DRILLY.cz


Termíny akcí k DRILLY.cz a obecná diskuse k nim

Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od john.hawk » pon 21.7.2014, 9:20

v určitém levelu už člověk umí číst mezi řádky.. vypozorovat mikropohyby a vidět dál za oponou na základě znalostí/zkušeností.. tihle rusové z videa tam to stříká jak je střelec naskillovanej, takže ten varovňák je tam zcela na místě..byť to pro neznalé oko vypadá všelijak..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od Int1m1thy » pon 21.7.2014, 15:21

ja sem nikdy nerek ze sem profik... proc si do domyslis... no prave ze nad tim moc nepremyslis... :D
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od AREYOU » sob 26.7.2014, 23:27

Zdravím Vás,
dnes jsme byl na střelnici osloven zda by jsme neudělali nějaký "kurz" na pušku s tím, že se jim na náš drill nechce, protože je tam zátěž a že se to střílí na čas a že se nechtějí ztrapnit atp. ač jsem říkal, že na puškovém drillu basic je ta zátěž dobrovolná, tak jako argument padlo, že by to bylo lepší jako "kurz" tedy lidi v řadě a střelba všichni naráz.
Tak mi to nedá, dumám nad tím a říkám si okay a byl by o to vlastně zájem? Nebyl by to "kurz" neb z toho je potřeba dát pak nějaké osvěčení, ale spíš bych to viděl jako naše tréninkové střílení s tím, že by to bylo jen pro majitele ZP s vlastní zbraní.
Tréninkové střílení máme cca na 3-4 hodiny a startovné bereme 300,- tento kurz nekurz by musel být minimálně na 10 hodin tedy jeden den kolik by jste si představovali startovné a byl by o to zájem?

Návrh programu od 8:00 - 18:00 hodin
-bezpečná manipulace se zbraní, bezpečnostní návyky
-úchop zbraně (ukázka několika úchopů)
-postoj
-nabíjení a vybíjení zbraně
-přebíjení zbraně (vynucené, taktické)
-střelba a práce se spouští (reset spouště, dvoustřely atp.)
-střelba s přenášením na dva terče
-polohy při střelbě (stoj, klek, leh na břiše i zádech atp.)
-střelba za chůze (vpřed i vzad)
-střelba z úhybného manévru (do pravé i levé strany)
-základy odstraňování závad
-střelba z pravého i levého ramene
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 180

Registrován: sob 23.4.2011, 21:13

Zbraň: G17, SW Shield, M4

Bydliště: Praha Západ

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od dali » pon 28.7.2014, 11:40

Pro mě jako začátečníka s dlouhou by to znamenalo vítanou příležitost si pod dohledem nadrilovat základy - a tím pádem omezit možnost, že si něco zafixuju špatně. Cena tak nějak do 1000?

Ten rozdíl oproti normálnímu drilu vidím hlavně v možnosti se v jednu chvíli soustředit na správné provedení a naučení právě jen jedné věci.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od Bukowsky » pon 28.7.2014, 19:45

Zaregistroval jsem se na kurzy K1 a K2 v Base47, tak uz jsem nateseny :wink: Jen stale narazim na nemoznost absolvovat kurz s teleskopem - vsichni je uvadeji spis do poctu, nejsou zadne vypsane terminy :) Trochu jsem narazil s Aegisem. Opakovane jsem psal na jejich stranky zadosti o prihlasku a prosil jsem o dodatecne informace o terminech - bez odezvy. Tak jsem to zkusil na Facebooku - zase nic....Do tretice jsem primo tady na foru oslovil Alese Vondracka o par oddilu zpatky....nada 8-) Tak jsem z toho trochu rozpacity :listen:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od AREYOU » pon 28.7.2014, 20:19

Bukowsky
jj tos udělal dobře na BASE47 mám jen dobrou odezvu od známejch co tam byli, tak až to budeš mít za sebou rádi tě uvidíme na drilech at můžeme porovnat co ses naučil. Jinak kurz na teleskop můžeme udělat pokud by byl zájem máme na to akreditovaného instruktora nějakej John.Hawk :-) co Johny?

dali
Cenu bych osobně viděl na 750,- prostě osvěta.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od john.hawk » čtv 31.7.2014, 8:31

Jasně, teleskop v případě zájmu cca 10 lidí jsem schopen ukázat a oddučit :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od AREYOU » úte 12.8.2014, 18:57

Na základě posledních událostí je ZAKÁZÁNO na naších akcích fotit, točit videa atp. děkujeme za pochopení!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od jry2000 » úte 12.8.2014, 19:04

Uz vime kdo je ten vesely oznamovatel?
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od pitt » úte 12.8.2014, 23:57

AREYOU píše:Na základě posledních událostí je ZAKÁZÁNO na naších akcích fotit, točit videa atp. děkujeme za pochopení!
Hurá....DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od Julek » stř 27.8.2014, 15:29

stejně si udělám selfie
Něco o mě www.danyi.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od AREYOU » stř 03.9.2014, 16:25

Nazdar,
27.9.2014 máme blokovanou střelnici tak uděláme nějaký drill, tak co navrhujete pistol nebo pušku s tím, že to bude basic a advanced pro ty co už chodí častěji no jako minule .
Víme, že by někdo možná chtěl brokovnice drill, ale zatím vyčkejte pouze puška/pistole...tak co?
Na našem FB je hlasovačka. :crazy: :huh: :angry: :listen: :inlove: :mrgreen: :mrgreen: :lookround:
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od john.hawk » sob 13.9.2014, 16:32

mrkněte na Fejsbůůk je tam čupr video..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od AREYOU » ned 14.9.2014, 17:56

Občas se stávalo, že střelcům nebylo na drillech jasno co a jak se hodnotí a prockuje, pak vznikala hádka a haštěřice, tak Aleš sednul a sepsal to a tady to je. Jako NOVINKA za zásah neterče je 0 z dané drill/položky nikoliv z celého drill/závodu.
Terče a bodové hodnocení
Hodnoceni je zaměřené na taktické zvládnutí střelecké situace, přesnost a rychlost. Hodnocení provádíme podle našeho originálního hodnotícího systému. Výsledek významně ovlivní procedury, kterými se postihuje nevyřešení terče (bez zásahu) a špatné technické provedení střelby jako je odhled, kontrola okolí (dle drillu basic/advanced), základní bezpečnost, manipulace se zbraní.

Střelba v celém závodu je vedena na torzo postavy, kde jsou tři hlavní zóny zásahu (IPSC terče), ale může být i kombinováno s poppery nebo torzy z kovu. Terče jsou umístěny tak, že nejvyšší okraj terče je ve výšce cca 155 cm od země, torza a popery dle aktuálního rozmístění.

Střelec dostává body za zásahy v terči, případně zásahy kovových terčů a body za naměřený čas. Čas se měří od startovního signálu po poslední výstřel.

Jednotlivé zóny v papírovém terči jsou bodovány: A (alfa) 10 bodů, C (charlie) 7 body, D (delta) 2 body. Zásah popperu, nebo kovového terče je za 10 bodů. V papírovém terči se hodnotí standardně 2 nejlepší zásahy, pokud není popisem dané situace stanoveno jinak.

Body za hodnocené zásahy se sčítají a tento součet se poníží o procedury P1 a P2. Proceduru P1 získá střelec za špatné provedení a odečítá 10 bodů. Procedura P2 pokutuje neřešený terč (papírový, nebo kovový terč bez jediného zásahu) a to mínus 15 bodů.

Naměřený čas se boduje podle následujícího schématu: Nejrychlejší střelec získá 50% z maxima možného bodového zisku za zásahy na situaci. Zbytek startovního pole dostane body za čas poměrem k nejrychlejšímu.

(Příklad: Situace se 2 papírovými terči tj. celkem 4 bodované zásahy – maximum bodů za zásahy na situaci je 40 (pokud jsou střeleny samé Alfy). Nejrychlejšímu střelci je tedy připočítáno 20 bodů za dosažený čas…)

V situaci mohou být umístěny také tzv. neterče (báby, rukojmí). Zásah neterče je penalizován 0 body z celé situace v případě, že střelec zasáhne zónu Alfa nebo Charlie v případě zásahu zóny Delta bude střelec penalizován 3x procedurou P1.

Za umístění ve výsledkové tabulce nezískáte krom dobrého pocitu vůbec nic.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od john.hawk » pon 22.9.2014, 11:03

Nestřílejte na neterče, nevyplatí se to ani v životě ani na drillech.cz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od john.hawk » pát 31.10.2014, 9:08

nové foto na fejsbůůku.. :wink:

Příspěvky: 23

Registrován: čtv 23.10.2014, 12:05

Zbraň: G17 gen4

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od AsiJura » pát 31.10.2014, 11:04

Zdravím, chci se zeptat, neměl být teď v listopadu drill basic? Nebo jsem se špatně díval? Nemám zatím video ze svého tréninku, takže budu muset na basic, a rád bych se k vám podíval co dříve (mám za sebou 1-3 lvl obranné izraelské střelby, a celé jsem si to ještě zopakoval)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od AREYOU » pát 31.10.2014, 18:25

Ahoj posílám SZ pokud máš FB přidej se k nám do skupiny.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 164

Registrován: čtv 18.7.2013, 23:10

Zbraň: GLOCK 19C

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od Julek » ned 21.12.2014, 15:11

poslední Drilly super kluci, díky!
Něco o mě www.danyi.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: DRILLY.cz

Příspěvek od AREYOU » ned 21.12.2014, 16:13

Díky, díky moc, škoda, že to nevyšlo s počasím a že jste museli jet trochu dříve domů. Ta komerční přestávka (ač mě osobně výrobky od SHARKU vždy hrozně zajímají a myslím, že jsem nebyl sám) se už nebude aplikovat pak se to zbytečně protahuje a lidi co to k nám mají fakt hektar přijedou mnohem později domů. Tak za to si dávat tady doma velkou facku (áááááuh kurva ta sedla) :( .
Příště bude komerčka až po ukončení drillu....slibuji :inlove: !

Zpět na „DRILLY.cz“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz