Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra


Osobní zkušenosti s různými výrobky formou minirecenzí - pouzdra, pistole a další

Příspěvky: 9

Registrován: ned 03.7.2011, 1:38

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Kwikwi » stř 15.7.2015, 20:38

Ok tak mužem řešit komunikaci, teď si akorát zkouším weby na pouzdra a popravdě radši přečtu 2x tak delší mail než si objednávat pouzdro ze stránek třeba finna. Asi jsem jinej typ člověka, ale abych si objednával přes formulář a hledal k tomu fotky, když to mám (podle mě) přehledně v jenom mailu a jen jedu dolu a vybírám si (pokud nezvládám tak si píšu na papír) je pro mě lepší. Jsem asi z práce zvyklí na to řešit vše po mailu, jak už tady někdo psal ať je jasně dáno co se domluvilo.
Existují společnosti a hodně velké co mají třeba cestovní monopol v nějakých zemích, do kterých se dovolat je úkol na 3 dny a na maily odepisují za týden.
RHH má jednu velkou nevýhodu. Snaží se každému vyhovět a pomoct poradit, vše velmi osobně a domluvou.
Tak to vidím já.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od S474N » stř 15.7.2015, 20:40

dan.persec: ja zadny problem nemam, pouze jsem si dovolil komentovat formu toho emailu. Nic vice, nic mene.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od kuba » stř 15.7.2015, 20:46

nikdy jsem nikomu svoje výrobky nevnucoval, lidi co chtějí kvalitu, tak přijdou, ti co ví proč je to kvalitní také, ti co nepostřehnou rozdíl, tak těm stačí i třeba dasta. takže spokojení jsou všichni a ještě třeba ušetří či je to pro ně blíž. Vysvětlovat proč si myslím že to moje je lepší se mi tu uplně nechce, přijde mi to jako "podlé" (nevím jak to napsat jinak) vůči jiným prodejcům, to třeba ať zhodnotí někteří jiní.

Jediné co mi vadí, je to, když se tu řeší, že nejednám se zákazníky, neodepisuji na emaili a nezvedám telefony případně, že se nepřizpůsobím zákazníkovy.

když někomu na email: "co mi mužete nabidnout za pouzdra a fotky k němu", vypišu pouzdra a jejich varianty, byt to nepisu kazdemu zvlast, prostě je na to udělaný nějaký mail, kde ale všechno je. tak budto to ten člověk chce, nebo nechce, nevím co psát jiného. to mám tušit co zrovna ten člověk chce za pouzdro? všechny co jsou uvedené v mailu se dají vyrobit. forma toho emailu? nějak nevím jak víc to udělat srozumitelné aby to nebylo na ještě více stránek.

pokud mi někdo napíše, chci vnější pouzdro v černý se sweatguardem, tak mu rovnou pošlu cenu a nic dalšího neřeším. ale na tento dotaz opravdu nevím jak odpovědět jinak. když mi někdo napíše nebo zavolá že mu není jasný třeba co je sweatguard, tak mu to řeknu či napíšu.

jak je vidět z toho emailu, těch variant je poměrně o dost víc než u jiných výrobců. mít tam dvě varianty pouzder a dvě barvy, ano asi by to bylo kratší, ale to není to co chci dělat. snažím se dělat co nejvíce na míru a ač se to někomu nezdá, třeba výběr barev, uchycení atd je dost podstatná věc pro někoho kdo to nosí 24h.

to že jsem někomu nevzal telefon je dost možné, ale na všechny zmeškané telefony volám zpět. tudíž kdo se nedovolal nevím na jaké volal číslo.
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Příspěvky: 79

Registrován: stř 11.12.2013, 19:21

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od pajapety » stř 15.7.2015, 21:28

Objednával jsem tři zakázková pouzdra a takhle jsem pochodil:

OWB celokydex na G26: objednáno u Finna
Kvalita: perfektní
Komunikace: vyhovující (eshop + nějaké maily)
Doba dodání: vyhovující

IWB hybrid na G26:
Poptáno přes facebook u RHH - Kuba odpověděl za krásných 17 dní!!! s tím, že tohle zatím neumí.
Mezitím, než mi Kuba odpověděl, jsem pouzdro objednal u Šakala a ten mi jej stihl vyrobit a dodat!
Kvalita: perfektní
Komunikace: vyhovující
Doba dodání: vyhovující

OWB celokydex na Shadow
Poptáno přes email u RHH, protože tohle pouzdro Finn na webu nenabízel. Odpovědí byl ten mailový elaborát, na který tady všichni narážíte. Celkem se v tom dalo zorientovat, takže jsem hned sesmolil objednávku s tím, zda by bylo možné pouzdro vyrobit cca do týdne a osobně předat na závodech. Den před závodem jsem sice musel Kubovi ještě volat, zda pouzdro stihnul, protože napsat mi třeba jen sms, ve smyslu, že pouzdro je hotové, byl pro něj asi problém.
Kvalita: perfektní
Komunikace: dostatečná
Doba dodání: vyhovující

Takže když to shrnu: Mezi pouzdry tří různých výrobců nevidím kvalitativní rozdíl. Doba dodání +/- podobná, cena +/- podobná (cca 1500,-). Mimochodem Finn mi taky poslal pouzdro poštou a platil jsem ho převodem až po vyzkoušení.

Kuba dělá krásná pouzdra, o tom žádna, ale v komunikaci se zákazníkem má alespoň z mého pohledu značné mezery. Fakt nevím, proč je takový problém dát na web RHH alespoň ten emailový elaborát s odkazem na telefon a mail. Možná by mu pak ubyla práce s odepisovaním na stále ty samé otázky.
Tohle Kubo neber jako nějakou buzeraci, nebo házení špíny, ale trocha konstruktivní kritiky by ti snad mohla pomoct.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od kuba » stř 15.7.2015, 21:39

ke komunikaci přes facebook:

všude je napsáno pište email. to že to nefunguje, neukazujou se mi občas zprávy atd. to je prostě věc s kterou nic neudělám.

sms: když se domluvíme, že pouzdro přivezu na závody, holt to beru že ho přivezu a kdybych to nestihl, tak ho nedovezu. ano asi jsem něco napsat mohl. ale radši to stíhám vyrobit do týdne než psát smsky.

elaborat na strankach neni z jednoho prosteho duvodu. neumim to a brzo budou stranky, takže jsem to ani neřešil, ale tady uznávám, může to být na stránkách.

plus ke komunikaci. bohužel někdy se stane že odpovím pozdění než za den. prostě tu nejsem. nebo nestíhám. když je to s nějakou delší dobou, omluvím se. Když mi někdo v 11večer napíše email a druhý den ráno mi píše jaktože ještě nedostal odpověď na email, těm lidem většinou odpovídám za týden až dva. prostě z principu chování zákazníka.

jinak se snažím pokud to jde odpovídat co nejrychleji.
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od pitt » stř 15.7.2015, 21:45

Pro persece - jak je psano vyse- tri ruzni vyrobci, 3x kvalita hodnocena jako perfektni, jen u jednoho vyrobce hodnocena komunikace jako "dostacujici" - zapomnel jsem ne neco?

Tady opravdu nejde o kritiku vyrobku, nebo vyrobce ( i kdyz na zacatku se mohl rovnou identifikovat a nevyzvidat "na tajnacku") tady jde opravdu jen o kritiku komunikace. Ale jestli mu vy skalni delate takovej zisk ze nechce/nepotrebuje novy zakazniky tak at tohle necte a jede si dale tu svou.

E: kuba: proste z principu? Sorry, ale timto jsi jasne rekl "spichas? Tak ja na tebe seru"....

Příspěvky: 79

Registrován: stř 11.12.2013, 19:21

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od pajapety » stř 15.7.2015, 21:50

Facebook: psal jsem jen ten jeden dotaz, žádný urgování po nesmyslně krátké době se z mé strany nekonalo. Asi jsem slepejš, ale upozornění (které je podle tebe všude), že nemám psát na FCB, ale mám poslat mail, jsem tam nikde neviděl. Ono z principu pokud má někdo jako hlavní (jediný) informační kanál facebook, tak předpokládám, že na něj taky pravidelně leze a odpovídá na zprávy.

sms: já potřeboval vědet zda ho určitě budu mít, protože jsem jinak musel zrušit další závod, který jsem ten víkend měl absolvovat. A tahat na IPSC kvér z kapsy by asi nebylo úplně OK. Ale tohle beru jako drobnost. Prostě jsem ti zavolal, zeptal se a tys mi odpověděl.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od kuba » stř 15.7.2015, 21:55

tak mě šlo o zjištění co a jak. a většinou lidi takhle toho řeknou víc.

mě by spíš zajímalo co jsi chtěl za odpověď jinou na svůj dotaz že to pro tebe nebylo dostačující. na dotaz jaký pouzdra můžu vyrobit jsem poslal jaký pouzdra mohu vyrobit a furt nechápu ten problém v té komunikaci.

pajapety:
RHHolsters je zaměřena na výrobu kydexových pouzder na zbraně, vybavení a další věci. Naším cílem je zákázková výroba dle přání každého zákazníka. Pro objednávky využijte: info@rhholsters.cz

podrobny popis:

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu pouzder. Jelikož každý má jinou představu o ideálním pouzdru, snažíme se na 100% o vyplnění všech požadavků.

Podle zadání vyrobíme téměř jakékoliv pouzdro na jakoukoliv věc (zbraň, nůž, svítilnu, ...). Pokud máte zájem o pouzdro od nás, kontaktujte nás buďto prostřednictvím emailu: info@rhholsters.cz, či na tel: +420 721 287 933.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.
plus, nevím zda máš nějakou stránku na fb kterou spravuješ, ale mě to neukazuje skoro nic, teď už je to maličko lepší co zprávy jsou v liště nahoře. ale nebylo tak tomu vždy.

čímž se nechci omlouvat že mi to trvá občas, ale tentokrat to bohužel nebyla moje chyba, nicméně, stejně bych ti to neudělal :)

jinak tuším že to bylo před tím regimemorialem? tam jsem byl rád že jsme stíhali vůbec něco. takže tam mě musíš omluvit.. :)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 102

Registrován: ned 18.6.2006, 11:05

Zbraň: Glock 17 + 26

Bydliště: Zlín

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Zefran » stř 15.7.2015, 22:12

Ten Facebook muzu potvrdit. Firemni FB nebo sluzebni ci jak to nazvat opravdu funguje kompletne na hovno. Nesrovnavejte to s osobnim.

Zajimave jak se to tady rozjelo od: "spatne komunikuje" po skoro: "je to pekny z**d, ze neumi odepsat hned a vzit telefon". :lol:
Ted uz jen cekam dalsi prirustek do sekce "exot fora", pokud se to bude vyvijet takhle dal.

Co se tyce me, tak byla komunikace uplne v pohode. Pro jistotu jsem se podival a nejdelsi odpoved trvala cca 26 hodin. No uplna hruza. :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od pitt » stř 15.7.2015, 22:16

tak mě šlo o zjištění co a jak. a většinou lidi takhle toho řeknou víc.

mě by spíš zajímalo co jsi chtěl za odpověď jinou na svůj dotaz že to pro tebe nebylo dostačující. na dotaz jaký pouzdra můžu vyrobit jsem poslal jaký pouzdra mohu vyrobit a furt nechápu ten problém v té komunikaci.



pokud tohle bylo myšlený na mě - psal jsem zprávu na FB, páč jsem taky nikde nedohledal že mám psát mail. mezitím jsem i zkusil telefon, tam jsem lehce nastínil co chci a ty jsi chtěl abych poslal mail že na něj odpovíš. stručně a jasně jsem napsal že chci pouzdro na G43. do telefonu jsem říkal že bych preferoval pádlo...............pak mi došel tento elaborát, kde je mezi řádkama napsaný, nemám čas se s tebou vybavovat, tak se v tom pohrab.
a já prostě neměl čas ani chuť si týden vypisovat maily aby jsme se dopracovali po týdnu k nějaké objednávce.
ty v tom třeba ten problém nevidíš, třeba jsi na to zvyklý a někteří to tolerují a dokáží s tím žít.

a řeknu ti jak to dopadlo u mě.
vybral jsem si na stránkách COPSHOPu, zavolal tam a optal se na možnosti uchycení, pán navrhl varianty a sám se zeptal jestli chci teda klip udělat ve standartním rozměru, nebo mám něco mezi. Takže jsem řekl že chci atyp a nebyl problém.......týden na to jsem objednal pouzdro na zásobník,ale omylem jsem napsal že chci na G42.
pán mi druhý den sám volal a ptal se jestli opravdu chci na G42,že se díval na moji objednávku z min.týdne a tam jsem objednával pouzdro na G43. Omluvil jsem se že jsem se přepsal, a udělal mi futrál na zásobník na G43. prostě pán u toho přemýšlí. Takže logicky nemohu ve tvým případě komunikaci hodnotit jako vyhovující....

Zefran: nene, nikdo netvrdí že je z..d a snad to nikdo ani tvrdit nebude, i když "z principu odpovím za 14 dní" určitým zmrdstvím může zavánět :-):-)
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 15.7.2015, 22:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!

Příspěvky: 79

Registrován: stř 11.12.2013, 19:21

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od pajapety » stř 15.7.2015, 22:31

Kubo, už to vidím, je to tam. Problém byl v tom, že ta informace, co tu cituješ, se zobrazí až poté , co si tlačítkem "Více" rozklikneš podrobný popis stránky. OK, tady uznávám, že jsi v tom nevinně :)
Jako admin spravuju na FCB tři stránky a souhlasím s tebou, že je to jedna velká tragédie.

Ano, bylo to před regimemorialem a naprosto chápu, že to byla akce, která se zásadně promítla to tvého volného času. Proto jsem se taky ptal, jestli to vůbec stihneš.

Ale jak říkám, RHH je tvůj podnik a já si zase naopak můžu jako záíkazník vybrat ke komu půjdu nakoupit. Nemám nic proti tobě a s pouzdrem jsem maximálně spokojenej, jen jsem ti chtěl dát nějakou zpětnou vazbu, to je vše. P.

Zefran: Nikdo tady o zmr.ech nepíše! Nechápu, na co narážíš. Já se snažím jen o konstruktivní kritiku.
Odpověď po 26 hodinách je podle mne úplně v pohodě. On tu někdo snad tvrdí opak?
Nebo to byl jen takový výkřik do tmy?

EDIT: aha, pitt na tebe už reagoval...
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 15.7.2015, 22:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Glock 17 - pevné pouzdro pro skryté nošení

Příspěvek od cmk » čtv 16.7.2015, 11:26

a) mas pocit, ze nekdo v CR vyrabi Kydexova pouzdra ve fabrice - resp. v prumyslove velkovyrobne? :-)
b) Na zaklade tohoto udajne "zmateneho" mailu jsem si zkusil naklikat to, o cem ted uvazuju:
Vnejsi opaskove pouzdro pro Glock 17, s polovicnim Sweatguardem, kovove pruleky pro pasek 4cm pro svitilnu Streamlite TLR1s - cerne.
Vyber pouzdra trval 20 sekund (kliknul jsem na OWB a IWB, abych pochopil, co to vubec znamena - ze OWB jsou vnejsi, IWB vnitrni) = 20 sekund.
Dalsich 10 sekund jsem pocital, ze to bude stat 1.200 za pouzdro, 250 Kc priplatek za svitilnu, 80 Kc za polo-sweatgurad = 1530 Kc.
Napsat vetu: "Cus, chtel bych OWB na G17+TLR1, cerny, s polo-sweatguardem, pro pravaka - opasek 4cm - vychazi to na 1.530. Je to cena s nebo bez DPH?" mi trvalo 20 sekund i s dotazem, ktery pro me neni az tak podstatny.
Behem 1 minuty mam poresene VSE co chci. Tedy rychleji nez pres telefon.
Kdyz jsem lama a moc toho o pouzdrech nevim, trva to 3 minuty.
Ale fakt jsem asi jiny, kdyz nam nekdo prijde do firmy a zacne nam tu predvadet barevny prezentace toto, jak funguje internet, aby nabidl nejakou obecne znamou sluzbu na nem, prerusuju ho a chci vedet parametry sluzby a cenu... Nemam cas na vykecavani u kafe...
Barevnejch obrazku, proc je moje firma jedina spravna si naseru krabici za vecer.
Zrovna u strelcu by clovek predpokladal trochu soudnosti a samostatnosti.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Glockmaniak » čtv 16.7.2015, 14:21

Tak já také přispěji se svojí troškou do mlýna. Před nedávnem jsem oslovil RH Holsters s tím, že potřebuji černé pouzdro na Glocka 17 s navěšenou svítilnou TLR-1 HL. Druhý den, jsem měl v mailu nabídku, která byla sice dlouhá, ale nebyl pro mne problém si v ní vybrat to co potřebuji. Svůj výběr jsem poslal zpět RH Holsters. Během dvou dnů mne ještě RH kontaktovali ohledně upřesnění šířky průvleku na opasek a sweetguardu, protože jsem to opomenul předtím upřesnit. K tomuto jsem se tedy vyjádřil a v mžiku mi přišlo potvrzení a nyní už pouze čekám, až mi pouzdro přijde domů. Já osobně s tímto způsobem objednání nemám žádný problém a podle mého výrobce reagoval na mé dotazy rychle a věcně. Vzhledem k tomu, že pouzdro čekám každým dnem, nemohu se k jeho kvalitě sám za sebe vyjářit, ale pořídil jsem si ho na základě doporučení kamarádů, kteří mají tato pouzdra a nemohou si je vynachválit.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od S474N » čtv 16.7.2015, 17:52

Cmk: takova hrisna myslenka, co kdyby ten mail byl rovnou na webu a nemusely by se posilat prvni maily a ani by nedochazelo k situacim "odpovim mu schvalne za 2 tydny"?

Asi to ale vidim moc jednoduse...
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od cmk » čtv 16.7.2015, 18:37

Hrisna myslenka to je, bylo by to i lepsi, ale cele to vlakno (ktere povazuju tak trochu za hystericke breceni na rozlitou kapkou mlika a nejak mi to k Pittovi od zacatku nesedi) zacalo prave hodnocenim udajne nejasnosti mailu a potreby klikat, zjistovat a hledat...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od kuba » čtv 16.7.2015, 20:20

S474N: tady jsme si asi nerozumněli. pokud je na mě někdo nepříjemný, atd. defakto mě buzeruje. Nevím proč bych nemohl s nimi jednat stejně? na všechny i když něco poseru jsem vždycky slušný a svoji chybu uznám.. :)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od kuba » čtv 16.7.2015, 20:22

ps, aby jste věděli že se něco děje a pro lidi co si rádi klikají na stránkách :)
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od reddog » čtv 16.7.2015, 20:30

To co tu padlo o vystoupení či setrvání v garáži/dílně, to byl hřebíček na hlavičku. Možná je i dobře, že se to díky místní diskuzi pohne dobrým směrem. Třeba si i příště odpustí tu mystifikaci s "oni". Tak nějak mi to k dobrému obchodnímu partnerovi nejde. To je, jakoby měl strach se ke svému produktu, firmě veřejně přiznat. Ale dělal to dobře, nějak jsem doposud ani pořádně nevěděl, co to je RHH... ani kdo za tím vlastně stojí.

A jen tak na okraj. Nahodí kuba slevy pro VIP a STD?? :wink: :wink: :wink:
(aha, tady to je "Zkušenosti s výrobky" nikoli "Partneři MujGLOCK", tak nic :huh: )

Příspěvky: 105

Registrován: stř 15.7.2015, 22:12

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od Golani.Matkal » sob 18.7.2015, 14:03

Jako nováček na fóru jen krátce: chtěl jsem pouzdro, Kubovi jsem zavolal, neměl kopyto, předběžně jsme projednali můj příjezd se zbraní a výrobu pouzdra. Nejdřív jsme si vyměnili pár rychlých mailů, ten telefonát přišel až následně jako upřesňující. Jednání mi přišlo okay. Nakonec od Jakuba sice pouzdro nemám, protože se zbraň zdržela a já pak zvolil jiného výrobce, který už formu měl z dřívějška (Kuba navíc sídlí na opačném konci republiky, než já bydlím), ale jeho jednání se mnou jako potenciálním zákazníkem mi přišlo v pořádku. Jen tolik k tématu...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Výrobce - RH HOLSTERS - kydexová pouzdra

Příspěvek od reddog » ned 19.7.2015, 19:56

Golani.Matkal:
Tak skoda i pro kuba, ze vase setkani nevyslo. Moznost vyuzit zajimavou (a treba ne prilis beznou) zbran jako kopyto a rozsirit tak portfolio hotovych a potencionalnich pouzder je vzdy vyrobci prinosem. Navic osobni setkani a individualni upravy pouzder jsou vzdy lepsi, nez objednavka po telefonu (alespon pro mne), a to i pres fakt, ze je kvuli tomu jet treba tri stovky kilometru.

Zpět na „Zkušenosti s výrobky“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz