Vyhazování nábojnic - problém s vyhazovačem


Debata o pistolích GLOCK

Příspěvky: 99

Registrován: úte 04.4.2006, 17:31

Vyhazování nábojnic - problém s vyhazovačem

Příspěvek od MilanP » úte 21.11.2006, 20:50

Mám takový problém, se kterým bych potřeboval poradit.
Měl jsem G 21, G 17 a obě pistole vyhazovaly prázdné nábojnice doprava dozadu. Před 8 měsíci jsem utrpěl úraz ruky s následnou nefunkčností středního kloubu ukazováku (pro střelce dost blbý), jelikož mám střílení rád, tak se učím střílet levou rukou, ale dochází u G 17 když ho držím levou rukou k vyhazování nábojnic do obličeje, nejsem si jist že je to špatným držením, nevíte jestli lze upravit vyhazovač, aby to vyhazovalo líp , nebo lze problém řešit nějak jinak ?

EDIT BY MODERATOR: píšete-li dotaz na fórum, do Předmětu vždy dávejte věc, která vystihuje danou problematiku a ne obecné "Prosím o radu". Děkujeme.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 21.11.2006, 21:25

No, s levou rukou moc neporadim, ale napada me - nektere Britske armadni jednotky ucily strilet tak, ze ukazovak zustal natazen podel zaveru a jakoby ukazoval na cil a spoust byla mackana prostrednikem. Vyhoda mela byt prave v tom ukazovani ukazovaku - pudove zamireni melo byt presnejsi.
Dnes je tato technika samozrejme prekonana, nicmene v tomto pripade bych ji uplne nezavrhoval.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » úte 21.11.2006, 21:27

cmk: Zkoušel jsem nasucho a zdá se mi, že je tam moc málo místa... :?

Příspěvky: 658

Registrován: stř 30.11.2005, 20:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: UH

Příspěvek od GLOCK69 » úte 21.11.2006, 22:47

Kolegovi chybí část ukazováku a spouští prostedníkem. ČZ-82

Zpět na „Pistole GLOCK“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz