Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 18.1.2018, 0:52

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 366 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
 Vypadávající vývrt 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: Vypadávající vývrt
Tak by mohla firma Glock tuto vlastnost uvádět v návodu....děkujeme, že jste si koupili špičkový výrobek firmy glock, který střílí výborně i po té, co se mu vydrolí vývrt....vydrolený vývrt není na závadu...
Bez této věty tu budou majité dvojí, bez vypadaného vývrtu a s vypadaným....pokud ji náhodou budeš chtít prodat...až se kupující podívá do hlavně a uvidí vydrolený vývrt, tak ho uspokojí spíše s nížení ceny, než ujištění, že to nemá na přesnost vliv...

Naposledy upravil Jurda dne úte 10.10.2017, 11:00, celkově upraveno 1

pon 09.10.2017, 14:17

Poslal jsem svou G17 Gen3 s drolicim se vyvrtem na reklamaci primo MPI, tak jsem zvedav, co se s tim stane. Kazdopadne dalsi produkt od Glocku si nekoupim. To radeji pujdu do CZ-P10F(az bude a bude mit vychytane mouchy).

úte 10.10.2017, 10:47

Jak to tak sleduju, tak proste Glock uz celkem kasle na kvalitu, to vypadavani vyvrtu je posledni dobou hodne caste :bomb: Ocividne setri tam, kde se mema a pak to tak dopada.

Zkousel jsem hledat neco na netu, idealne ze zamori, ale nenasel jsem o droleni vyvrtu defakto nic moc :?: :!: Bud spatne hledam a nebo ty sunty putujou jen po evrope :mrgreen:

Muze mi pripadne nekdo hodit odkaz, na nejake US forum, kde se resi problem s vypadanym vyvrtem :wink: Diky

čtv 19.10.2017, 15:07

Zadej si do googlu: Glock barrel pitting

čtv 19.10.2017, 20:05

bartikz píše:
Je tomu přes 2 roky, co jsem zde, pár příspěvků nade mnou, dával výsledek reklamace "vypadaného" vývrtu na mé G26 gen4 z roku 2014. reklamace proběhla výměnou hlavně za novou se stejným číslem.
A je tomu právě přes ty 2 roky a nová zreklamovaná hlaveň má za sebou cca 1200 ran.
A co byste řekli? Ano, je to tam zas...zatim ne tolik a tak hluboko, co minule, ale přesto tam mapa na jednom poli a pár teček je.
Inu volal jsem do MPI a tam mi řekli, že od dob, kdy jsem reklamoval já už Glock jen tak něco neuzná, bo vydal oficiální prohlášení, že toto nemá vliv na životnost a přesnost hlavně. Na vině je odlišná metoda povrchové úpravy zavedená s gen4. A díky ní stoupl výskyt reklamovaných hlavní s "vypadaným" vývrtem.
Já už to znovu reklamovat nebudu, už nechci mít kvér tak dlouho pryč a proto to prostě budu považovat za vlastnost Glocku. Už jen vzhledem k tomu, že minulá reklamace vlastně nic nevyřešila. Géčko střílí bez jediné závady a přesnost je špičková.
Pro úplnost dodávám, že manželka má G19 gen4 z počátku výroby, kde má ještě starou povrchovou úpravu z gen3 a má nastříleno bez závady také cca 1200 ran stejným střelivem a hlaveň je zrcadlo.

Jen bych chtel poupravit - glock reklamace stale uznava a resi to vymenou hlavne - zalezitost stara cca mesic

ned 22.10.2017, 12:07
Profil ICQ

A reklamovano kde? U prodejce nebo primo u MPI?

pát 27.10.2017, 23:04
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 366 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19