaměstnanci a dobrými přáteli. Oba pracovali ve výrobě na zpracování dárcovských víček od PETek.

Hovořil jsem s Luckou i s jejich kamarádem, který s nimi strávil většinu večera a není pravdou, že se policisté bránili napadení psa ani to, že by pes na někoho útočil bezdůvodně.

Lucka s Michalem byli napadeni skupinkou cca 8 lidí poté, co opouštěli bar. Nebyli opilí a nebyli agresivní ani oni, ani jejich lovecký pes, roční Výmarský ohař, který byl na vodítku. Ten při napadení cca 8-mi „štamgasty“ poškrábal jen hlavního agresora, který tloukl Michala, když jej ostatní drželi a snažil se jej vytáhnout z davu.

Hlídka, která dorazila na místo začala tím, že zmateného pobíhajícího ohaře začala tlouct obuškem, a ten poškrábal dotyčného policistu R.F., který vytáhl zbraň a vystřelil do davu, údajně po psovi a trefil Michala přímo do hlavy. Dnes je policista R.F. údajně na „nemocenské“.

Michalovu přítelkyni, Lucku, spoutali a odvezli na záchytku, kde ji jako střízlivou odmítli, poté ji vezli do nemocnice, kde jí dělali testy na drogy, opět negativní a dokonce jí prováděli stěr z rukou, jestli náhodou nestřílela ona!!! Celou noc byla v poutech a má pohmožděny od zacházení policisty, kteří jí nechali být až poté, co jim řekla, že je těhotná. Bylo ji odepřeno i jen přiblížit se k tělu jejího partnera, když ji opětovně vysadili u baru, kde ji ponechali bez pomoci svému osudu a slzám po odjezdu pohřebního vozu i policie. V tuto chvíli je Lucka pod prášky pod dohledem a nervově se zhroutila.

Osobně se mne tato tragédie velice dotýká a popravdě nevím, jak tuto situaci chápat a proč u nás může vytáhnout zbraň kdokoliv, ale rád bych udělal vše proto, aby byl policista postaven před soud a poslán do vězení za zabití z nedbalosti. Přístup policie, která zde má Pomáhat a Chránit byl naprosto opačný, persekuce se dočkali napadení, agresoři jsou kdoví kde a střelec bude na chvíli pravděpodobně „uklizen“ než celá událost vyčpí. Hovořil jsem s kamarádem z PČR, který byl přivolán ke konci zásahu na místo a verze Městské Policie, kterou mi popsal jako vyšetřovací, je naprosto rozdílná s tím, co dotyční skutečně zažili a je to v přímém rozporu s tím, jak vypovídají očití svědci.

Prosím, uveďte do Vašich zpráv i tuto. Sdělte lidem, že chlapec s dívkou se ničeho nedopustili a byli zbaběle napadeni přesilou a bezprecedentním zásahem policie."

P.H.

Zdroj:
http://www.prerovan.cz/?clanek=2015-01- ... -ne-na-psa
Korty

"... jen z mých mrtvých rukou!"
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Re: Mrtvý v Přerově - Policista střílel do davu, ne na psa

Příspěvek od Glockmaniak » ned 18.1.2015, 22:56

Tak zas je tady tradičně spousta verzí. Před nějakou dobou jsem zase četl, že barmanka z baru vypověděla, že všichni ti venku byli fajn lidi a kamarádi a že se neprali ale jenom škádlili. Počkal bych na závěr vyšetřování, protože klasicky zas každý vypovídá co se mu hodí do krámu a na Nově a Primě k tomu ještě přidají, že ten pes nakonec nasedl do talíře a odletěl s marťanama do vesmíru.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58

Příspěvky: 313

Registrován: ned 06.4.2014, 20:58

Re: Mrtvý v Přerově - Policista střílel do davu, ne na psa

Příspěvek od Pupak » pon 19.1.2015, 0:14


Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz