Pouzdro: opaskové pouzdro FOBUS GL2-ND


Osobní zkušenosti s různými výrobky formou minirecenzí - pouzdra, pistole a další

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 17.1.2007, 12:38

cmk: ano, neni nad tzv. "vitrinove nazory". Zajimave je, ze vyska pouzdra noveho dosahuje sotva do poloviny vyrezu stareho. Takze neni nad osobni zkusenost, ze? *88**49*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » stř 17.1.2007, 12:50

Vsak jsem taky dost jasne napsal, ze "co tak ctu nazory tak...".
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 133

Registrován: čtv 03.11.2005, 19:47

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Cedric » pon 22.1.2007, 10:41

Mušku mám kovovou a už dobře přilepenou. :D G19 na mířenku nemám, takže nějaká ta desetinka na 25 m mě vůbec nevzrušuje. G19 je na obranku a ta se dle statistik pohybuje do 10 m, to zvládnu i bez mouchy. Nove Fobusátko je super, denně ho nosím tak cca. 10 h vkuse a ani o mém gločíku nevím. Ale pánové jestli ho nechcete, tak nám štastným co jsme si ho koupili nevnucujet, jak je opravdu hrozné a špatné.. Fy. Fobus podle mě ví co dělá.. A toto pouzdro vzniklo dle požadavku konečných uživatelů.
Nazdar. :lol:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » stř 24.1.2007, 17:24

Kreuz píše:Docela bych rád viděl na fotce jak ten Fobus, respektive pistole v něm, není vidět pod tričkem. Jináč se mi dost zamlouvá tohle pouzdro od Findesgns
Pro zajimavost fotky Fobusu, UncleMika a BladeTecha :-)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » stř 24.1.2007, 18:50

Velmi názorné! :thumbsup:
*52*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: úte 23.5.2006, 11:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: skoro Praha

Příspěvek od Reno » úte 30.1.2007, 10:54

Ahoj,
mam otazku - zvazuju nakup GL2 na G19.
Rad bych ale se stelovanim sily sevreni zbrane a GL2-ND se mi moc nelibi -hlavni duvod - vycnivajici kus laufu + muska :(
(modifikaci GL2 jsem pouzival na jine pistoli - super se nosilo, ale s nakupem noveho bych prave uvital "up-grade" se stelovanim sevreni ...)

Precetl jsem si celou Vasi diskuzi - muzete sem prosim nekdo dat sve zkusenosti s Blade Tech, ktere prave resim jako jinou moznou alternativu.
Nebo, kdyz i treba cert a vsichni kdo uz mate novinku ND - kolikrat jste si klepli koncem laufu muskou o hranu stolu, futra dveri apod.... vim ze se to stava u me to vzdy "pohltilo" pouzdro - ted nechci prijit o mouchu ...

Diky moc
Reno
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » úte 30.1.2007, 11:17

Reno: to se mi osobne nestalo ani jednou. A nebo o tom ani nevim *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: úte 23.5.2006, 11:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: skoro Praha

Příspěvek od Reno » úte 30.1.2007, 11:28

To Cert: Dik za rychlou odpoved :)
Mozna se se zkusenostma ozve jeste nekdo.

Nebo, jak jsem prosil nahore - nekdo kdo ma Blade tech a dokaze vytvorit podobnou minirecenzi jako cert.
(jde mi hlavne o rozdil kvality vstrikovaneho typu, od lisovaneho kydexu - cena je o hodne vetsi - ted je jen otazka jestli je to znat i v kvalite
Jo a taky srovnani pohodlnosti padla BT s Fobusem - to znam a sedi perfektne)

Jinak pokud se nikdo nenajdsete - mam docela dobrou nabidku z US a zvazuju, ze si privezu obe (GL2-ND+ BT padlo) a vyzkousim
Predem diky
Reno
Uživatelský avatar

Příspěvky: 31

Registrován: čtv 16.2.2006, 22:49

Bydliště: Praha

Příspěvek od WINTR » úte 30.1.2007, 14:55

Ten nový Fobus má dobře vymyšlenou gumu na pádle. Já mám kydexový BladeTech s pádlem (G26) a pouzdro se mi stále posunuje po opasku. Nezkoušel někdo kvůli tomu dodatečně nalepit na kydex gumu ? Pokud ano - jakou a čím ? Díky předem za tip.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: úte 23.5.2006, 11:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: skoro Praha

Příspěvek od Reno » úte 30.1.2007, 15:13

To Wintr:

byl tam jediny problem ten posun na opasku?
Protoze to by potom asi guma vyresila. Pls - jestli budes mit chvilku hod sem sve subj. srovnani i co se tyka uzitnych vlastnosti Fobus vs BT

K ty gume - zeptam se lidi u sebe v praci (distributor Loctite) urcite existuje neco, co primo ztuhne na plastu a vytvori gum. povrch, nebo lepidel je tady dost :D zjistim a dam to sem

Reno
Uživatelský avatar

Příspěvky: 31

Registrován: čtv 16.2.2006, 22:49

Bydliště: Praha

Příspěvek od WINTR » stř 31.1.2007, 8:56

To Reno:
S Fobusem nemam zkusenost,nemohu srovnavat, ten s gumou na padle (starsi model) jsem zkusil jen v obchode.
Mam 3 BT - vstrikovane opaskove, lisovane s padlem a ted jeste lisovane vnitrni UCB.
Pokud jde o to posledni, tak zajimave informace jsou na: http://www.sportshooter.com/gear/rev_bladetech_g26.asp.
Sedi dobre, nejezdi po opasku a netlaci - i pres moji vyssi vahu.
Jinak mi - zcela subjektivne - pripada, ze ta lisovana BT maji o neco presnejsi nastaveni sevreni zbrane a ta do nich lepe "zacvakne".
A lisi se take prostorem nad zavěrem, ve kterem putuje muska pri vytazení zbrane - u lisovaných je větsi a pripada mi, ze je tam mensi riziko, ze se osoupe.
Ale ten rozdil se mi nezda tak velky, aby odpovidal rozdilu v cene nastrikovane x lisovane. Asi po pul roce jsem u všech pridal sevreni o 0,5-1 otocku sroubu. Problemy zadne, stridam je dle potreby a obleceni. Jestli se dokopu, tak sem dodam fotky, jak moc BT UCB odstava/neodstava a jak pouzdro oddeluje prakticky cely zaver od (v lete obcas trochu upoceneho) tela.
Zdravim
Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: úte 23.5.2006, 11:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: skoro Praha

Příspěvek od Reno » stř 31.1.2007, 9:38

To WINTR:

diky moc za odpoved. Koukal jsem na Tvuj odkaz - to UCH (Blade-Tech Ultimate Concealment Holster) vypada hodne dobre. Zkusim prohledat net kvuli cene a pokud se neco najde na G19 asi si ho necham poslat.
Jinak mas pravdu - rozdil v cene strikovaneho vs lisovany je dost - jeste to zvazim (3x tolik na ofic. strankach 20USD vs 65 lisovane).

Dopredu i diky za fotky - az se k tomu dostanes. Na tech vse bude videt nejlip.
Ja se zase zeptam nasich technologu na to naneseni / prilepeni gumy na padla - mozna to bude zajimat i majitele starsich Fobusu bez gumy.
Reno
Uživatelský avatar

Příspěvky: 133

Registrován: čtv 03.11.2005, 19:47

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Cedric » čtv 01.2.2007, 8:08

to Reno: s pouzdrem jsem spokojený (jak už jsem psal) na tvojí otázku, zda jsem klepl o hranu stolu (muškou) - nikdy. Jesli jsi si na foto všiml, moucha nekouká z pouzdra celá. Kdybych měl do ní narazit ze předu nebo mírně ze šikma, tak to pokryje pouzdro a ze spoda to není snad technicky proveditelné. Lépe řečeno velice, velice, velice nízká pravděpodobnost. G19 kouká z pouzda cca. 1 cm i s hlavní. Na závěr jsem s tímto Fobusem opravdu spokojený. Na těle sedí výborně a nikdy se mi nestalo, že by se mi někam hnulo. Snad ti to při rozhodování pomůže. :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: úte 23.5.2006, 11:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: skoro Praha

Příspěvek od Reno » čtv 01.2.2007, 9:31

TO CEDRIC:
- diky moc za info - prakticky informace jsou nejcenejsi :D
- popravde se mi jeste na pouzdre nelibi design - ty kruhovy diry..., ale vim ze je kvalitni a nechavam si ho jako zalohu. Pokud selzou vsechny pokusy s jinym nosenim - rad se k nemu vratim. Jak uz jsem psal vyse - Fobus jsem mel na jine pistoli a spokojenost.

TO WINTR:
- dik za tip UCH - nasel jsem jednu moznost jak ho za slusny penize ziskat. Pokud to klapne - rad vyzkousim

TO ALL:
Sliboval jsem info z Loctite - na moznost dotvoreni "gumy" na starsich fobusech, nebo jinych pouzdrech od jinych vyrobcu. Docela jsem toho clovicka rozesmal - ze pry vzdycky prijdu s necim s cim se jeste nesetkal :D
Resili jsme vsechny moznosti jak tam ten povrch nanest - nejakej mekej tmel, tuhej silikon atd. ale zaver je, ze vse by tam asi nedrzelo - ze by se to casem odrolilo apod. - tzn. doporucena cesta je - sehnat nejakej prilnavej matros - treba tenkej neopren apod. a potom uz nebude problem to prilepit - na to uz si veri a jen vysype cislo prislusneho Loctite + treba primer na upravu podkladu ....

Reno
Uživatelský avatar

Příspěvky: 133

Registrován: čtv 03.11.2005, 19:47

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Cedric » čtv 01.2.2007, 12:37

to Reno. Po desingové stránce se mi také líbil více starý model. Ale chtěl jsem zase štelování sevření. Tak jsem si vzal to nové. Stejně je pořád nečím schované a když tasím, tak pašíkovi je jedno, že mám na pouzdře díry a (pro mě) obrovský nápis Fobus... Ale na nošení je super. :D

Příspěvky: 476

Registrován: stř 03.1.2007, 8:47

Zbraň: G19

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od JAKLA » čtv 01.2.2007, 15:43

Jeho bude asi trápiť viac diera na tej "veci" čo budeš držať v ruke. 8)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 133

Registrován: čtv 03.11.2005, 19:47

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Cedric » čtv 01.2.2007, 15:59

to jakla: To máš tedy pravdu :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 31

Registrován: čtv 16.2.2006, 22:49

Bydliště: Praha

Příspěvek od WINTR » pát 02.2.2007, 12:45

To Reno :
Nafotil jsem BT UCH, je to v uživatelské galerii pod "wintr".
http://foto.mujglock.com/index.php?cat=10206
Zdravim,
wintr
Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: úte 23.5.2006, 11:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: skoro Praha

Příspěvek od Reno » pát 02.2.2007, 14:42

To Wintr:

Super fotky, diky moc. Na noseni vypada hodne pohodlne (samozrejme vzhledem k moznostem IWB).

Na G19 na kterou schanim pouzdro je samozrejme BT UCH trochu vic robusnejsi (delsi) oproti Tve G26. Za par hodin se dozvim, jestli se mi ho povedlo koupit. Pokud asno - rad taky nafotim a jestli zbyde chvilka tak i napisu neco ala Cert. Nejakou mini recenzi - bez haneni ostatnich vyrobku - proste jen je to takove a makove a na fotkach vypada takhle.

Jeste jednou diky
Reno
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » pát 02.2.2007, 16:44

WINTR: To IWB je vážně dobré! To máš přímo z USA, nebo se to dá sehnat někde tady?

Zpět na „Zkušenosti s výrobky“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz