Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra


Osobní zkušenosti s různými výrobky formou minirecenzí - pouzdra, pistole a další

Příspěvky: 79

Registrován: stř 11.12.2013, 19:21

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od pajapety » stř 15.7.2015, 10:18

:D

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od cipis » stř 15.7.2015, 10:25

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od pitt » stř 15.7.2015, 10:28

cipis....tak jestli jsem to pochopil správně, tak obojí.......tak tomu už rozumím....jen nechápu tu hru "na schovávanou" :huh:

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od cipis » stř 15.7.2015, 10:38

No proto se tu asi víc lidí, počínaje čertem, směje ... Asi by se tahle debata měla přesunout někam jinam, s pouzdrem na G17 to už nemá nic společného, spíš ke zkušenostem s prodejcem/výrobcem.
A když už tu teda tak OTíme, tak bych to asi shrnul takto - s technickou stránkou výrobků není žádný problém, o kvalitě asi diskutovat nemusíme. Spíš se dostal do fáze, kdy nestíhá dělat všechno, potřebuje rozšířit provoz a nemá na to vhodné lidi, chuť či peníze. Celkem moct dobře znám ten přístup, kdy si radši udělám všechno sám, než abych to za a) někomu vysvětloval, za b) trnul, jak to dopadne a kontroloval. Takže prostě je z toho nestíhačka a problémy, co se zde pár příspěvků popisovaly. Holt je to asi ve zlomu, kdy se musí rozhodnout, co chce, jestli rozšířit nebo ustrnout nebo se vrátit zpátky k práci jen pro některé.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od pitt » stř 15.7.2015, 10:40

ať se tedy bavíme konkrétně - moje poptávka je myslím poměrně jasně definována v mailu.
jako odpověď mi přišel tento formát předepsaného mailu, který mě osobně nepřesvědčuje o zakázkové výrobě, ale o garážnické manufaktuře.
pitt píše:Dne 17.06.2015 16:06, xxxxxxxxxx napsal:

Dobrý den, prosím o nabídku pouzdra na g43, uveďte prosím cenu, termín dodání a nabízené modely s fotkami, děkuji xxxxxxxx

Odesláno z iPhonu
RH Holsters píše:Dobrý den,

zde na fotografii OWB pouzdro:

https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hph ... 2865_o.jpg

OWB pouzdro pro dva zásobníky:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 2191_o.jpg

Pouzdro IWB se dvěma nylonovými úchyty:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 0651_o.jpg

pouzdro IWB s jedním nylonovým úchytem:

https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hph ... 4331_n.jpg

pouzdro IWB se dvěma gumovými úchyty:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 5219_o.jpg

pouzdro IWB s plastovým úchytem:

https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hph ... 3403_o.jpg

Triggerguard :

https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hph ... 6303_o.jpg

Triggerguard s nylonovým úchytem:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 5645_o.jpg

Triggerguard s plastovým úchytem:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 5517_o.jpg

Pocket holster:

https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hph ... 4700_o.jpg

ceny se vypočítávají podle:


ceny se vypočítávají podle:

OWB pouzdro:
1200Kč



možnosti úprav

+100kč za sweatguard

+80kč poloviční sweatguard

+250kč pokud je na svítilnu

+50kč přední strana pouzdra v barvě

+100kč zadní strana v barvě pokud je se sweatguardem

+150kč přední strana v potisku marpat/multicam

+200kč zadní strana v potisku marpat/multicam pokud je se sweatguardem

+200kč přední strana v potisku kryptek

+250kč zadní strana v potisku kryptek, pokud je se sweatguardem



příslušenství

poutka pro vnitřní nošení - nylonová 350kč,

poutka pro vnitřní nošení gumová - 480kč

poutka pro vnitřní nošení plastová - 320kč

molle úchyty (malice clips) 280kč

IWB Pouzdro:
1100Kč



možnosti úprav:

+80kč sweaguard

+50kč poloviční sweatguard

+400kč úprava pro nošení se svítilnou

+100kč pouzdro v barvě

+250kč pouzdro v potisku marpat/multicam

+350kč pouzdro v potisku kryptek



jiné možnosti uchycení:

+100kč verze s 1 nylonovým úchytem

+130kč verze s 2x nylonovými úchyty

+400kč verze s 2x gumovými úchyty

Zásobníková pouzdra OWB:
Pistolové

pro 1 zásobník:

750Kč



možnosti úprav:

+100kč se sweatguardem,

+50kč strana pouzdra v barvě

+75kč strana pouzdra v potisku marpat/multicam

+125kč strana pouzdra v potisku kryptek



pro 2 zásobníky

1150kč



možnosti úprav:

+100kč se sweatguardem,

+50kč strana pouzdra v barvě

+75kč strana pouzdra v potisku marpat/multicam

+125kč strana pouzdra v potisku kryptek



Puškové pouzdra OWB:

850kč



+100kč se sweatguardem,

+50kč strana pouzdra v barvě

+75kč strana pouzdra v potisku marpat/multicam

+125kč strana pouzdra v potisku kryptek

+ 150kč pokud je pro zásobník vz.58




Zásobníková pouzdra IWB:
Pistolové

pro 1 zásobník:

700Kč



možnosti úprav:

+80kč se sweatguardem,

+50kč strana pouzdra v barvě

+75kč strana pouzdra v potisku marpat/multicam

+125kč strana pouzdra v potisku kryptek



trigger guard - 400kč +50kč v červené barvě
triggerguard s nylonovým úchytem - 550kč +50kč v červené barvě
triggerguard s gumovým úchytem - 700kč +50kč v červené barvě
triggerguard s nasazenou svítilnou - 1200kč, při objednání k OWB pouzdru se svítilnou 800kč, +100kč v červené barvě
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pouzdro je možno dle požadavků upravit, přizpůsobit. Skladem máme černou, olivovou, hnědou, tmavě modrou, šedou, světle šedou, růžovou, fosforově zelenou, pískovou, červenou, oranžovou barvu. a v potisku MARPAT a Multicam.

Při objednávce prosím uveďte na jaký rozměr opasku mají být úchyty na pouzdrech. Dále zda pouzdra chcete zaslat na dobírku (160kč poštovné) či s platbou na účet (55kč poštovné).

Pouzdro je vyhotoveno do 14 dnů od zaslání závazné nabídky, pokud jsou nějaké zvláštní požadavky či nestandardní úpravy může se dodání prodloužit.

Pro výrobu máme k dispozici tyto zbraně:

Glock 17/22/31
Glock 19/23/32
Glock 26/27
Glock 42
CZ 75 B
CZ 75 D Compact
CZ 75 SP-01 Phantom
CZ 75 SP-01 Shadow
CZ 83
Walther PPQ
SW MP9
HK P30
SigSauer P226 with rails
Beretta 71
a tyto svítilny:

Streamlight TLR-1
Streamlight TLR-3
Streamlight M3
Odeon
Glock GTL11
Surefire X300 Ultra

Samozřejmě můžeme udělat pouzdro na jakékoliv zbraně, nože, či příslušenství, jen ho potřebujeme fyzicky k výrobě. Při osobní návštěvě trvá výroba pouzdra 3-4h a sídlíme v Jablonci nad Nisou.

s pozdravem,

xxxxxxxx
info@rhholsters.cz
7xxxxxxx3

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od cipis » stř 15.7.2015, 10:54

Tak to je ale to, o čem mluvím, potřebuje se z té garáže/dílničky dostat dál ...
Ten mail jsem dostal taky, když jsem poptával pouzdro. Také jsem na to hleděl jak tele na nová vrata ... Nakonec jsem na tom jeho facebooku našel nějaké fotky podobné tomu, co jsem si představoval a nějak jsme to dali do kupy. Někdy odpověděl hned, někdy to chvíli trvalo, prostě, jak tu píší kolegové výše. A odpovídá to tomu, co výše psal, při tom režimu práce je to možná ještě dobrý výsledek. Jak jsem psal, problém není s kvalitou, té asi není moc co vytknout, ale prostě to asi už chce dalšího člověka, obchodníka nebo tak něco, co zvládne mnohem více komunikovat se zákazníky a řešit tyto věci.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od pitt » stř 15.7.2015, 10:56

cipis - "to se mi líbí" :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od kuba » stř 15.7.2015, 12:22

tak to není hra na schovávanou :) spíš se snažím vysvětlit jak něco funguje či nefunguje(a není nutné třeba hned vystupovat z pozice "nasraného výrobce" (naschvál v uvozovkách), třeba takové pondělí těch telefonátů mám 20 denně a odpovídat na každý to už se nic neudělá, komunikace po emailu je daleko jednodušší.

ono problém je v tom, že zaměstnanec je drahej a vysvětlovat mu ještě co ajak, s tím že technické dotazy stejně nevyřeší není ideální a předávat 3 roky zkušeností atd. se někomu také nechce :)

na emaili se snažím odpovídat co to jde, někdy třeba i ve 12 večír co se k tomu dostanu, tak to někdy chvíli trvá plus tu třeba nejsem tak nejde odpovídat, proto to někdy den dva tri trvá.

jinak nevím co je na tom emailu tak nesrozumitelné? na stránkách jiných výrobců tohle máte všechno na 20 kliknutí, tady je to na 6 a trochu rolování myší. ale abych Vás uklidnil, stránky by měli být asap :)

plus na tvůj dotaz tam jsou všechny odpovědi, máš tam defakto všechny pouzdra co se dají na to vytvořit, že to není zrovna fotky na G43, mám tu 24 zbraní ke kterým nepotřebuju zbraň k výrobě, plus 8 svítilen, plus je tu asi cca 20 možností jak každé pouzdro vyrobit, což znamená asi tak .... hodně pouzder a mít ke každému fotku prostě není reálné na to není čas ani chuť.

jinak ještě k "vyjití vstříc zákazníkovy" jsem tu i o víkendech když zákazník jindy nemůže, včera třeba do 10 do večera protože zákazník jindy nemohl. snaha vyjít vstříc vždycky je.
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od cipis » stř 15.7.2015, 12:49

Ale jasně, však to ti nikdo nebere a nikdo ti za to nenadává. A podle toho, co píšeš, je to přesně tak, jak jsem se domníval já, prostě jsi v bodě, kdy na jednu stranu nestíháš, zakázek máš dost, ale nechceš se zatím rozšiřovat. Jenže tohle je právě stav, ze kterého se budeš muset dřív nebo později někam posunout. Zatím díky nedostatečné konkurenci se to jakžtakž drží, ale to se časem změní. A právě v konkurenčním boji pak budou rozhodovat při stejné kvalitě právě tyhle maličkosti.
Ten mail je pro obyčejného zákazníka matoucí, když jsi dělal pouzdro pro mne, tak jsem stejně ve finále nevěděl, na kolik to přesně vyjde, ale v ten okamžik mi to bylo jedno, měl jsem alespoň rámcovou představu o ceně, nicméně ten mail (jako s tím "ceníkem") není zrovna ideální. Pokud někomu děláš nabídku, tak by se měl v prvé řadě dozvědět přesně to, na co je poptávka a až pak nějaký takový variantní ceník, příplatky, vymoženosti atd.
V prvním nástřelu se většinou moc neřeší právě ty varianty, pokud to zákazník nespecifikuje úplně přesně, tak je nejlepší nacenit nějaký standard, ty dvě stránky právě nikdo moc nečte. Jako zákazníci jsme moc pohodlní :) Já v práci taktéž preferuji úkoly/závady mailem, ale stejně leckdy vezmu telefon a volám, protože to je oproti mailu zase výrazně jednodušší. Ale samozřejmě máš pravdu, že když máš za den tunu hovorů, tak nic neuděláš. Proto je potřeba ten posun. Pokud nechceš pustit knowhow výroby a chceš mít 100% přehled nad kvalitou, tak by sis měl sehnat alespoň asistentku nebo tak něco, které vysvětlíš ty typy a možnosti a bude ona první v tom jednání se zákazníkem. Jo, jasně, zaměstnanec je spousta peněz, ale třeba můžeš zase přibrat ženu/přítelkyni nebo prostě někoho. Je mi naprosto jasné, že během zaučení to bude několikanásobně větší nápor na tebe, protože krom současné zátěže budeš mít to školení atd., ale ve finále si pak budeš v dílně akorát přebírat papíry se zakázkou a předávat hotové výrobky na odeslání, tedy budeš mít násobně víc času, tedy možnost brát i víc zakázek atd. ;-)

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od cmk » stř 15.7.2015, 12:55

Je to jednoduchy...

Bud zaplatime za pouzdra za 2.000 a vys, protože to bude zivit ucetni, programátora, grafika, "dělníka", obchodníka.
Nebo za ne chceme platit 1.000 az 1.500, protože to zivi jen toho "dělníka", co to zaroven prodava, propaguje apod...
A ten výrobce pouzder bud pujde cestou, ze udela 2 zakladni modely, nafoti je z 20ti ruznych poloh, cervene, tucne a velkym pismem k tomu napise, ze pro jiné zbrane to ubde vypadat lehce jinak podle proporci zbrane.
Nebo je schopen delat na prani "cokoliv", ale jelikož je sam a chce za to jen tech 1000-1500, tak ocekava, ze mu zavola někdo, kdo uz vi co chce, nebo je ochotny se na to předem podivat na nejakem odkazu.
Pak se do toho zapocte to, ze RHH je rostouci firma, jiz sice zavedena, ale obchodne obratove spis na zacatku, ze tohle všechno muze byt jinak za rok ci dva, az pouzdra budou tlacit a rezat 2 cviceny opice a stavajici "delnik" bude mit cas na zvedani telefonu...

Vzdy je to volba... Ochota empatie. Nic vic.

PS: k cene - mozna diky osobní zkusenosti - ja pouzdra objednaval tak, ze jsem napsal co chci a při prebirani se nechal překvapit cenou, jelikož jsem vedel, ze bude primerena... Ale to je asi moje úchylka, ze ne u vseho me primarne ci sekundarne zajima cena.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 201

Registrován: stř 28.9.2011, 21:17

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Quirinus » stř 15.7.2015, 14:38

Taky jsem objednával u RHH, taky jsem dostal nabídku emailem a nevidím v tom sebemenší problém. Možná kdyby to byla moje první pistole a první pouzdro,tak bych trochu tápal v možnostech uchycení a poslal doplňující dotaz. No a přičíst k ceně pouzdra pár tříciferných čísel zvládne každý.

Za mě palec nahoru nejen za dodaná pouzdra, ale i způsob a rychlost komunikace. Např. Huck Finn má sice web a klikací objednávací formulář, ale další komunikace byla mnohem komplikovanější.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 102

Registrován: ned 18.6.2006, 11:05

Zbraň: Glock 17 + 26

Bydliště: Zlín

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Zefran » stř 15.7.2015, 15:33

Me treba ten mail taky prekvapil. Nez jsem si vybral a spocital cenu, tak jsem skoro uskroloval kolecko na mysi.

Ale pak mi doslo to co psal cipis. Tedy, ze funguje timto zpusobem. Nacez jsem se prepnul do rezimu cmk. :D

Vymenili jsme si par mailu a za tyden bylo pouzdro doma. Pouzdro se kterym jsem spokojen zatim nejvic. To jsem uz peknych par desitek pouzder vystridal.

Jen co mi teda nevyhovuje je platba na fakturu. S mou deravou hlavou muze byt rad, ze jsem mu to vubec zaplatil. :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od S474N » stř 15.7.2015, 16:18

Osobni zkusenost s RHH pouzdry nemam, nicmene Kuba je urcite sikovnej kluk a myslim si, ze reference ma velmi dobre.

Po pravde receno, ten mail je fakt peklo pekel, web to same - uz jsem soukrome Kubovi psal, at tu prisernou Joomlu stahne a radeji tam napise text o tom, ze pres web se neprodava.

Nicmene, to co psal CMK trosicku kulha (na obe dve nohy). Je tu totiz "konkurence", ktera to zvlada i po jinych strankach a presto ceny nemaji tak vysoke, jak zkousel zminovat CMK. V cem to tedy bude?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 599

Registrován: čtv 10.4.2014, 21:26

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Pečky

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Bukowsky » stř 15.7.2015, 16:48

Za mě plná spokojenost - jak s produkty, tak s určitými kroky, které mě opravdu zaskočily (platba na účet až poté, co jsem produkt převzal a ozkoušel - to jsem asi ještě nezažil, výborný ekvivalent možnosti vyzkoušet si to na krámě).
Dobrý produkt za dobrou cenu, nemám výhrad - mě osobně ani tolik neubylo při počítání ceny, nedělám to každý den, tak co...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od pitt » stř 15.7.2015, 17:04

Bukowski..... Hele ja tohle zazil taky. Platba az po dodani a vyzkouseni.....nikdy jsem toho cloveka nevidel, nikdy nevidel on mne a ani to nebylo na zadne doporuceni. Jen to nebylo pouzdro na kver, ale odstavnovac za 12,5litru:-)))
Tohle budiz RHHolster k dobru, ale jak je videt, nejsem jedinej, koho ten mail prudi. A neni to o tom ze bych po RH holster plival, to vubec ne. Je to zpetna vazba a priznavam ze hodne uprimna. Aspon vi ma cem zamakat. A jak pise cert. At radsi ty webovky smaze a komunikuje jen po mailu, protoze co dokaze nasrat nejvic je telefon, kterej nikdo nezveda.

E: budes me muset to pouzdro pujcit, at je porovnam s myma kydexama

Příspěvky: 9

Registrován: ned 03.7.2011, 1:38

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Kwikwi » stř 15.7.2015, 19:41

Mě by zajímalo kdo se aspoň vzdáleně přibližuje kvalitou RHH?
Mám nějaký z US pouzdra a zbytek RHH a radši RHH než cokoliv.

BTW. dělam ve velký firmě co prodává různě po světe a přál bych Vám co se Vám ta komunikace nesedí aby jste jednali třeba se španělama, to je teprve domluva.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od pitt » stř 15.7.2015, 19:59

Vcě je ta kvalita tak vyjimecna ze se ji nikdo podle tebe nepriblizuje? ( kvalitu pouzder rhh timto nezpochybnuji)

Btw argument- komunikace se spanelama je jeste horsi je neco jako, nevadi ze jsi se pochcal, mohl jsi se i posrat....... Porad si myslim ze lepsi je proste reseni, kdy nebudu ani pochcanej, ani posranej

Příspěvky: 9

Registrován: ned 03.7.2011, 1:38

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Kwikwi » stř 15.7.2015, 20:14

Hele pitte tvoje odpověď jen dokazuje že jsi nic neporovnal a proto vlastně ikdyž nechceš tak nemůžeš vůbec poměřovat. Otevři si aspoň obrázek jejich pouzdra. Kovový uchyty na pásek ? Pořádný šrouby? A co třeba opracování hran? Chápu že v zájmu ceny ostatní šunty maj ostrý hrany na pouzdrech ostrý hrany na poutkách (který jsou kydexový), ale když si s nima domluvíš pouzdro po telefonu (sice budeš muset svoji novinku od glocku dovézt,protože oni si nepořídí nové pistole jako kopita na dělaní) tak je to prostě mnohem lepší. Můžu o tom povídat dál nebo ti nějaké ukázat. Ostrava, Hradec, Liberec. Jezdím přes 1/2 republiky takže mě seženeš. Nebo na velkých outdoorových veletrzích kde bývám pracovně.

Co by jsis představoval ? 5 pdf souborů jeden s obrázky, jeden s ceníkem další s nabídkou a potom ještě kolik možností mají na jaké zbraně bez nutnosti osobní návštěvy a svítilen aby jsi nemusel trošku rollovat ? Promiň asi jsem to přehnal Španělé jsou jen pochcání jak tak koukám. Nechápu jak jste se potom všichni přemluvili dělat testy na zbroják nebo řidičák když to má víc jak jednu stranu. Lenost lidí koukám nemá mezí. Přitom si k tomu mailu stačí sednout a za 5 minut je hotovo a vím jak to vypadá a co chci. Ale jasně nemaj propracovaný web kde budu trávit 30 minut v konfigurátoru a hrát si co všechno jak mají a jak to vypadá.

Příspěvky: 101

Registrován: úte 11.6.2013, 14:19

Bydliště: Olomoucky kraj

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od dan.persec » stř 15.7.2015, 20:26

Takze pro shrnuti...lidi, co maji rhh pouzdra jsou s nima i komunikaci spokojeni a nebo maji pro ni maji aspon pochopeni a toleruji ji. Pak je tu satan, co sic rhh pouzdra nevidel, nakoupit neplanuje, ale ma problem a pitt, kterej mel poptavku, ale precist cenik a spocitat si cenu, po rozmysleni si moznosti stavby pouzdra, je problem a tak nakoupi jinde...spletl jsem neco? Trh je prej konkurencni, takze kazdymu to jeho :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od pitt » stř 15.7.2015, 20:28

No nerekl bych ze kovovy poutka jsou to co dela rhh neporovnatelnym. Huckfinn ti ke udela taky. Mam futráy z kydexu od trech vyrobcu a ani na jednom nejsou ostry hrany. Nyty jsou pevne v Jedne ose, srouby jakbysmet. A jsou to poudzrda jak na noze, tak na pistole. Takze fakt nevim..... RHH jsem chtel, bohuzel jsem se prave komunikaci domluvil jinde a to k maximalni spokojenosti. Co tu od zacatku resim, je jen a pouze zpusob komunikace

Zpět na „Zkušenosti s výrobky“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz